nasiona marihuany

Odbłysnik Hortiline Northstar 60x60x16 do boxa 0.36m2?

Wyszukiwarka Forumowa:

takitamUK

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
81
Buchów
0
Witam, mam w boxie bialego winga ze spreaderem, jednak temperatura przy szczytach w odleglosci ~25cm od zarowki w roznych rozpietosciach skrzydla jest zbyt wysoka, wynosi srednio 31-33 st, w teraz aktualnie dosc chlodne lato, w poprzednie bylo nawet i 36 z tego co pamietam.
Zastanawiam sie czy gdyby zastosowac ten odblysnik (www.sensishop.pl/odblysniki/1150-odblysnik-hortiline-ecostar-60x60x16cm.html) przy zarowce oczywiscie 250W + SL faktycznie ta temperatura spadlaby chociaz o te 3-5st na tej samej odlegosci w porownaniu do winga ?

Odblysnik prawdopodobnie szczelnie przylegalby do scianek boxa w ktorym mam TD Silenta ustawionego na 360 m3/h wiec nie dosc, ze powietrze niby samo z siebie troche uciekaloby gora jak pisze producent to dodatkowo byloby jeszcze w 100% zasysane przez ten otwor z gory odblysnika co tez by chyba ujelo troche temperatury poprzez ped powietrza.

Co to tym myslicie ? Moze ktos z Was ma taki odblysnik i moze sie podzielic opinia ?

No i pewnie odblysnik musialbym troche uciac lub zdeformowac zeby stelaz boxa mu nie przeszkadzal wiec zamowienie go w ciemno, ewentualne sprawdzenie i gdyby sie nie sprawdzil oddanie z powrotem nie wchodzi w gre
2.png
 

takitamUK

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
81
Buchów
0
Nikt nie ma takiego odblysnika lub nie jest przekonany, ze moze sie to udac ?

A jesli to TD Silent 380/280 [m3/h] jest za slaby na takiego boxa to jaki bylby odpowiedni ? O jakiej mocy ?

Bo tak wlasnie myslalem i w sumie, w razie koniecznosci wynalezienia miejsca na wiekszy/dluzszy i mocniejszy wentylator TD (np. 580/430 [m3/h], 22/17 [dB]) to moze i dalbym rade to zrobic przerabiajac szafke obok zyskujac nawet paredziesiat cm miejsca...
Ale glowne pytanie wtedy jest takie, czy skoro ww. wentylator bedzie z fi 150 mial "przejsciowke" na fi 125 do przewodu wentylacyjnyjnego izolowanego, pod ktory jest podpiety rowniez filtr fi 125 (chyba 240-360 m3/h) to czy wszystko bedzie ok ? Wentylator nie bedzie pracowal na jakis przeciazeniach ktore moglyby zaklocic jego prace, sprezenie i zwiekszyc ogolna glosnosc pracy, ktora nie chce zeby byla wyzsza niz obecny poziom ?
Box ma wymiary 60x60x140 oraz jako pasywny wlot powietrza sluzby rekaw fi 130. Przy 380 m3/h juz mi wciaga scianki boxa, a co dopiero przy np 580?

Zalezy mi bardzo na tej stracie 5, a idealnie by bylo 7 C* i zastanawiam sie ktora opcja bedzie lepsza lub pewniejsza ? Drozsza z wentylatorem, czy tansza z oblysnikiem.

Zeby tylko ktos mi zagwarantowal rezultat...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół