nasiona marihuany

[Konkurs] Miss# - lato 2016

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł Miss Lata 2016 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    49
  • Poll closed .

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Miss_1920.jpg



Miss # LATO '16




thumb_MisslogoOK.png







Zapraszamy na reaktywacje konkursu Miss #
Konkurs trwa od dziś az do 22 września








Nagrody:




I miejsce - bon o wartości 400zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu



II miejsce -
bon o wartości 300zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu



III -
bon o wartości 200zł do headshopu (unikatowebonga.pl) + bon o wartości 300zł do seedshopu






Sponsorzy:​



mixsponsorix.jpg







Regulamin konkursu



1. Publikacja zdjęć/zgłoszenie:




  • W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie
  • Zdjęcia mogą być publikowane wyłącznie za zgodą fotografowanego "obiektu".
  • W związku z tematyką forum - zdjęcie powinno oprócz aktu zawierać jakikolwiek akcent konopny (liść, krzaczek, joint, bong itp).
  • Każde zgłoszenie musi zawierać logo Haszysz.com plus ewentualnie nick użytkownika. W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć - przynajmniej na jednej publikowanej fotografii (przy założeniu że modelka i sceneria są identyczne). Może być narysowane na ciele lub potwierdzone kartką.
  • W każdej chwili istnieje możliwość dodania kolejnych zdjęć przez tego samego użytkownika, przy założeniu że umieszczane są w tym samym konkursie (np. Miss lata) - zostaną dołączone do wcześniejszych fotek
  • Zdjęcia publikowane w konkursie nie mogą zostać usunięte przez Użytkownika po zakończeniu konkursu. Moderacja ma prawo do "przejęcia" zdjęcia jednak nie ma możliwości wykorzystywania go w innych celach jak konkurs Miss#





2. Oszustwa:



  • W przypadku wykrycia wszelkiego rodzaju matactwa (umieszczanie zdjęć pobranych z internetu, wklejanie nicka i logo za pomocą oprogramowania do obróbki zdjęć itp) - Uczestnik zostaje automatycznie wyłączony z konkursu i usunięty z forum.
  • Zabrania się namawiania innych użytkowników do oddawania głosu na konkretne zdjęcie. Jedyna możliwość na "agitację" to umieszczenie info w sygnaturze użytkownika wraz z info o konkursie i linkiem do opublikowanych zdjęć w wątku konkursowym





3. Limity:



  • W konkursie może uczestniczyć każdy użytkownik - nie występują jakiekolwiek obostrzenia związane ze stażem czy liczbą postów




4. Treści/zawartość postów:




  • Użytkownikom forum zabrania się umieszczania treści wulgarnych, obraźliwych oraz zbędnego offtopu w temacie konkursowym/głosowaniu. Niestosowanie się grozi warnem/banem/karnym kut*sem.




5. Wyniki konkursu



  • Wyboru osoby wygranej dokonują użytkownicy forum przy pomocy ankiety/głosowania. Ankieta nie jest jawna aż do jej zakończenia.
  • Głosować mogą użytkownicy posiadający minimum roczny staż na forum oraz 100 postów. Wyjątkiem są osoby, które opublikowały zdjęcie w konkursie - nawet jeśli nie spełniają powyższych warunków - mogą wziąć udział w głosowaniu.
  • Zabrania się oddawania głosu "na siebie" - takie zgłoszenia automatycznie zostaną usunięte, użytkownik wyłączony z konkursu oraz nagrodzony odpowiednią karą porządkową.







Dla przypomnienia kilka zdjęć z poprzednich edycji.








Miss_1920.jpg
 
Ostatnia edycja:

gamora

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
60
Buchów
0


1. Fota moja.
2. Byłam usunęłam w programie graficznym kawałki ułatwiające identyfikację - tj. blizny, pieprzyki itp.

W sumie tyle.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Więc ja też wrzucę swoją kandydatke :D dodam jeszcze więcej zdjęć w lepszej jakości :D





UP :D



Up ;)











 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Dzięki za wszystkie zgłoszenia:thumright:

Od jutra będzie można głosować . . .


sorry mało czasu jak to przy weekendzie . . . :jocolor:
;)

:spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Ruszyły ankiety . . .


Ankiety, nie ankieta bo jest ich dokładnie III - dokładnie tyle miejsc na podium . . .

W tym temacie możecie oddac głos tylko na pierwsze miejsce czy li głosujecie na tyuł Miss Lata


Po oddanym głosie zapraszamy na oddanie głosu na drugie miejsce, o tutaj --->
https://www.forum.haszysz.com/showt...anie-na-II-miejsce-w-konkursie-Miss-Lata-2016



Po czym prosi się o oddanie głosu na III miejsce w tym temacie ----> https://www.forum.haszysz.com/showt...nie-na-III-miejsce-w-konkursie-Miss-Lata-2016



Dlaczego tak?? Dlaczego az trzy ankiety? Ano żeby było sprawiedliwiej . . .




Przypominam, że w ankiecie moga wziac udzial tylko osoby które mają staz minimum 1 rok i co najmniej 100 sensownych postów.
Glosy oddawane z kont które nie spelniaja powyzszego warunku beda nieważne i moga zostac ukarane warnem lub banem.
Przypomniam równiez o obowiązku głosowania przez osoby biorace udział w konkursie, dotyczy wszystkich zgłaszajacych bez względu na staz i posty oraz zakazie głosowania na siebie . . .




Z tego miejsca należy zyczyc powodzenia kandydatkom<peace> i podziekowac za oddane głosy . . . :thumright:



peace!!
:spalony:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników<joint>



I miejsce - Kicia :3



II miejsce - Beerus



III miejsce - Tufolandia






Dodatkowo wszystkie dziewczyny które nie znalazły się na podium otrzymują bona na 200zł do sklepu z nasionami





Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, za oddane głosy i udział w zabawie!!





Z tego tez miejsca zapraszamy do udziału w następnej nadchodzącej edycji Miss # a mianowicie Miss Jesieni 2016 ;)




Bony powinniscie otrzymać w przeciągu 72h na pw




peace!! :spalony:
 
Ostatnia edycja:
Z

Zenon

Guest
Gratulacje Wszystkim :) Podium podiumem ale dla mnie Wszyscy są zwycięzcami :)
 

gamora

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
60
Buchów
0
Dodatkowo wszystkie dziewczyny które nie znalazły się na podium otrzymują bona na 200zł do sklepu z nasionami

Fajnie... ale czy nie dałoby się tego wymienić na coś innego? Bo powiem szczerze, że nasion mam od zaj...bania i nie mam gdzie ich wysiać, to u mnie byłoby tylko marnotrawstwo dobrego bonu :<
 
S

Stalin ss

Guest
To badz jak nie polak I oddaj komus kto ich nie ma &#55357;&#56841;
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
Polecam zrobić własne losowanie nagród w postaci 200 nasion. Rywalizacja uzytkownikow np. namalować obrazek na a4 dowolną techniką, może być kolaż pt. "Moja przyjaciółka gamora" albo "Beztroskie chwile spędzone z gamora". Np. 5 pierwszych prac zagradzanych 80/50/30/20/20 nasion. Jak nie ty to sam kiedys zrobie takie konkurs
 
Z

Zenon

Guest
Polecam zrobić własne losowanie nagród w postaci 200 nasion. Rywalizacja uzytkownikow np. namalować obrazek na a4 dowolną techniką, może być kolaż pt. "Moja przyjaciółka gamora" albo "Beztroskie chwile spędzone z gamora". Np. 5 pierwszych prac zagradzanych 80/50/30/20/20 nasion. Jak nie ty to sam kiedys zrobie takie konkurs

Zobacz w konkursach bo są podobne do tego co proponujesz :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół