nasiona marihuany

Gałka Muszkatałowa

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
uzywam tego do potraw i jakos nie kopie , a tak to pierwsze o tym slyszę heheh , dobre postarma się opie****ić kilka gałek , czego to ludzie nie wymyśla :).
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
Z Kamisa brales? :)
zetrzyj na tarce 6 świezych nasion yp sa trzy torebki pakowane po 2 nasiona zobaczysz po 6 godzinach co sie dzieje odradzam. Gałka muszkatołowa nie zawiera pochodnych amfetaminy. Nie są one także produktem przemian zachodzących w organizmie po jej spożyciu. Zastosowanie gałki muszkatołowej jako relaksującego narkotyku jest niezbyt popularne ze względu na jej nieprzyjemny smak i poboczne efekty spożycia takie jak oszołomienie, suchość ust, przyspieszone bicie serca, zaparcia, trudności w oddawaniu moczu, nudności i stany lękowe. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że spożywający nie doświadczy niczego przez mniej więcej sześć godzin po zażyciu. Efekty mogą pozostawać nawet przez trzy dni. Spożycie dużych ilości gałki muszkatołowej prowadzi do tzw. zatrucia gałką muszkatołową – ostrego rozstroju psychicznego prowadzącego do uczucia nadchodzącej zagłady/śmierci i wstrząśnięcia. Niektóre przypadki prowadziły nawet do hospitalizacji.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
ostrego rozstroju psychicznego prowadzącego do uczucia nadchodzącej zagłady/śmierci i wstrząśnięcia.

Ja mam to na codzien i bez galki.
 

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
Zioło jest najlepsze z piwem z chmielem tak macie rację jestem głupi thc najlepsze
 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Bhang

Guest
Kumpel tar na tarce zalal wrzatkiem jak ostygło wypił dni fazy mówił że czuł się strasznie zmulony i very kapeć w japie
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Mirystycyna jest substancja dosyc toksyczna o własciwosciach psychotropowych halucynogennych. Wystepuje w olejku muszkatołowym otrzymywanym z gałki muszkatołowej w ilosci około 4 % oraz w olejku z nasion pietruszki w sladowych ilosciach

Także taki olejek działał by jeszcze lepiej niż świerzo starta gałka :sunny:


Ps. Próbowałem raz tylko, i powiem szczerze, że nie warto czułem tak jakby ktoś w mojej głowie włączył czestoliwość kanału na którym nie odbiera żaden program. Efekt trwał około 40 godzin, idziesz spać z nadzieją, że sen jest zbawienny i dzień jutrzejszy przyniesie ulgę, ale nie ma zmiłuj faza trwa dalej w najlepsze...

Ponoć dawka użytkowa jest bardzo bliska śmiertelnej (sama mirystycyna jest ponoć bardzo silnym psychodelikiem, ale trzeba by ją ekstrahować do czystej postaci)
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Swierze starte orzechy daja lepsze efekty niz gotowa mielona. Mialem okazje testowac pare razy kilka lat temu Wchodzi dosc dlugo od 30min do nawet 3h bez gwaltownego ***niecia. Smak po pierwszym sporzyciu dosc wzgledny po kolejnych juz zbieralo do rzygania. Faza zalezna od dawki. Mniejsze dawki 1,2 orzechy podobne do mixa alko z mj Czerwone oczy, brak skupienia, dobre samopoczucie przez ok.3 dni. Wieksze dawki ktorych osobiscie nie polecam. Halucynacje omamy sluchowe i zawroty głowy. Po sporzyciu tego w kolejnych dniach jest sie nonstop zmeczonym watroba nie odpoczywa.Mirystycyna zawarta w galce odtluszcza watrobe dlatego nie zazucajcie zbyt czesto :D
 
M

Master4

Guest
spożywanie gałki muszkatołowej grozi rakiem wątroby czy żołądka, nie walcie tego gówna
 
L

Lord of Bhang

Guest
Prubowałem 3 orzechy starte na tarce zalane wodą i hlup .3 dni kapec w mordzie w bani aie co jakis czas kreci troche sie pośmiejesz ale ogólnie nie polecam
Tylko pod jednym wzgledem podobne do mj czerwone oczy jak po skunie.yo
A o smaku to juz nie wspomne ochyda
Lepiej poodkladac zaskórniaki do skarbony i worka kupic albo samemu wychodowac.A nie pier***ic sie z przyprawami
 
Ostatnia edycja:
L

Lord of Old School

Guest
Waliłem nie polecam psychika szwankuje 2 dni wycięte z życia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół