nasiona marihuany

32 x Pink Bubble [ 700 W LED ]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie

  • 500

    Głosów: 2 3.8%
  • 600

    Głosów: 2 3.8%
  • 700

    Głosów: 8 15.4%
  • 800

    Głosów: 10 19.2%
  • 900

    Głosów: 4 7.7%
  • 1000

    Głosów: 26 50.0%

  • Łącznie głosujących
    52

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Panowie roslinki rosna wyjatkowo faine . Jestem cholernie zadowolony z tych nawozow cyco . Moge z cala pewnoscia powiedziec ze na veg robia cuda .

Pink Bubbel veg dzien 18









Zdjecia zostaly zrobione zaraz przed podlaniem nawozem cyco XXL . Obawiam sie bardzo tego nawozu ze wzgledu na to cale zamieszanie z PH . Dzis pierwszy raz uzylem PH no i mam nadzieje ze narazie ostatni . Jesli nic nie spieprzylem z Ph to efekt powinien byc nie samowity . Zobaczymy za 2 moze 3 dni .
 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
PINK BUBBEL dzien 20 veg

ia tego nie oddaja ale rosliny wygladaja tak jak by mi mialy roz***ac baoxsa w szesz . To XXL nie umiem porownac do niczego bo jeszcze nic takiego nie widzialem . Rosliny sa super super zdrowe i wielkie











Bardzo prosze o pomoc !!! tabelka cyco wydaj mi sie dosc dziwna bo przewiduje 7 tygodni vegu ( to by chyba mi urosly drzewa ) i 7 tygodni kwitnienia . Ja jednak jestem zwolennikiem 3 moze 4 tygodni vega i 10 kwitnienia . Poprostu przelanczac ???
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
ty to juz powinienes na flo przelaczyc albo nawet zrob to wczoraj.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Nie ma sie do czego przyczepic. Rosliny sa w swietnej kondycji, zielone od gory do dolu :) Bedzie pieknie plonowalo.
 
F

fazogastor

Guest
Pamiętaj aby gdzieś na 3-4 tygodnie przed końcem obniżyć wilgotność gdzieś do 60%. Inaczej ryzykujesz pleśń która potrafi być frustrująca, przy LEDach to zjawisko jest częstsze niż pod HPS. Fajny grow.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
przy takim zageszczeniu i ledach to prewencyjnie juz teraz powinienes myslec o jakims zabezpieczeniu przed plecha
zobacz jak juz masz gesto - wyglada to spoko ale tu sie gesto dopiero na flo zrobi - jak dla mnie za gesto, osobiscie ja bym z takim zageszczeniem wogole z wega zrezygnowal.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Ladnie i gesto kolego!! Doloz jakies mieszaki zeby im tam lepsza wichure zrobic bo tak jak chlopaki pisza, zebys nie plakal bo bedzie jeszcze gesciej. Doloz tes jakies od od spodu zeby wialy.Ewentualnie zainwestuj w lepszy osuszacz i po problemie.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
nie przejmuj się zbytnio dużą wilgotnością powietrza w późnym flo - jeśli masz ,, mocną'' wentylację
 
F

fazogastor

Guest
Arsenio - kwestia jeszcze pomieszczenia w jakim to jest, jeżeli nie za duże (i niewystarczająco wentylowane), to przy takiej ilości roślin może wzrosnąć w całym pomieszczeniu wilgotność, wtedy mocna wentylacja w boksie nie pomoże.
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Idealny moment na siatkę.
Mozna równo rośliny trzymać, równo doswietlone bedą, doły wygolic -wilgotność spadnie .
Podoba mi sie twoja relka.

Powodzenia.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
teraz cos dobrego prewencyjnie przed plecha za tydzien robactwo i zostanie ci jeszcze z 8-10 tyg flo wiec nie powinno miec to wiekszego wplywu na smak. Siatka to juz teraz chyba za późno chyba zeby lapac te szybciej idace szczyty i pozniej do podtrzymania topów
powodzenia ale jak patrze na zdjecia od Ciebie to widze straszny scisk co prowadzi do slabej wentylacji i bal bym sie na Twoim miejscu tej duzej wilgotnosci
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół