nasiona marihuany

Kolega potrzebuje pomocy!

Wyszukiwarka Forumowa:

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
On lubi być po prostu za***any :) Co do uprawy i drugiego teoretycznego wjazdu na miejsce uprawy to na dwoje babka wróżyła może iść pierdzieć a mogą paluchem pogrozić na odwyk nakazać się stawić, wiec lepiej zacząć od odwyku później uprawa i ewentualne tłumaczenie że starał się ale nie pomogło :smokee:
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Nie, po to ludzie dostają wyrok w zawieszeniu żeby mogli dalej popełniać bzdury sprzeczne z prawem.. wyrok w zawieszeniu to taki wyrok który wisi ale nie ciąży i w ogóle nie przeszkadza w popełnianiu nowych przestępstw dlatego można śmiało popadać w kolejne recydywy, zabijać, mordować i w ogóle można wtedy robić wszystko a policja ani mru mru..

ile wy macie lat że nie wiecie jak działa system, co to jest wyrok w zawieszeniu i co to jest recydywa ?

odpowiadając troszkę poważniej ?
gdy go złapią na kolejnej uprawie dostanie wyrok za produkcję narkotyków + dorzucą mu te trzy lata i pewnie dopie****ą za popełnienie tego samego przestępstwa za które już był skazany czyli za recydywę.

Co do uprawy i drugiego teoretycznego wjazdu na miejsce uprawy to na dwoje babka wróżyła może iść pierdzieć a mogą paluchem pogrozić na odwyk nakazać się stawić, wiec lepiej zacząć od odwyku później uprawa i ewentualne tłumaczenie że star się ale nie pomogło :smokee:
następny mądry.
odwieszą go i dopie****ą wyrok, pogrozić paluchem to mogą za picie piwa w parku a nie za produkowanie narkotyków.
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Bez kitu on lubi po prostu bombę czy zioło czy piwo bez różnicy ;] Sport i dobra motywacja aby nie być zwykłym szarakiem co zarabia tyle co na jedzenie i nie korzysta z życia. Nie kumam raz żyjemy na ch*j gnić i wegetować. Już lepiej nawet zaryzykować i trzaskać jakiś biznes na lewo byle było na to na co mam ochotę, a tak się da. Przetłumacz to ziomkowi jak przyjaciel. Odmul go albo oderwij w jakiś sposób, pogadaj ale tak dogłębnie i żeby go chwyciło za serducho. Po ch*j ma sadzić i jeszcze bardziej się stoczyć jak go złapią :) Chyba że ty opisujesz Siebie tylko nie chcesz się z tym utożsamiać?
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Niech tak uprawia, zeby miec jak najmniejsza mozliwosc przypalu. Wiesz, kilka krzakow, zero gadania, moze taka konspira mu pomoze bardziej sie ogarnac i mniej uzywac czegos...No i zaoszczedzi na piciu i paleniu<lol>

p.s.
5-10 browarow to juz jest tak zle???:zombi:
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Świerzaczek (nowe konto?) znane są przypadki w których nawet przy drugiej wtopie z uprawą wyrok nie był odwieszany, więc pewnika nie ma.

5-10 browarów nie jest źle ale jak ładujesz je codziennie (praktycznie każdego dnia) w towarzystwie czy w samotności to masz problem czy nie?
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Na adwokata za wcześnie, on Ci nic więcej nie powie poza tym, że żeby się nie w***ać należy stronić od uprawy. Krata w weekend to nie jakiś super wyczyn jak są jeszcze jakieś prace przydomowe to już wogóle, ciągasz za sobą browar i praca lepiej idzie. Nie wiem co z nim jeśli ma problem to albo się ogarnie albo nie, jeśli tak to super jeśli nie to w końcu przecież można odbić się od dna. Sport mógłby go trochę odciągnąć i zarazem wciągnąć w coś innego próbuj.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
To jestem w stanie zakumać, że nie weekendowo opróżnia kratę, ratuj chłopa i tyle
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Świerzaczek (nowe konto?) znane są przypadki w których nawet przy drugiej wtopie z uprawą wyrok nie był odwieszany, więc pewnika nie ma.

nie wiem, nie spotkałem się żeby pies przy uprawie palcem pomachał palcem i zawinął się na pięcie.
zazwyczaj wygląda to tak, że powijają kandydata i dość szybko rozwinie się tego typu dialog:

"Był pan karany ?"
"tak"
"za co ?"
"uprawianie konopii indyjskich tj. produkcja narkotyków"
"uuuu, no to przesrane."
rozumiem że widzisz świat w różowych okularach a ja wolę realne spojrzenie na sytuację, zaryzykowałbyś przypału wiedząc że masz już zawiasy ?
bo trzeźwo myślący człowiek by sobie odpuścił, tym bardziej że typiarz lubi zachlać pałę; szczegółów na jego temat zbyt dużo nie ma ale nie wiadomo jak on się zachowuje gdy sobie wypije.
zakładając że siedzi sobie spokojnie w chacie i tylko spija te piwka to jeszcze z Bogiem sprawa
ale po alko przychodzą do głowy różne głupie pomysły i będąc po ok. 10 piwkach to już różnie może być

wg mnie jest to niepotrzebne ryzyko które odpuściłbym sobie chociaż na te trzy lata, po co celowo pchać się w paszczę lwa ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół