nasiona marihuany

32 x Pink Bubble [ 700 W LED ]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie

  • 500

    Głosów: 2 3.8%
  • 600

    Głosów: 2 3.8%
  • 700

    Głosów: 8 15.4%
  • 800

    Głosów: 10 19.2%
  • 900

    Głosów: 4 7.7%
  • 1000

    Głosów: 26 50.0%

  • Łącznie głosujących
    52

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Witam wszystich bardzo serdecznie .

Obecnie zaczynam nowy projekt na dobrze znanych mi nasionach .
Pierwsze co to chcialbym przeprosic ze nie sa to geny od GGS ktore obiecalem zapewne nastepne chcialbym zrobic znowu na nasionach Grzeska bo naprawde daja przyjemnego kopa . Ale teraz chcialbym cos troszeczke innego .

Jeszcze nie ma nawet dnia numer 1 a juz pierwsze prozby o pomoc ....


Zawsze pracowalem na nawozach Gold Label i sa one wspaniale . Jak kolwiek bardzo prosze o polecenie mi czegos co bedzie jak advance tylko moze byc ciut tansze . Czy jakies inne naprawde najlepsze nawozy . Druga prosba potrzebuje cos co zmniejszy mi odglos pracy wentylatora kanalowego . Moj problem polega na tym ze w szafie jest ciut wiekszy rezonans niz w namiocie . Nauczony doswiadczeniami za pierwszym razem pod cxb3590 startuje z 2 projektem:jaraczz: . Jak zawsze prosze o rady i konstruktywna krytyke .


 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Nie napisales zbyt wiele, jaka powierzchnia, jaki went, jezeli ma zapas mocy to regulator+tlumiki, ewentulnie do tego przewody akustyczne i podkladki gumowe na went jezeli halas powodują jego wibracje, bądź wyciszenie przez zabudowanie wentylatora.

Ps. Szkoda, że nie podałeś wyniku ostatniego grow, bylem cholernie ciekaw jak sobie poradzil Twoj panel.
 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
panel Led cxb 3590 700 W

powierzchnia 1m x 2m czyli 2 m kwadratowe

wentylacja phresh filter filtr kanalowy

ziemia plagron light mix

zdecyduje sie na nawozy cyco gdyz ludzie w usa bardzo bardzo je chwala ze sa poprostu babowe .
jeden z przykladow
http://www.rollitup.org/t/cyco-flower-a-b-c-pgrs-experience.828073/

zdecyduje sie na jeden z tych tlumikow i napisze szczeguly ..
http://www.flora-fauna.pl/pol_m_Wentylacja-Filtry_Tlumiki-akustyczne-191.html

a oto start
veg dzien - minus 7



---------- Post Zaktualizowany 15:42 ---------- Data pierwszego postu 15:38 ----------

Kendzior mam w zwyczaju korzystac tylko z growshopow ktore sa juz lata na rynku lata . Podoba mi sie ze fauna i flora ma i tlumiki i te nawozy co je tak chwala w stanach ze Bombowe
http://www.flora-fauna.pl/ . Myslisz ze ich tlumiki dadza rade . Jak szybka jest wysylka w faunie i florze ...

---------- Post Zaktualizowany 15:50 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------



doniczki okolo 15 litrow smart potsy .

---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 15:50 ----------

Kedzior bardzo blisko kg ...
 

Kendzior90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2015
Postów
318
Buchów
0
Co do tłumików to nie ma zbyt duzej roznicy, mialem te miękkie i sztywne, kazdy wycisza o mniej wiecej tyle samo dB, patrzac na trwałość produktu polecam Ci te sztywne, ja posiadam airgrow spisują sie bdb, miękki juz jest na smietniku.
Fauna jak ma towar na stanie to wysyla bardzo szybko chociaz z moja ostatnia przesylka byly jaja, poszyly dwie paczki jedna byla w ciagu 5 dni a druga 25.
 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
No to chyba sie poprawili bo wczorj zamowilem dzis juz jest . Az nie chce mi sie wierzyc bo mieszkam po przeciwnej stronie Polski

 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
dzien 13 veg Pink buble









Panowie roslinki sa ewidentnie zdrowiusienkie .
Bardzo prosze o pomoc . A wiec tak w przyszlym tygodniu zamierzam dziewczyna podac pierwsza dawke XXL od cyco . W linku ktory podalem na poczatku do roling up . Mozna przeczytac ze to jest nie ziemski nawoz . Ale z tego co rozumiem obniza on ewidentnie ph . I teraz chodzi mi o to nabylem pehametr .



i nie bardzo wiem co dalej bo nigdy nie uzywalem takowego .
A wiec tak czy napoczatku potrzebna jest kalibracja i jak to zrobic . Czy jak juz skalibruje ph-metr to czy mam zmierzyc ph pozywki . i ile ono ma wynosic i mam je podniesc tak . Wiem ze to sa gupie pytania ale kiedys musze je zadac zeby sie nauczyc . Czy moze mam zmierzyc Ph wody ktora sie przeleje przez doniczke ???
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Skank już pokazał, że umie pod ledami uprawiać. Czekałem na twoją relacje stary, zasiadam w gronie widowni i zostawiam buszka na szczęście.

Pozdro
 

skank22

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2015
Postów
192
Buchów
0
Kurcze skusilem sie na te nawozy cyco . I teraz przychodzi okres podlania tym XXL i troche sie boje bo rosna poprostu fantastycznie bez tego a teraz ta zabawa z PH sie zacznie


PINK BUBLE 16 naprawde wygladaja zdrowo i polodygach juz widac ze beda grube . Byle z fartem umiem pod HPS pod ledami dopiero sie ucze . Ale widze olbrzymie mozliwosci !





 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Ładnie lecą :) duży projekt, zobaczysz co to dopiero bd na flo Będę zaglądał ... Z farte Pozdro
 

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Przełączaj juz na 12/12
Jest dywan idealny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół