nasiona marihuany

Oddam w dobre ręce

  • Autor wątku OdcieńZieleni
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
Siemano wszystkim, z racji tego, że sezon dla mnie się powoli kończy to mam do oddania trochę nawozów, tj. terra flores jakieś 400ml i pk13/14 od canny tez jakies 400ml, warunek konieczny minimum rok na forum i 100 postów, w zależności od ilości chętnych podzielę nawozy albo w paczce 4x100ml albo jak bedzie mniej 2xpo200ml. naowzy oddaje bowiem następny sezon tylko organic :freak: Pozdrawiam.
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Oczywiście ja bym mógł przytulić tylko nie mam rok na forum :D Ale napewno rozdasz komuś kto bd potrzebował ;D
 
O

OdcieńZieleni

Guest
każdy nim kiedyś był, a trzeba się dzielić, jak buk przykazał :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
zobaczymy ilu będzie chętnych i wtedy jakoś rozsądnie rozdzielę nawozy, a z tym rokiem na forum to można to lekko nagiąć :)
 
U

Usunięty 67097

Guest
chętnie i ja bym przyjął coś :)
oczywiście nie bede zły jak nic nie dostane, a nawozy przydały by sie do nastepnego sezou <joint>
 

mojepole

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
121
Buchów
11
Odznaki
1
Ja tez chętny rok na forum jest ale postów tyle jak napisałeś nie posiadam czekamy na wyniki pozdro i ogromnych zbiorów przy harvescie:)
 
I

isilven

Guest
też chętnie bym przyjął, przyda się, przyda się do zasilenia niefortunnego outa :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
do jutra zobaczę ilu chętnych bedzie i jakoś rozsądnie podzielę nawozy
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Zgłaszam się planuje zimowy Indoor wiec nawozy się przydadzą :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ok dobra, troche czasu nie miałem ostanio, postaram sie dziś, jutro wysłać każdemu po 100ml CANNA FLORES i 100ml PK 13/14
saszeta, świeżaczek, isivlen, nordicwolf napiszcie mi na pw bezpieczne adresy, fake sory ale chodzi o ten sezon
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
A ja nie przeczytałem i napisałem ci na pw dopiero :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół