nasiona marihuany

Przejazd przez granicę

Wyszukiwarka Forumowa:

Barnek

New member
Rejestracja
Cze 29, 2012
Postów
2
Buchów
0
Witajcie drodzy forumowicze. Jestem aktualnie w Holandii w pracy, zostały mi jeszcze 2 miesiące do powrotu do utęsknionej Polski. Mój problem wygląda tak: chcę przywieźć z 2-3gramy trawki, jako że nie palę juz tak jak kiedyś, żeby zapalić z dziewczyną i kilkoma kumplami. 2 lata temu jak jeszcze dużo imprezowałem i byłem w Holandii w pracy na 2 miesiące to przewiozłem 4g i 6 piguł, ale nie myślałem o tym że ktoś może mnie złapać i większość drogi przespałem. Tym razem boję się cokolwiek wziąć ze sobą, bo słyszałem że dużo częściej sprawdzają na granicach przez wszystkie wydarzenia związane z terroryzmem w Europie. Jak to jest z kontrolami? Da się przewieźć jakieś małe ilości? I jakie macie sprawdzone sposoby żeby było bez przypału nawet podczas kontroli? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i odpowiedzi. Zapraszam do dyskusji! :):spalony:
 

PustelnikMocy

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
96
Buchów
0
Sratata, z Holandii raz przywiozilem ziolo 2-3 lata temu i w tym roku jak bylo glosno o zamachach we Francji. Trasa Niemcy>Francja>Belgia>Holandia>Niemcy>Polska i na autostradzie widzialem moze ze 2 radiowozy. Nie ma szans, ze Cie nie przetrzepia ale tego jest tak malo na drogach(szczegolnie autostrady), ze wieksze szanse masz na mandat za przekroczenie predkosci niz trzepanie.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Jak kolega mówi musiałbyś mieć straszny niefart, bierz znów coś na spanie i jedź spokojnie. Wielki forum trzma za Ciebie kciuki !
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Jak jedziesz busem schowaj gdzies w nim tylko dyskretnie. Pamietaj ze musi byc dobrze zapakowane zeby nic nie smierdzialo. Najważniejsze zebys nie mial przy sobie i szerokiej drogi :D bez stresowo.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Daj kierowcy na przechowanie.
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
zapakuj w 3 samary i obwiń taśmą dobrze i wrzuć w kule coś weź na sen i śpi sobie spokojnie ;)
 

blacha696

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2013
Postów
65
Buchów
0
Sratata, z Holandii raz przywiozilem ziolo 2-3 lata temu i w tym roku jak bylo glosno o zamachach we Francji. Trasa Niemcy>Francja>Belgia>Holandia>Niemcy>Polska i na autostradzie widzialem moze ze 2 radiowozy. Nie ma szans, ze Cie nie przetrzepia ale tego jest tak malo na drogach(szczegolnie autostrady), ze wieksze szanse masz na mandat za przekroczenie predkosci niz trzepanie.

Widziałeś dwa radiowozy , a było ich po drodze kilkanaście lub kilkadziesiat, sporo jest nieoznakowanych nie tylko psy .Służby celne i inne.
Miałem osobiście kilka kontroli na tej trasie i wszystkie na autostradzie ,np,włączą na tylnej szybie "followme" i zjeżdzasz na np na najbliższą stacje lub parking.
Myśle że w busie jest bezpieczniej.Napierdziel wszelkiego żarcia do reklamówki ,zioło w słoik z nutellą lub w konserwe rybną :) i nie kitraj tej reklamówki.napij się alko przed wyjazdem i w kime. Popracuje troche nad gębą i opanowaniem .Ostatecznie połknij .

P.s
"chcę przywieźć z 2-3gramy trawki" - he he szkoda zachodu i twoich nerwów na te twoje gramy .
 

Barnek

New member
Rejestracja
Cze 29, 2012
Postów
2
Buchów
0
nie łatwiej wysłac pocztą czy czyms w podobie?
Nie łatwiej, bo jak się wysyła za granice coś to trzeba dokładnie powiedzieć co jest w środku, w dodatku nadawca ponosi pełną odpowiedzialność jeśli coś będzie nielegalne. Wolę nie ryzykować z pocztą :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Nie łatwiej, bo jak się wysyła za granice coś to trzeba dokładnie powiedzieć co jest w środku, w dodatku nadawca ponosi pełną odpowiedzialność jeśli coś będzie nielegalne. Wolę nie ryzykować z pocztą :p

chłop ode mnie odbiera tak paczki z rajchu i bez lipy, ale to mniejsze ilości do 15g
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół