nasiona marihuany

Blow Mind Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Siemanko,

Mogę wam opisać przygodę z blow mind auto od Sweet Seeds.
Niestety nie mam żadnego zdjęcia topka bo już wszystko poszło z dymem, ale odczucia zostały i z tęsknoty do nich chciałem się z wami podzielić.

Zacznę od smaku bo ten jest warty zapamiętania. Czuć nutkę drewna? coś w ten deseń. Ale dominują jakieś słodkie aromaty. Jako że należę do osób niezwykle wrażliwych na smak zioła (bo po gorzkich i ciężkich wymiotuję) to ten smak jest jak poezja. Podobnie jest z dymem. Jest gęsty ale bardzo delikatny.

Zapachu ciężko mi oceniać bo nigdy nie miałem jakichś wyostrzonych zmysłów w tej kwestii, ale jedyne co to mogę powiedzieć że nie wali od tego na kilometr i jak ktoś nie jest wtajemniczony to nawet nie skuma tego z MJ. Ale może to tak jak mówię wina mojego słabego zmysłu zapachu.

Natomiast dobrze mogę wam opisać działanie. Blow mind auto jak sama nazwa wskazuje powinien rozpie****ać mózg. Chociaż do końca to tylko kurtuazja i chwytliwa nazwa. Haj jest bardzo przyjemny. W zależności od stopnia dojrzewania można wyróżnić krótki (ok godziny) mocno energetyzujący haj, pobudzający do działania, plątający nam język jednak nie zabierający całkowicie skupienia i ten już nieco mocniejszy aczkolwiek również niezbyt długi. Za każdym razem panuje uśmiech na twarzy. Nie wiem ile trzeba by było tego spalić żeby się przepalić ale pewnie z kilo. Czasami można mocno odlecieć ale jak już mówiłem szybko przechodzi. Gastro raz jest raz nie ma, ale raczej niewielkie. Zejście z fazy bardzo łagode. Idealny na porannego joincika.

Topy wyglądają mniej więcej tak jak podaje producent na zdjęciach. Nie są jakoś mocno zbite ale za to nadrabiają wyglądem i smakiem ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół