nasiona marihuany

THC skutecznie leczy raka mózgu

Wyszukiwarka Forumowa:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Badania na szczurach dowiodły skuteczności THC w leczeniu raka, więc przetestowano ten aktywny składnik marihuany na ludzkim glejaku wielopostaciowym. Wyniki są zaskakujące: THC jest dużo skuteczniejsze od aktualnie stosowanych chemioterapii.
clear.gif
Równolegle przeprowadzone eksperymenty sprawdzały działanie delta-9-THC na komórki raka mózgu (Glejak wielopostaciowy - jeden z najbardziej złośliwych guzów) oraz zdrowe komórki mózgowe.
Mieszanka ziołowa, została poddana takim samym testom, jakim poddaje się nowe lekarstwa do chemioterapii. Testy te ujawniają moc oraz specyfikę anty-rakowego działania środka.
Oba typy komórek (zdrowe i chore) zostały poddane testom przy użyciu tego samego, nietoksycznego stężenia delta-9-THC, ale po 20 godzinach umarły jedynie komórki raka

Konopia jest jedną z najłatwiej rosnących roślin, w związku z tym każdy może ją sobie wyhodować małym kosztem. Jeśli zatem jest nawet najskuteczniejszym lekiem, to koncerny farmaceutyczne i tak będą się upierać, że nie jest, bo nic na tym nie zarobią. Bardziej opłaca się im promować mniej skuteczne, ale drogie leki, na które mają patenty.


Tazio

anglojęzyczne źródło: http://www.sethgroup.org/featured_experiment.html
 

PeyPey

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2009
Postów
1,635
Buchów
0
Coraz bardziej mi te wasze newsy się podobają. A więc uprawiajmy, palmy i wywalajmy:smurfin: na raka.
 

white skull

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
114
Buchów
1
ja wiem od dawna ze palenie robi dobrze na musk xd:spalony:
 

empty.man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2008
Postów
328
Buchów
6
ja wiem od dawna ze palenie robi dobrze na musk xd:spalony:
widać że ci dobrze robi na musk / hihi
(żarcik- nie wnerwiaj się bracie)

mówimy chyba o sporadycznym paleniu do dwóch razy w miesiącu powiedzmy, potem to nadużywanie potencjału Marii i nie ma w tym zbyt wielu zalet niestety :freak2: raczej same szkody
Parkinson, Alchajmer, Rak - największe choroby XXI w. a my mamy lekarstwo które w dodatku sami tworzymy i poświęcamy temu nasz czas wolny. DOBREEE (ciekawe kiedy te dupki sobie to uświadomią)
:freak2:
 
Ostatnia edycja:

emrs

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2008
Postów
25
Buchów
0
empty, te dupki to wiedzą. Tylko takie czasy, że hajs jest wart więcej niż życie, nawet ludzkie.
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Najlepsze jest palenie raz w tygodniu;), ale to oczywiście zależy od człowieka. Palenia codziennie też nie uważam za narkomanię, a za nadużycie. Wystrzegam się tego, ale już tak robiłem, paradoksalnie ze wzg. zdrowotnych. Częste palenie nie przynosi już takich pozytywnych efektów jak palenie np. raz na tydzień. Do tego już taki ze mnie zwolennik zdrowia że palę (prawie) tylko przez vapo.
Parkinson, Alchajmer, Rak - największe choroby XXI w. a my mamy lekarstwo które w dodatku sami tworzymy i poświęcamy temu nasz czas wolny. DOBREEE (ciekawe kiedy te dupki sobie to uświadomią)
Gdyby sobie tego nie uświadomili konopna prohibicja nie maiła by miejsca.
 
Ostatnia edycja:

bakaland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2008
Postów
217
Buchów
1
No pięknie! Taki NEWS! wiedziałem że zmniejsza a prawie niweluje dolegliwości związane z rakiem ale to że zabija komórki rakowe? HIT
I pomyśleć że mamy lekarstwo na wyciągnięcie ręki.... teraz pytanie czy ktoś po nie sięgnie (firmy farmaceutyczne)???
 

Alpha

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2009
Postów
415
Buchów
0
THC leczy raka mózgu, poprawia łaknienie(pomocne przy białaczce) ale to jest za mało dla polityków. można by ratować ludzi poprzez dawkowanie THC w tabletkach zapisanych przez lekarzy ale jednak nie...

polska to polsta...
 

marchewa

Active member
Rejestracja
Cze 1, 2008
Postów
41
Buchów
0
juz dawno słyszałem ze MJ działa leczniczo na raka tylko nie pamietam dokladnie z kad te info bylo siedzielismy z ziomkami :zjarany: no i taki temat sie nawinoł. okazuje sie ze prawda :p
pozdro wszystkim co dbaja o zdrowie :spalony:
 

white skull

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
114
Buchów
1
widzieliscie film "JOB" ?
mongolskie lekarstwo na wszystkie dolegliwosci...true :D
<peace>
 

trzyxszesc

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2010
Postów
209
Buchów
0
Odswiezam, warto wiedziec.

Link niestety juz nie dziala i nie zadziala
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Juz jest tyle info na ten temat na necie ze chyba nawet do mocherow dociera powoli. Mamy 2015 a nie 2009.
 
Z

Zenon

Guest
O czym wy w ogóle gadacie co ? Od lat wiadomo jak działa THC... przodkowie stosowali,lata 20-30 XXw. Konopia była legalna i wszystko co z nią związane.. potem przyszła dziwka USA i wszystko zmieniła swą z***aną prohibicją! Więc nie tylko wojny to ich dzieło :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół