nasiona marihuany

Czy można mieszać Sensi CalMag z Biobizzem?

Wyszukiwarka Forumowa:

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
Witam,
Pytanie jak w temacie mam trypack biobizza
grow, bloom i top max narazie rosliny maja 2-3 tyg i leje im sam biobizz grow.
Uprawe mam pod Ledami i czytalem ze rosliny potrzebuja pod nimi o wiele wiecej cal i mag.
Niestety nie wiem czy moge sensi cal mag extra mieszac z biobizzem czy lepiej jest podlewac na przemian
link do mojej fotorelki
https://www.forum.haszysz.com/showt...m2-4x-Lemon-Haze-AF-FEM&p=1554012#post1554012

Pozdrowienia
 
Ostatnia edycja:

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Mieszać można raczej, ale u Ciebie narazie nie widzę potrzeby.
Na pewno jeżeli zajdzie potrzeba bardziej efektywny był by oprysk.
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
Dziękuję Czarnuch,
A w oprysku chodzi Ci o to zeby zmieszac sam cal mag z wodą wlać do zraszacza i popryskac tylko liscie?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Tak całą roślinę, ale co do mieszania roztworu to ktoś Ci musi podpowiedzieć co byś nie przedobrzył.
 

WrxSti

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2016
Postów
98
Buchów
0
dziekuje bardzo za pomoc! niestety nie moge jeszcze dawac buchow :/ dzisiaj daje update na fotorelce bo wlaczyla mi sie panika cos mi na 3 lisciach u największego LH wyszlo :/
dzieki wielkie jeszcze raz i pozdro!
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
Siema, też mam ten nawozy co ty. Niby nie można mieszać z nawozami. Ja robię tak:

Podlewam nawozami a następnie robię oprysk i tak co każde podlanie... topy naprawdę Się za***iście rozwijają, włosy Się robią dłuuugie a roślinka jest fajna zdrowa. Ewentualnie czasem doleje 0.3ml ale to raz na 2 tygodnie. Oprysk najlepszy.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
czytam tabele i mi szczena opada, tego sensikalmaga to w ogóle nie ma co kupować. stężenie jak w piwie bezalkoholowym mg, jakiś tam roztwór pewnie saletry wapniowej i komples 20 amino niezbędnych rośliną.

już lepiej kupić w kulturystycznym suplement z aminokwasami -też są w formie l- i to wymerdać z azotanem wapnia i jakimś magnezem... z resztą proporcje jak dla automantów w kubkach po kawie

źródło - growbox.pl

Wiesz, że tak jak rosnące dzieci, Twoje rośliny muszą stale otrzymywać wapń i magnez,

rozumiem wpapń w normalnych dolomitowych ilościach, ale żeby to do dzieci porównywać? może planty mają kręgosłup zamiast łodygi :sunny:

mg inna sprawa, jest w chlorofilu jak żelazo w krwi potrzebne a ma tego tyle co kot napłakał - mg - ten nawoz
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
DOLOMIT to nawóz wapniowo-magnezowy stosowany w odpowiednich dawkach spełnia równocześnie szereg niezwykle ważnych funkcji:
- zwiększa zawartość magnezu (Mg) w glebie i roślinach,
- odkwasza glebę poprawiając jednocześnie jej chemiczną i fizyczną strukturę (gruzełkowanie gleby),
- zwiększa przyswajalność azotu i fosforu, zatrzymuje wodę i powietrze,
- poprawia cechy jakościowe roślin oddziaływując na zdrowotność produktów roślinnych przeznaczonych dla człowieka i zwierząt,
- wnosi do gleby mikroelementy
- przeciwstawia się degradacji gleby wywołanej skażeniem metalami ciężkimi, powodowanym szybkim rozwojem przemysłu, motoryzacji i urbanizacji,
- z uwagi na duży stopień rozdrobnienia łatwo przechodzi do reakcji w glebie i jest szybko przyswajany przez rośliny,
- poprawia rozkład resztek słomy i obornika tworząc próchnicę

i już wiesz skąd brac magnez
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół