nasiona marihuany

Nieudana zabawa z LSD

Wyszukiwarka Forumowa:

gamora

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
60
Buchów
0
Udzielam się, bo liczyłem na jakiś trip raport jak nazwa podforum sugeruję.
A otrzymałem opis braku efektów. Po co?

Na przykład po to, że jakby ktoś nie wiedział, co neutralizuje działanie LSD, to już wie. Albo wiedział, ale tak jak ja sądził, że dwa dni odstawki leków wystarczy.

Załóżcie sobie oddzielny temat na wasze depresyjne wywody i chętnie tam nie zajrzę.

Jeez, facet, to już bodajże trzeci post, jaki wyprodukowałeś w temacie, do którego niby nie chcesz zaglądać... Weź łaskawie zgodnie z zapowiedziami zajmij się czymś innym niż wylewaniem słownej biegunki.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Dziekowac, wlasnie zamowilem 2 opakowania :thumright: Nafty nie wale w ogole ale jaram jak Wawelski :smokee: Na ile trzeba odstawic po 12 tygodniach ? pzdr

Miesiac przerwy wystarczy tak mówiła mi kumpela studiująca farmaceutykę! Poza tym Huperzyna A jest zupełnie nietoksyczna

To na co jeszcze to nootropy sa? Cos na lepsze samopoczucie ogolne jest?


"Tak nazywa się szeroka grupa leków, którą podczas kuracji ma wpłynąć przede wszystkim na „usprawnienie procesów zapamiętywania , koncentracji , tworzenie nowych śladów pamięciowych” , o bezpieczeństwie leków nootropowych ma świadczyć fakt, że aby dany lek zaliczał się do tej grupy , nie może mieć praktycznie żadnych skutków ubocznych, nie może mieć działania euforyzującego, stymulującego czyt. (działania typu amfetaminowego czyli . euforia , brak apetytu itd.) . W medycynie, farmakoterapii przepisywane są podczas zaburzenia świadomości pochodzenia metabolicznego, zespołach organicznych, zatruciach, stanach rekonwalescencji po przebytych urazach głowy lub stanach zapalnych ośrodkowego układu nerwowego, upośledzeniach umysłowych. Jednak z powodzeniem są przepisywane również przy dysleksji , ADHD/ADD , problemach z koncentracją.'

Zastrzegam, że próbowałem tylko naturalnych nootropów i tylko o nich mam pozytywną opinię.

Polecam jeszcze z nautralnych: Bacopa monnieri

Także jeśli ktoś mógłby wypowiedzieć się o praktycznym działaniu syntetycznych byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się opinią :)
 
E

Elear

Guest
Heh tak mnie tknelo ze gdzies juz widzialem Bacopa monnieri...jest w Alpha Brain razem z Huperzia <rotfl>


Ja przy 200% roznice poczulem po 2 dniach ale to zbyt subiektywna sprawa zeby sie zaglebiac ;p
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Miewam czasem depresję jak odstawiam palenie na jakiś czas, ale to taka lekka krótkotrwała. Niewiele wiem o depresji człowieka.
Konopie też mają depresje. Objawia się to ochlapniętymi liścmi, zółknięciem, plamami itd. Może z ludzmi jest tak samo? Może to kwestia wyregulowania ph swojego podłoża, odpowiedniego oświetlenia i pożywki?.
A temat pouczający. Sam dowiedziałem się dzięki niemu kilku rzeczy. Dzięki za podzielenie się. Zdrowia.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Ujme to tak według mnie lepsze szukanie pomocy w psychodelikach/medycynie alternatywnej, niż uzależnianie sie od dila zwanego apteką. Pomoc dla umysłu, zaś organy coraz bardziej zniszczone. Przemysł farmaceutyczny to czarna dziura. Aczkolwiek nie wiem, nie znam sie, pisze to co myśle <peace>

Jeśli wydaje ci się że piszesz coś z sensem, to masz rację- wydaje ci się tylko. Depresja to choroba, jak nowotwór i trzeba ją leczyć, a nie suplementować u domorosłych znachorów, bo jest to choroba śmiertelnie groźna w dosłownym tego znaczeniu.

Z suplementów polecam zainteresować się rośliną Mierznica czarna (Ballota nigra L.)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Ta mierznica to jest w tabletkach?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Ale mie sie nie chce pier***ic z naparami, jest w plynie z melisa i czyms jeszcze pod nazwa Ergycalm, hiszpanski produkt.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
Nerwy mam skolatane przez to forum :)
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,090
Buchów
5,093
Odznaki
2
Widzę, że tu mnóstwo specjalistów... Powiedzcie mi czy macie jakieś doświadczenia z Sunifiramem?
 
E

Elear

Guest
@up Sunifiram to syntetyczna pochodna Piracetamu, a tenze znowy to aktywny skladnik Nootropilu i Biopropilu (i pewnie innych ktorych nie znam) :)
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Czubatej łyżce stołowej czy małej od herbaty?
"Przygotowanie odwaru z ziół
Do każdego jednorazowego użycia należy brać kopiastą łyżkę ́ stołową odpowiedniej mieszanki ziołowej, zalać ją szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i w ten sposób pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Jedynie zioła na przeczyszczenie pić raz dziennie i to po lekkim posiłku.
Ziół, poza korą i korzeniami, nie wolno gotować, ponieważ przez gotowanie tracą na sile leczniczej. Tracą bowiem witaminę C, olejki eteryczne oraz inne substancje lecznicze. Zioła za każdym razem trzeba zaparzać świeże, nie wolno ich słodziç ani wypijaç duszkiem, lecz należy pić powoli, spokojnie, z wiarą w ich skuteczność.
W czasie leczenia ziołami, często w czwartym lub piątym dniu może nastąpić pogorszenie, może wystąpić ból, ale nie trzeba się tym przestraszać i nie przerywać kuracji. Jest to zwyczajna reakcja świadcząca o tym, że coś się ́ dzieje, że kuracja postępuje prawidłowo i że za parę dni ból minie bezpowrotnie..."

O. Andrzej Czesław Klimuszko - Ziołolecznictwo
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
"Przygotowanie odwaru z ziół
Do każdego jednorazowego użycia należy brać kopiastą łyżkę ́ stołową odpowiedniej mieszanki ziołowej, zalać ją szklanką wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i w ten sposób pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Jedynie zioła na przeczyszczenie pić raz dziennie i to po lekkim posiłku.
Ziół, poza korą i korzeniami, nie wolno gotować, ponieważ przez gotowanie tracą na sile leczniczej. Tracą bowiem witaminę C, olejki eteryczne oraz inne substancje lecznicze. Zioła za każdym razem trzeba zaparzać świeże, nie wolno ich słodziç ani wypijaç duszkiem, lecz należy pić powoli, spokojnie, z wiarą w ich skuteczność.
W czasie leczenia ziołami, często w czwartym lub piątym dniu może nastąpić pogorszenie, może wystąpić ból, ale nie trzeba się tym przestraszać i nie przerywać kuracji. Jest to zwyczajna reakcja świadcząca o tym, że coś się ́ dzieje, że kuracja postępuje prawidłowo i że za parę dni ból minie bezpowrotnie..."

O. Andrzej Czesław Klimuszko - Ziołolecznictwo

Niektóre zioła trzeba zagotować znaczy się odwar wykonać i potem jeszcze parzyć! Trochę ogólny opis podałeś, ale ksiązka jest faktycznie niezła sporo ciekawych mieszanek można tam znaleść. Do każdego zioła trzeba podchodzić indywidualnie, sprawdzać jakie zawiera substancje czynne, bo czasami sam napar nie wystarcza, aby wydobyć to co cenne...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół