nasiona marihuany

Z Amanitą w krainie czarów! :)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
I

isilven

Guest
w poniedziałek niby ma padać (niby) od 3 tygodni nie spadł w moim terenie deszcz, więc grzybów też nie ma, także we wtorek jeżeli się uda wyruszę na polowanie również ;)
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
w poniedziałek niby ma padać (niby) od 3 tygodni nie spadł w moim terenie deszcz, więc grzybów też nie ma, także we wtorek jeżeli się uda wyruszę na polowanie również ;)

Tylko z głową zastosuj się do dawkowania bo jak trafisz na osobniki zasobne w muskaryne to może być nie wesoło!
Na początek to zjedz jednego, żeby zobaczyć jak Twój organizm zareaguje...

Pozdrawiam i przyjemnych tripów :)

Ps. Ja chyba też wyruszę na polowanie, ażeby powtórzyć to doświadczenie sprzed lat :)
 

technomaniak

Well-known member
Rejestracja
Sie 24, 2016
Postów
52
Buchów
0
Specyficzną odtrutką w zatruciu muskaryną jest atropina!

Aha...:) Czyli wychodzi na to, że w przypadku zatrucia muchomorem najlepiej zaj***ć kasztan bielunia:D A jeszcze wcześniej najlepiej nakarmić nimi krowy i popijać siczki:) hehe dobre. W sumie jak już będę stary to zamiast viagry kupie sobie wałęsaki brazylijskie, których jad wywołuje erekcje:) A co tam:)
 
Z

Zenon

Guest
Panowie... dekarboksylacja i kwas ibutenowy (to co truje a nie muskaryna bo jej jest chyba 0.00002% w suchej masie grzyba) przechodzi w muscymol :) Jak wiemy Muscymol jest także szkodliwy(psychoaktywny). Tak że surowe są w stanie zamordować bo w/w substancji jest sporo. Po obróbce można szamać. Chociaż osobiście bałbym się że przesadzę i będzie kuku...
 
I

isilven

Guest
ogólnie byłem dziś na spocie, więc po drodze rozglądałem się za grzybkami, niestety wszystkie robaczywe, susza robi swoje;<
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Szacun za podejscie i probe walki ze stereotypem ale skadinad wiem ze ten rodzaj grzyba nie nalezy do bezpiecznych. Dobrze ze wszystko jest ok i ze masz sie dobrze :D
 
N

Nitrofit

Guest
Na razie zamknę wątek, bo mam do tego prawo:freak: |Otworzę przy drugim raporcie, dzięki za miłe wpisy Panowie!
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół