nasiona marihuany

Absynt.

Wyszukiwarka Forumowa:
H

haszyszekk

Guest
urban napisał:
Smirnof jest destylowany 3 albo 4 razy dlatego jest taki dobry
Zgadzam sie :) kupiłem 5l smirnofa na green dragona ( :jocolor: )...
W sumie to jakby dodać do tego piołunu i mięty to uszłoby za absynt :rendeer: pzdr
 
D

Destroyer

Guest
No mi sie zdarzyło pić Absynt u kumpla któremu dobry wujek przywiózł z Anglii. Smak nie jest za ciekawy (zleży co kto lubi, np ja wódek ziołowych nie lubie). Jednak moc tego jest niewiarygodna. 65% alkoholu robi swoje. Niestety halunów nie miałem (tzn chyba :tongue: ) bo bardzo szybko zjechałem po tym. Klepie naprawde za***iście szybko. Nie wiem czy to była wina piołunu zawartego w Absyncie, ale praktycznie cały następny dzień chodziłem natrykany jak po paleniu takim konkretnym :thumright:

Polecam wszystkim bo to jest naprawde dobra rzecz :D:D:D
 
S

Staniol

Guest
kupi sie to spokojnie w polsce, kiedyś widziałem to na półce w Plusie 0.5l za 50 zł bodajże, lecz halunów po tym nie będzie ponieważ dawne absynty miały ok 120mg tujonu na litr a teraźniejsze 10mg na litr :/ z racji ograniczenia przez władzę....
 

towarzyszhaszysz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2006
Postów
611
Buchów
0
a wiecie co ja pilem absinth kupiony na slowaci
zaplacilem 35 zł za pol litra i powiem ze bardziej sie na***alem niz nacpalem tym
na dodatek ten absint ktory teraz jest w sprzedazy zawiera mniejsza ilosc piłunu niz ten ktory byl na poczatku :geek:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
towarzyszhaszys napisał:
a wiecie co ja pilem absinth kupiony na slowaci
zaplacilem 35 zł za pol litra i powiem ze bardziej sie na***alem niz nacpalem tym
na dodatek ten absint ktory teraz jest w sprzedazy zawiera mniejsza ilosc piłunu niz ten ktory byl na poczatku

LOL, wiadomo, czytaj temat.
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
yy ja piłem apsynt prosto z Czech .. moj ojciec przywiózł noi mam go w chatce tylko że jest w szafie u rodziców nie bede teraz wyciągał jutro zrobie zdięcie i zamieszcze tutaj ale ten co mam to raczej ten z mniejszą zawartością i ma 50% alko. w sobie hmm wypiłem pół butli i nic tylko nachlany mocno bo w baniak wali i po pierwszych 2 kielichach chce sie ostro żygać bo lipny smak ... osobiście wole Green Dragon'a hehe =]]
:flower:
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
P napisał:
Podobno są odmiany piołunu zawierające znacznie więcej thujonu niż ten, rosnący dziko u nas.
z tego co sie orientuje w polsce sa jakies 2 odmiany piolunu bardzo podobne do siebie, jednak znacznie rozniace sie zawartoscia thujonu. Mam kilkadziesiat g piołunu, probowalem czy to oby ten mocniejszy.... smak w chu# gorzki. Jak pomyslalem ze mam to gowno pic to odechcialo mi sie wstawiania absyntu. Jednak teraz wezme sie za wstawienie na na dniach. Mysle ze zrobie w 2 butelkach po 250ml. Tj. pol butelki piolunu, zalane wodka. Wstrzasac kilka razy dziennie. Jedna zostawie sobie piołunówke a z drugiej zrobie absynt.

Działanie: Z tego co słyszałem to ostro wali w dekiel.... zazwyczaj nic sie nie pamieta. Jednak akcje typu "że co? Ja nie przepłyne Bałtyku?! To patrz debilu! [chlup]" zdarzaja sie czesto :) Z tego co mi wiadomo po tym nie wszyscy doswiadczaja halucynacji jednak raczej kazdy doswiadcza specyficznego absyntowego uczucia i zwiekszonej odwagi(ojjj i to sporo).

Zastanawiam sie nad zrobieniem 'koncentratu'. Jak go się robi? Wie ktoś może? Wystarczy tylko zwiększyć ilość piołunu? Jaka jest rozpuszczalność thujonu w alkoholu(g/L)

Mógłby ktoś przetłumaczyć opis z Wikipedii Niemieckiej? Niestety niemieckiego prawie nie znam a coś tam piszą o aktywacji receptorów cannabinoidowych?
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
absynt nie robi sie tylko z piolunu tylko jeszcze trzeba jakis innych ziol :p wiem ze jak zamawialem na allegro to dostalem ok. 7roznych ziol w wydzielonych proporcjach i zalewa sie to czystym spirytusem(98%) na tydzien.a pilismy to w takim duzym kilelonie,na dno troche cukru(ok.1 lyzeczka) i uzupelniac tym zielonym trunkiem :p smakuje gorzej niz...nie wiem do czego to porownac :sunny:
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
a destylowales??

tym wszystkim zajmowal sie kumpel wiec nie wiem :p ale chyba destylowal bo on jest dosc dobry z chemii i wie ocb i mowil mi ze na koniec trzeba destylowac
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
banan napisał:
bo on jest dosc dobry z chemii i wie ocb
hahahah, a myslisz ze dziadzia zamieszkujacy podnuza Uralu pedzacy bimber jest dobry z chemii?raczej nie, a i tak destyluje swoj zajzajer. ChÓja daje ta cala chemia ze szkoly.
 

banan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 17, 2006
Postów
702
Buchów
2
a ja jednak sadze ze akurat w tym przypadku chemia dala mu DUZO.wiem bo czesto z nim gadam i czesto mowi mi i innym cos o czym nikt nie mial pojecia.chodzi na profil chemiczny w LO i wiem ze potem idzie na farmakologie
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Watpie. Prawdziwa chemia zacznie mu sie dopiero na studiach.
banan napisał:
wiem bo czesto z nim gadam i czesto mowi mi i innym cos o czym nikt nie mial pojecia
predzej wie to z przegladania neta niz z lekcji chemii.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Shadow napisał:
banan napisał/a:
wiem bo czesto z nim gadam i czesto mowi mi i innym cos o czym nikt nie mial pojecia
predzej wie to z przegladania neta niz z lekcji chemii.
dokładnie, 90% chemi ktora znam to poznalem z neta (glownie chemik[dat]vitnet[dat]pl) i forum SS ;)

banan napisał:
absynt nie robi sie tylko z piolunu tylko jeszcze trzeba jakis innych ziol :p
ojj te inne zioła nadają smaku(anyż) i koloru. działanie zawdzieczamy alkoholu etylowemu i rozpuszczonym w nim thujonowi(zawartym w piołunie).
 

ksionc

Member
Rejestracja
Kwi 11, 2006
Postów
9
Buchów
0
jak ktoś chce iść na łatwiznę to niech kupi sobie ekstrakt z piołunu na smartszopie albo gdzie indziej, zwie to się wormwood, zalać spirytusem, odczekać aby sie przegryzło, i gotowe.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół