nasiona marihuany

Nieudana zabawa z LSD

Wyszukiwarka Forumowa:

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64

Vitaliss

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2015
Postów
43
Buchów
0
Ciekawy materiał o nootropikach, polecam sprawdzić zainteresowanym tematem.

 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
włączę się. ciekawe, że w temacie LSD wypowiadają się osoby, które go nigdy nie brały. wg mnie wpływ antydepresantów na LSD jeśli już to powinien być nieznaczny. LSD to zbyt silny halucynogen by lek, który bierzesz zahamował jego działanie. Po prostu niemożliwe. Radzę więcej poczytać o działaniu LSD bo w tym temacie ludzie doktoraty robili. A ile filmów powaznych na ten temat nakręcono. Więc może Twoja pewność, że kwas był z dobrego źródła może być zbyt pochopna. Nie twierdzę, że ktoś Cię orżnął. Ty nie wiesz jak sprawdzić czy kwas był świeży a osoba która CI sprzedała pomimo, że uczciwa też mogła tego nie wiedzieć. A samo sprawdzenie czy papierek jest wilgotny to niestety za mało.. I tyle w temacie. Proponuję próbować, są naprawdę fajne doznania ale ważne jest co kupujesz i z kim się idziesz na fazę. Mam bardzo dużo za***istych wspomnień z kwasami i powiem jedno, jest bardzo ważne z kim się je bierze.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
No i znowu muszę się wtrącić bo mi wyświetla w nieprzeczytanych a tu znowu jakieś brednie :lol:
Po pierwsze nie chcę tu używać epitetów, ale LSD to nie halucynogen, więc się ogarnij typku.
Po drugie skoro piszę, że ma z pewnego źródła to pewnie ma na myśli darknety a nie sebe z pod bloku. Choć po jej ogarnięciu nie daję 100% pewności.
wg mnie wpływ antydepresantów na LSD jeśli już to powinien być nieznaczny
Nobla nie dostaniesz, bo według ludzkiego organizmu ma i to duży. Fakt, że kwas się przebija przez część używek i nie wiem jak byś był na***any to w moment Cię otrzeźwi. Czego nie polecam. Ale są środki które niwelują jego działanie jak benzo np.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Setka amfy niweluje dzialanie kwasa natychmiast.
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
No i znowu muszę się wtrącić bo mi wyświetla w nieprzeczytanych a tu znowu jakieś brednie :lol:
Po pierwsze nie chcę tu używać epitetów, ale LSD to nie halucynogen, więc się ogarnij typku.
Po drugie skoro piszę, że ma z pewnego źródła to pewnie ma na myśli darknety a nie sebe z pod bloku. Choć po jej ogarnięciu nie daję 100% pewności.

Nobla nie dostaniesz, bo według ludzkiego organizmu ma i to duży. Fakt, że kwas się przebija przez część używek i nie wiem jak byś był na***any to w moment Cię otrzeźwi. Czego nie polecam. Ale są środki które niwelują jego działanie jak benzo np.

Haha, dobry jesteś. Jak nie chcesz używać epitetów to ich po prostu nie używaj a nie pisz o tym. Typek mnie nie obraża. Czymżeś się tak obruszył? Do jakiejj grupy/ typu należy lsd jeśli nie halucynigenów? Jak coś "typku" negujesz to pisz jak wg. Ciebie jest prawidłowo bo inaczej to szkoda pisania i czytania gdyż zero merytyki. I to polecam zamiast epitetów.
 

Ryjek123

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2015
Postów
122
Buchów
0
@gamora

Zmień ssri na coś z innym składnikiem aktywnym ( polecam Escitalopramum ) , skonsultuj z lekarzem. Do tego Mierznica czarna z rumiankiem przez 5 dni w tygodniu, i 2 dni przerwy. I tak przez miesiac. Do tego witaminy z grupy B ( dawki 2-3 wieksze niz zalecane) oraz magnez. Spróbuj a poczujesz inne powietrze ...
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Haha, dobry jesteś. Jak nie chcesz używać epitetów to ich po prostu nie używaj a nie pisz o tym. Typek mnie nie obraża. Czymżeś się tak obruszył? Do jakiejj grupy/ typu należy lsd jeśli nie halucynigenów? Jak coś "typku" negujesz to pisz jak wg. Ciebie jest prawidłowo bo inaczej to szkoda pisania i czytania gdyż zero merytyki. I to polecam zamiast epitetów.
Nie zaglądałem tu, więc jakoś ominąłem ten post. Jednak chciałbym sprostować. LSD to psychodelik a nie halucynogen.
Masz jakieś doświadczenie w temacie? Bo widzę, że z teorią nawet kiepsko. 5!
Wikipedia napisał:
"Tym, czego psychodeliki z reguły nie powodują – wbrew powszechnie używanej, błędnej nazwie halucynogeny – są halucynacje. Halucynacje są omamami opartymi na rzeczywistości, przedstawiają rzeczywiste, ziemskie obrazy w nierealnej formie, na przykład nieistniejące przedmioty, osoby lub zwierzęta. Efekty wizualne spowodowane przez psychodeliki są opisywane jako modyfikacje percepcji nieudające rzeczywistości. Człowiek znajdujący się pod wpływem substancji psychodelicznej zdaje sobie sprawę z tego, że ukazują mu się iluzje, którymi mogą być kolorowe wzory, plamy, fraktale."
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
te wqasze kwasy to analogi LSD ...zwane dopalacze or research chemicals :)
etc. AL-LAD , 1pLSD itp. itp :)

mimo ,ze bezsmakowe polecma uwazac
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
oglądasz w sylwestra o 24 gwiezdne wojny z dziewczyna? znajdz chlopaka to depresja minie, chlop przepchnie depresje bolcem i wszystko wyjdzie
 

Sokole Oko

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
396
Buchów
42
Panowie, sorry, że odbiegne od głównego wątku, ale sprawa tyczy się LSD. Natrafiłem na pozytywnego goscia co ma dostęp do wszystkiego w każdej ilosci. Nigdy nie bralem nic, palilem tylko bake, hasz, fajki i wiadomo pilem alko, ale zawsze interesowałem się grzybami i LSD. I LSD jest, ale czy prawdziwe czy jakims innym gównem nasiąknięte? Gość opowiada, ze to kartonik z babą na rowerze, prawdziwy kwas bo sie rozpuszcza a nie zostaje zadna grudka, 30 ziko za kartonik. Pytania, ile teraz kosztuje kwas, ile kartonik nasiąknięty kwasem moze lezec? Nie wiem czy nadarzy mi się jeszcze kiedys okazja na kwachy, więc wziąłbym kilka.
 

Rand0m

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2014
Postów
173
Buchów
0
Panowie, sorry, że odbiegne od głównego wątku, ale sprawa tyczy się LSD. Natrafiłem na pozytywnego goscia co ma dostęp do wszystkiego w każdej ilosci. Nigdy nie bralem nic, palilem tylko bake, hasz, fajki i wiadomo pilem alko, ale zawsze interesowałem się grzybami i LSD. I LSD jest, ale czy prawdziwe czy jakims innym gównem nasiąknięte? Gość opowiada, ze to kartonik z babą na rowerze, prawdziwy kwas bo sie rozpuszcza a nie zostaje zadna grudka, 30 ziko za kartonik. Pytania, ile teraz kosztuje kwas, ile kartonik nasiąknięty kwasem moze lezec? Nie wiem czy nadarzy mi się jeszcze kiedys okazja na kwachy, więc wziąłbym kilka.


Jak u mnie przed sylwkiem był kwasior to latał po 40, i raczej chodzi po tyle lub w granicy tego więc 30 jak najbardziej ok ;)
Trzymaj w lodówie/zamrażarce ale ja jak trzymałem to i tak po około roku wydawały się być trochę słabsze...
Nie wiem czy tak jak pisałeś sprawdza się kwasa, bo mi to się kojarzy ze sposobem na odróżnienie fake hashu od normalnego ;>
Jeśli to długoterminowy zakup to możesz sobie kupić test na kwasa albo po prostu go oszamać (chyba najlepsza opcja xD). Wersja z hoffmanem na rowerze raczej sprawdzona i nie do podrobienia (mogę się mylić), pewnie z tora. Ja bym brał ;d
Pozdro
 

przyplyw

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2016
Postów
48
Buchów
0
Mój znajomy dorwał nie wiem skąd " gołą babe na rowerze " czy ktoś poleca bo mam zamiar wziąc pierwszy raz hahah ? Cena 50 zł
 
L

Lord of Bhang

Guest
Ja tez mam zamiar wziasc bo mam dojście tylko boje sie ze nie ogarne ogólnie to miałem doczynienia z -hasz, mj ,dopały, feta, meta nie czysta, troche PS tropów ale z substancjami halucygonnymi nie miałem styczności ale podejrzewam ze z moja słabom psycha cieszko by było elo<joint>
Ale chyba spróbuje jak cos dam znać pzdr
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
na 3300+ substancji psychoaktywnych sądzicie, że ktoś wam LSD sprzeda?

bez kpin proszę...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół