nasiona marihuany

SUBSTRAL Magiczna siła do pomidorów

Wyszukiwarka Forumowa:

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Witam, ostatnio miałem zamiar kupić jakiś niedrogi nawóz na flo ktoś mi doradził " Burzę kwiatów " ale niestety akurat skończył się u mnie w ogrodniczym więc jak już byłem przy okazji postanowiłem kupić zamiennik więc wybrałem nawóz do pomidorów NPK - 09-09-36 z mikroskładnikami bor,miedź..itd. I pytanie czy się nadaje na flo? ;p

substral-magsila-nawoz-do-pomidorow-350g-odzywka-i-nawoz.jpg
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1

coś tam klepie, pare sezonow temu na tym pestki hodowałem jednak bardziej poleciłbym ci kupić do hortensji i startowy do wysiewu z tej samej serii i zrobić se mieszanke np 100g jednego i 100g drugiego. lepszy współczynnik npk się zrobi
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
http://www.oczarjk.pl/?act=429 saletra potasowa 13% azotu 45% potasu zakwitły by odrazu

saletrę potasową to najwyżej możesz wymieszać z cukrem pudrem "fifty fifty"* jak jest zmielona, ew rozrobić w denaturacie i czekać aż odparuje przed podpaleniem, z wodą też sie da jak się odparuje, albo hardkor "karmelka" - bardziej szary dym, ale raz jak 50g mieszaniny przegrzałem i się zapaliła - dymaka z chaty jak pożar. z parafiną też sie da chyba mieszać wtedy niby czarny dym, chyba, że masz barwniki to je dodajesz + chyba sól albo cośtam żeby dłużej dymiło.
chyba że paliwo rakietowe to wiecej utleniacza do źródła węgla. świece dymne w sumie najlepiej wychodzą tak 55%cukru do 45% s.p
planty też fosforu potrzebują, co prawda nie tego "aktywnego" ;)
 

Xemell

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2015
Postów
47
Buchów
3
Ale coś tam spuchnie nie ? Bo mam jeszcze do wyboru plantonK albo florovit uniwersalny ;p To nie wiem co najlepsze z tych trzech na flo
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
osobiście byłem zadowolony z tego preparatu do puki nei wpadłem na pomysł mieszania dla podbijania wartości :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół