nasiona marihuany

Jakie Vapo na dzień dzisiejszy? Cena nie gra roli :)

Wyszukiwarka Forumowa:

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Witam, żeby nie zakładać kolejnych tematów podepnę się tutaj - ktoś może miał okazję używać lub jest posiadaczem DaVinci MIQRO i mógłby napisać coś w jego temacie ? Stanąłem przed zadaniem kupna vapo, póki co waham się pomiędzy FenixemMini i MIQRO właśnie.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Mam fenixa i bateria to porażka, dwie-trzy komory i trzeba ładować 3 godziny.
i ustnik potrafi się odpiąć
 
Ostatnia edycja:

IRC

Banned
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
Mam pytanie do posiadaczy Fenixa Mini. Miał ktoś taki przypadek, że przy próbie włączenia zaświeca się komunikat "PROTECT"? Instrukcja chu*a mówi co to oznacza, jest jedynie wzmianka, że taki komunikat może się pojawić. Pierwszy raz miałem coś takiego kilka dni temu, ale po pewnym czasie waporyzer odłożony w spokoju "zaskoczył". Jednak dzisiaj pojawiło się to znowu i ni chu*a nie odpala. Czuję, że ***nął całkiem. Zaczynam mieć podejrzenie że te tańsze wapki to taka zabawa, że kupujesz i służy ci rok-półtora, po czym trzeba kupić nowy. Coś jak sprzęt manta. Podobnie było u mnie z Torchem, też miałem go trochę ponad rok. Dodam tylko, że wapek nie był przeze mnie jakoś specjalnie katowany, nigdy nie upadł, nie został zalany itd.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Mam pytanie do posiadaczy Fenixa Mini. Miał ktoś taki przypadek, że przy próbie włączenia zaświeca się komunikat "PROTECT"? Instrukcja chu*a mówi co to oznacza, jest jedynie wzmianka, że taki komunikat może się pojawić. Pierwszy raz miałem coś takiego kilka dni temu, ale po pewnym czasie waporyzer odłożony w spokoju "zaskoczył". Jednak dzisiaj pojawiło się to znowu i ni chu*a nie odpala. Czuję, że ***nął całkiem. Zaczynam mieć podejrzenie że te tańsze wapki to taka zabawa, że kupujesz i służy ci rok-półtora, po czym trzeba kupić nowy. Coś jak sprzęt manta. Podobnie było u mnie z Torchem, też miałem go trochę ponad rok. Dodam tylko, że wapek nie był przeze mnie jakoś specjalnie katowany, nigdy nie upadł, nie został zalany itd.

Ale wiesz, ze niezaleznie od gwarancji mozesz zglosic niezgodnosc towaru z umowa? WSZYSTKO, co kupujesz ma dzialac przez dwa lata, jak sie z***ie to do sprzedawcy i wybierasz czy chcesz zwrot kasy, czy nowy sprzet.
 

IRC

Banned
Rejestracja
Sty 3, 2020
Postów
4
Buchów
0
Ale wiesz, ze niezaleznie od gwarancji mozesz zglosic niezgodnosc towaru z umowa? WSZYSTKO, co kupujesz ma dzialac przez dwa lata, jak sie z***ie to do sprzedawcy i wybierasz czy chcesz zwrot kasy, czy nowy sprzet.

Problem w tym, że nie jestem w stanie wyczyścić tego sprzętu na tyle by ryzykować odsyłanie go do sklepu.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Witajcie, odkopię troszkę temat:

Przymierzam się do zakupu Vaporyzatora i mój typ to fenix mini.
Przed zakupem chciałbym jednak zapoznać się z opiniami użytkowników tego vapka:
jak z baterią, na ile starcza pełne naładowanie vapka ?
jak żywotność baterii ?
ile suszu wejdzie do komory?
na ile buchów starcza pełne załadowanie komory ?
jak z zapachem?
ogólnikowo poprosiłbym o jakieś szczegółowe info, chciałem też wybrać VapCap'a ale wybór padł na fenixa ze względu na kompaktowe wymiary

Każda opinia będzie dla mnie cenna i pomocna, chyba że VapCap będzie lepszym rozwiązaniem według was.
Ach, no i teraz doszło mi kolejne pytanie:
w wielu sklepach cena waha się między 200zł - 500 za fenixa
na czym polega różnica, te droższe to jakieś nowsze modele jak w przypadku vapcapów ?
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=93624]Chaplin[/MENTION] Fenix Mini mieści w komorze ok. 0.1-0.15g, zależnie jak drobno zmielone. Bateria ładuje się do pełna niecałe 2 godziny i wystarcza na ok. 5-6 sesji po 4min. ale to tez trochę zależy jakich temperatur użyjesz. Ilość buchów zależy od wilgotności i jakości suszu, ale jeśli to nie jest susz cbd, to raczej sporo, ale jedna chmura z wapo nie równa się jednej chmurze z jointa, czy z innego szkła, tego się tak nie przelicza. W przypadku vapcapa, to ilością materiału która wchodzi do Fenixa upalisz się 2-3x i to mocniej. Nauka nie jest taka trudna jak to mówią, a sam wapek+palniczek nie zajmuje więcej miejsca niż Fenix. Jak lubisz sobie pykać dużo chmur, to bierz Fenixa, jak chcesz się szybko i ekonomicznie zjarać, to tylko VC. Dodatkowo w plener zawsze palnik wystarczy Ci na dłużej niż jakakolwiek bateria w jakimkolwiek waporyzatorze. Dodam jeszcze tylko że ja po 3 chmurach z VC mam mocniej niż po 10 z Fenixa, więc sam wybierz co wolisz na podstawie tych informacji :)
Te sklepy co sprzedają Fenixa Mini za 500zł(są takie ceny w ogóle jeszcze gdzieś?) to zdzieracze i omijaj je szerokim łukiem. Jakbyś się zdecydował na VC, to polecam najtańszy model jaki znajdziesz + oddzielnie kup sobie Titanium Tip. Jak coś to pytaj :)
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Ja zapytam o Flowermate V5 Nano, używa ktoś?
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
@Chaplin Fenix Mini mieści w komorze ok. 0.1-0.15g, zależnie jak drobno zmielone. Bateria ładuje się do pełna niecałe 2 godziny i wystarcza na ok. 5-6 sesji po 4min. ale to tez trochę zależy jakich temperatur użyjesz. Ilość buchów zależy od wilgotności i jakości suszu, ale jeśli to nie jest susz cbd, to raczej sporo, ale jedna chmura z wapo nie równa się jednej chmurze z jointa, czy z innego szkła, tego się tak nie przelicza. W przypadku vapcapa, to ilością materiału która wchodzi do Fenixa upalisz się 2-3x i to mocniej. Nauka nie jest taka trudna jak to mówią, a sam wapek+palniczek nie zajmuje więcej miejsca niż Fenix. Jak lubisz sobie pykać dużo chmur, to bierz Fenixa, jak chcesz się szybko i ekonomicznie zjarać, to tylko VC. Dodatkowo w plener zawsze palnik wystarczy Ci na dłużej niż jakakolwiek bateria w jakimkolwiek waporyzatorze. Dodam jeszcze tylko że ja po 3 chmurach z VC mam mocniej niż po 10 z Fenixa, więc sam wybierz co wolisz na podstawie tych informacji :)
Te sklepy co sprzedają Fenixa Mini za 500zł(są takie ceny w ogóle jeszcze gdzieś?) to zdzieracze i omijaj je szerokim łukiem. Jakbyś się zdecydował na VC, to polecam najtańszy model jaki znajdziesz + oddzielnie kup sobie Titanium Tip. Jak coś to pytaj :)

[MENTION=93624]Chaplin[/MENTION] Fenix Mini mieści w komorze ok. 0.1-0.15g, zależnie jak drobno zmielone. Bateria ładuje się do pełna niecałe 2 godziny i wystarcza na ok. 5-6 sesji po 4min. ale to tez trochę zależy jakich temperatur użyjesz. Ilość buchów zależy od wilgotności i jakości suszu, ale jeśli to nie jest susz cbd, to raczej sporo, ale jedna chmura z wapo nie równa się jednej chmurze z jointa, czy z innego szkła, tego się tak nie przelicza. W przypadku vapcapa, to ilością materiału która wchodzi do Fenixa upalisz się 2-3x i to mocniej. Nauka nie jest taka trudna jak to mówią, a sam wapek+palniczek nie zajmuje więcej miejsca niż Fenix. Jak lubisz sobie pykać dużo chmur, to bierz Fenixa, jak chcesz się szybko i ekonomicznie zjarać, to tylko VC. Dodatkowo w plener zawsze palnik wystarczy Ci na dłużej niż jakakolwiek bateria w jakimkolwiek waporyzatorze. Dodam jeszcze tylko że ja po 3 chmurach z VC mam mocniej niż po 10 z Fenixa, więc sam wybierz co wolisz na podstawie tych informacji :)
Te sklepy co sprzedają Fenixa Mini za 500zł(są takie ceny w ogóle jeszcze gdzieś?) to zdzieracze i omijaj je szerokim łukiem. Jakbyś się zdecydował na VC, to polecam najtańszy model jaki znajdziesz + oddzielnie kup sobie Titanium Tip. Jak coś to pytaj :)

Dzięki za odpowiedź.
Chodzi mi o to żeby się upalić ekonomiczniej niż dotychczas oraz żebym mógł zabrać vapka ze sobą do pracy więc grzanie Vapcapa zdecydowanie odpada - chodzi o dyskrecję.
a jak z zapachem?
ta para pachnie jak trawka czy jest bezwonna ? lub w jakiej mierze jest to wyczuwalne ?
vap cap odpada tylko i wyłącznie ze względu na konieczność podgrzewania, gdyby była grzałka jak w przypadku fenixa to pewnie bym się nie zastanawiał a tak to wygląda z daleka jakbym jakąś mega wielką lufę opalał. a nie o to w tym chodzi
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=93624]Chaplin[/MENTION] no to bierz Fenixa skoro taka sytuacja :) Ja używałem czasami VC w pracy, po prostu robiłem to w kiblu... Może słabo to brzmi, ale to zajmuje dosłownie chwilę, no i jak trzeba to trzeba, c'nie? ;) Zapachu nie ma właściwie w ogóle, pod warunkiem że susz masz bardzo suchy. Świeże i lepkie zioło może być już czuć. No i cicha zapalniczka do tego i jakoś nigdy nie narzekałem w żadnej sytuacji.
Fenixa dostaniesz za jakieś 220zł, dokup kapsułki dozujące i szklany adapter do bonga i będziesz zadowolony na jakiś czas, a vapcapa zawsze możesz kupić później jak Ci się spodoba waporyzacja i będziesz chciał spróbować czegoś innego, bo fajnie mieć kilka różnych wapków :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół