nasiona marihuany

Jakie Vapo na dzień dzisiejszy? Cena nie gra roli :)

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Witam planuje zakup vapo.
Tylko teraz jakie?
Wpadlem na cos takiego szukalem opini cieszka sprawa bardzo mi sie spodobal,
moze ktos ma lub mial stycznosc z nim co o nim sadzicie?
[h=1]VapirRise[/h]Drogi nad ktorym rozmyslam jest:

[h=1]Volcano Digit[/h]ostrasza mnie przy nim tylko uzywanie woreczkow co moim zdaniem jest nie za bardzo komfortowe..

Może byc tez przenosny jesli jest lepszy od tych wyzej.
Ogólnie potrzebuje go dla zdrowia jestem chory i medycyna nie daje rady wiec trzeba wziasc sprawy w swoje rece.

No więc co polecacie?

Cena nie gra roli tu chodzi o zdrowie :)

POZDRO
 
A

Ayho

Guest
POwiem Ci szczerze że mam kilka vapo, różnych producentów ...na prąd , na baterie, i inne.....wszystkie leżą w szafie , a ja używam bongo. Vulcano miałem kilka dni, i mogę powiedzieć że fajny ale niepraktyczny.
 

PustelnikMocy

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
96
Buchów
0
Sam chcialem kupic vapo i troche o tym czytalem i pewnie kupie pax 2. Poczytaj troche o nim ;)
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
arizer z przenoosnych solo spoko jest e njoint spoko jest , arizer v tower spoko
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Znajdę coś w miarę do 300 PLN/60 Ł?
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ja mam Flowermate mini PRO 2.0 i jestem zadowolony...jest w zestawie fajna przejściówka pasująca do każdego bongo wodnego.Masz wyświetlacz temperatury regulowany.Jest git!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Witam planuje zakup vapo.
Tylko teraz jakie?
Wpadlem na cos takiego szukalem opini cieszka sprawa bardzo mi sie spodobal,
moze ktos ma lub mial stycznosc z nim co o nim sadzicie?
[h=1]VapirRise[/h]Drogi nad ktorym rozmyslam jest:

[h=1]Volcano Digit[/h]ostrasza mnie przy nim tylko uzywanie woreczkow co moim zdaniem jest nie za bardzo komfortowe..

Może byc tez przenosny jesli jest lepszy od tych wyzej.
Ogólnie potrzebuje go dla zdrowia jestem chory i medycyna nie daje rady wiec trzeba wziasc sprawy w swoje rece.

No więc co polecacie?

Cena nie gra roli tu chodzi o zdrowie :)

POZDRO

Używam czasem VapirRise 2.0 Ultimate - jest spoko. Ale tylko opcja z woreczkami(balonikami) wężyk i palenie jak shishy to porażka.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0


Po podpowiedzi smieszka stwierdzilem jednak ze przenosny Vapo bedzie lepszy.
Teraz wpadlem na Mighty korzystal ktos lub ma jakies opinie na jego temat?
Czy moze lepszy bedzie Arizer solo?


Zakupiony Mighty :) przyokazji pare ziaren medycznych :D
 
Ostatnia edycja:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Siemka, też pragnę posiadać vaporyzator, raczej stacjonarny, bo są lepsze, a nie zależy mi, żeby mieć thc zawsze w kieszeni... :jocolor:

Właściwie miało to być PW do Śmieszek420, ale nie da rady wysłać, więc piszę tutaj:

Ogólnie chciałem brać Vapir Rise 2.0 Ultimate, jednak pisałeś, że vapowanie nim przez wężyk to masakra, pozostają balony - dlaczego?
Drugi typ to Arizer Extreme-Q 4.0, będzie lepszy do vapowania przez rurkę? Bo na tym mi głównie zależy...
Ogólnie, który z tych vaporyzatorów bardziej polecasz, no chyba, że jakiś inny jeszcze?

Pozdrawiam. <peace>
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Siemka, też pragnę posiadać vaporyzator, raczej stacjonarny, bo są lepsze, a nie zależy mi, żeby mieć thc zawsze w kieszeni... :jocolor:

Właściwie miało to być PW do Śmieszek420, ale nie da rady wysłać, więc piszę tutaj:

Ogólnie chciałem brać Vapir Rise 2.0 Ultimate, jednak pisałeś, że vapowanie nim przez wężyk to masakra, pozostają balony - dlaczego?
Drugi typ to Arizer Extreme-Q 4.0, będzie lepszy do vapowania przez rurkę? Bo na tym mi głównie zależy...
Ogólnie, który z tych vaporyzatorów bardziej polecasz, no chyba, że jakiś inny jeszcze?

Pozdrawiam. <peace>


Pokaż swój sprzęt bo też się przymierzam do kupna Vaponizera
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Po prostu, wężyk jest lipny. VapirRise gdy grzeje zawsze ma odpalony wentylator, więc w przerwie między buchami opary zawsze lecą z wężyka i się marnują. Do tego są tak słabo skoncentrowane że nie widać bucha przy wypuszczaniu - nawet przy najwyższej ustawionej temperaturze.
Za to baloniki to miód malina. Najlepszy sposób jaki może być. Mega łatwy i przyjemny sposób, można wziąć maksymalnie dużego bucha bez wysiłku.
Jak dla mnie Vapir powinien całkiem zrezygnować z tego wężyka tak jak Volcano.
Nie wiem czemu tak Ci na tym wężyku zależy...

DSC07862.JPG


DSC07863.JPG


Od kilku dni mam jeszcze przenośny - FlowerMate V5.0 pro - ten też jest spoko. Vapo ma tą zaletę ze jest strasznie ekonomiczne. Ja z minimum 1.5g dziennie zszedłem do 0.3g dziennie z dnia na dzień. Jedno nabicie (około 0.25g-0.3g) starcza na 2-3 sesje. Więc zamiast skręcić sobie jointa z 0.5g, ściągam sobie kilka chmurek z vapo. Jak ktoś nie jest miłośnikiem bong/wiader i innych hardcorowych sposobów palenia to będzie zadowolony. Mi jako palaczowi praktycznie tylko jointów brakuje jedynie tytoniu, ale kupiłem vapo głównie po to by się z nim(tytoniem) rozstać więc to akurat +.
 
Ostatnia edycja:

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
kupiłem vapo głównie po to by się z nim(tytoniem) rozstać więc to akurat +.


Dokładnie, ja nigdy nie dawałem do Jointa tytki, a większość co dodawała to zaczęła po jakimś czasie palić fajki bo, się uzależnili ;) Chciałem na Vapo wydać 1500zł max. Może się zmieszczę z Ceną​
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
większość co dodawała to zaczęła po jakimś czasie palić fajki bo, się uzależnili

No, np ja. Co prawda fajek już nie palę, ale jak palę jointa bez tytoniu to wyraźnie mi czegoś brakuje. Do tego cały czas czuję się taki nie najarany. Więc z tytoniem definitywny koniec.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół