nasiona marihuany

Kulki proteinowe

Wyszukiwarka Forumowa:

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Witam wszystkich otwieram ten wątek by spytać się was na jakie kulki łapiecie czy robicie jakieś swoje kulki i pytanie do was czy ktoś z was na rybniku łapał ja mam ponad 140 km tam i teraz mam zamiar jechać tam na ryby . Jakie smaki wy używacie . Czy ktoś z was jest karpiarzem ?
 

-papiez-

New member
Rejestracja
Lut 20, 2016
Postów
4
Buchów
0
Rybnik sobie odposc, ten zbiornik trzeba bdb znac zeby cos polowic. kilku znajomych tam lowi i zbiornik jest duzy ryb jest srednia ilosc jezeli nie mala i trzeba znac miejscow zeby cos polowic ;)
 
G

Guest

Guest
Łap na kukurydze gotowaną , worek tani a bedziesz miał na zanete i przynęte , ja łapie na włos , nece tylko kuku i łapie na kuku od 4 lat i to zdrowe sztuki .
 
Ostatnia edycja:

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Na słabo zarybionych łowiskach mój ojciec robił tak, że wybierał sobie jakies miejsce i dokarmiał ryby często przez jakiś tam okres czasu. Przyzwyczajał je do różnych smaków czasem trochę popieprzonych a potem tylko jemu brały w okolicy XD. Sam robię podobnie ale jak blisko jest łowisko idę rano wrzucam kule, takie nawet marketowe tanioszka z kukurydzą, do tego wanilia zwykła spożywcza i przychodzę chwile przed zmierzchem. Praktycznie zawsze coś wyciągnę. Na karpie to głównie grunt i na włos. Na bogato bo kulka proteinowa + kukurydza.
Musisz mieć ze sobą co najmniej kilka różnych przynęt nigdy nie wiadomo co ryba sobie upodoba albo do czego właśnie jest przyzwyczajona. Na jednym łowisku miałem tak, że jak założyłem bananowe pelety to ryby chyba pouciekały a na innym branie za braniem.

Przygotuj sobie takie kule do wody, ładnie je ulep z kuku i może jakimś większym peletem lub ziarnem przenicy gotowanej albo konopi wędkarskich (nie pomyl ze swoimi nasionami do boxa XD) i zanęć. Karpiki generalnie lubią większe cząstki bo jak będzie taki miał to pomymłaja i odpłyną.

Kiedyś wrzucałem gopro do wody i nęciłem a potem wrzucałem na włos, chciałem zobaczyć jak biorą karpie i te świnie są bardzo ostrożne, kulke ciumkały kilka razy i wypluwały. Wyżarły co mogły a na końcu dopiero proteinę.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
ja na truskawkowa 18mm ostatnio karp 6.5kg i 2 liny po 2kg.
Lapie tez na bananowa ostatnio ale z gorsxym rezultatem.

Wszystko kupne.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Rybnik albo brama albo zrzut, kulki duże 20-24mm smak zależy troszkę od pory roku ale ogólnie skorupiaki, truskawka, krill. W kulkę musisz wierzyć, i na rybniku mieć jej dużo :) kuku dobry pomysł kiedy jedziesz i na ile czasu? Sporo robię, sporo kupuję :p 140km to praktycznie co weekend bym odwiedzał :) mam nadzieję w listopadzie albo w lutym zawitać na tydzień lub dwa [;
 

pablobini1

Well-known member
Rejestracja
Sie 23, 2016
Postów
73
Buchów
0
Na Rybniku to 24mm kuleczki o smaku truskawka krem, skurupiak , donald, czasem punkt "G" od firmy Warmuz Baits wiedz że karpie łapie się na odległościach ok 250-500 m od brzegu więc łódka zanętowa wchodzi w gre, ale jak dobrze się przygotujesz to i połapiesz ..
No i zależy na jaką rybe chcesz się zasadzić
 
Ostatnia edycja:

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
WW to nie szał, szkoda przepłacać za tą kulkę - tzn. lepiej wziąć sprawy w soje ręce bo za te same pieniądze zw domu ukulasz 2x lepszą kulkę zamiast nabijać kabzę Wojtkowi :p

---------- Post Zaktualizowany 07:29 ---------- Data pierwszego postu 07:26 ----------

psyt... Jeśli karpiarze są wśród nas to trzymajcie kciuki za Polskie drużyny karpiarzy na mistrzostwach świata (WCM i WCC) które aktualnie na tapecie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół