nasiona marihuany

Nieudana zabawa z LSD

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kotmichau

Guest
Depresja , niszczy bardzo szybko , nie ma możliwości nawet na chwilę wytchnac , a sen to odwzorowania koszmaru który jest twoim życiem. Zyczę powodzenia w walce chorobą, lek to zawsze tylko chwilowa przystań.
 

SzalonyEmeryt

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
74
Buchów
0
Depresja , niszczy bardzo szybko , nie ma możliwości nawet na chwilę wytchnac , a sen to odwzorowania koszmaru który jest twoim życiem. Zyczę powodzenia w walce chorobą, lek to zawsze tylko chwilowa przystań.

Przepraszam, coś tam do powiedzenia miałeś, więc zapytam- palonko czy cos więcej wjechało?
 
K

kotmichau

Guest
Przepraszam, coś tam do powiedzenia miałeś, więc zapytam- palonko czy cos więcej wjechało?
Dużo paliłem , a teraz pale jeszcze więcej propos pytania , to jadłem grzyby raz , dopały omyłkowo szmat czasu temu.Długo się męczyłem z tym i schudłem bardzooooo , moge się nazwać kimś innym niż tym kim byłem 2-3 lata temu i dane było mi usłyszeć to także . W zasadzie to proces długo zachodził jak sobie patrze z perspektywy czasu. Za co przepraszasz ? ja pierwszy post napisałem :spalony:
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Ujme to tak według mnie lepsze szukanie pomocy w psychodelikach/medycynie alternatywnej, niż uzależnianie sie od dila zwanego apteką. Pomoc dla umysłu, zaś organy coraz bardziej zniszczone. Przemysł farmaceutyczny to czarna dziura. Aczkolwiek nie wiem, nie znam sie, pisze to co myśle <peace>
 

PustelnikMocy

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
96
Buchów
0
Ujme to tak według mnie lepsze szukanie pomocy w psychodelikach/medycynie alternatywnej, niż uzależnianie sie od dila zwanego apteką. Pomoc dla umysłu, zaś organy coraz bardziej zniszczone. Przemysł farmaceutyczny to czarna dziura. Aczkolwiek nie wiem, nie znam sie, pisze to co myśle <peace>

I nacpany do pracy bys szedl mowiac "a zdiagnozowalem u siebie depresje i lecze sie ziolem/grzybami bo lekom i konowalom nie ufam"?
 

gamora

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
60
Buchów
0
moge wiedzieć jaki wzór był na kartoniku ?

Pisałam wyżej, koi fish :)

LSD na SSRI i zdziwiona, że nie działa

Przecież pisałam, że odstawiłam, sertralina ma okres półtrwania koło doby...

Gamora ktore nootropy bierzesz ?, ktore najlepiej oceniasz ?

Na razie noopept i jestem zadowolona - jest tani i poprawia koncentrację, nie dając efektu nerwówki. Innych nie próbowałam, bo nie chcę na razie za bardzo eksperymentować na sobie.

Założyłem, że znowu zalekowany jest ale nie bo mówił, że po grzybach przestał się zadręczać myślami i ruszyło go żeby zrobić coś pożytecznego ze swoim już żałosnym bytem. Rezultat taki, że leków już nie bierze ale wywar pije regularnie co 2 tygodnie w niewielkich mało tripujących ilościach.

Ja boję się brać mocniejsze psychodeliki, w czasie największej depresji miałam kilka koszmarnych bad tripów na ziole, z nerwicą serce i przekonaniem, że zaraz dostanę zawału lub aorta mi pęknie...

Tak apropo tych leków. Twierdzisz że pomagają, wychodzisz do ludzi, do pracy. Co dalej? Niekończące się recepty od lekarza?

A jeśli tak, to co? Jaką masz dla mnie alternatywę? Leczenie chorób psychicznych za pomocą "pozytywnego nastawienia" czy nieprzebadanych lub nielegalnych substancji, na zasadzie "spróbuj, kolega kuzyna siostry mojego weterynarza miał depresję i mówił, że mu pomaga"?

Ile tabletek wytrzyma organizm?

250mg na dobę, następne pytanie.

Ujme to tak według mnie lepsze szukanie pomocy w psychodelikach/medycynie alternatywnej, niż uzależnianie sie od dila zwanego apteką.

A ty wiesz, jak się nazywa medycyna alternatywna, która działa? Medycyna.
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Co to ku**a, poradnia dla życiowych pi*d?
Bierz nootropy i wszystko będzie fajnie? Boję się brać mocniejsze psychodeliki, boję się iść po bułki do sklepu.
Bierz ssri i skończ tu płakać i wypisywać tematy, że nic nie na Ciebie nie działa, bo poza kilkoma stulejami nikogo to nie obchodzi.
Masz depresję to idź do specjalisty a nie się zalisz na forum.
A 120uq o ile vendor cię nie wy***ał to już pełne spektrum doznań.
 

gamora

Well-known member
Rejestracja
Sie 25, 2014
Postów
60
Buchów
0
Sam jesteś życiowa piz*a i do tego debil, skoro uważasz, że się w tym wątku "żalę" i "płaczę". W sumie podwójny, jeśli sądzisz, że nie byłam u specjalisty.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Na razie noopept i jestem zadowolona - jest tani i poprawia koncentrację, nie dając efektu nerwówki. Innych nie próbowałam, bo nie chcę na razie za bardzo eksperymentować na sobie.

Jakie działanie wykazuje noopept? Dostałem trochę tabletek gratis. Jakie ma spektrum działania? Chodzi mi o relacje osoby, która raczy się tym specfikiem dłuższy czas. Proszę o odpowiedz. Noopept to synteyczna substacja, raczej nie ma pochodznia naturalnego dlatego chciałbym się upewnić zanim sobie zaplikuje...

PS. Temat nootropów (groznie brzmi ta nazwa) jest mi znanny od dawna jakieś 2 miesiące temu się zdecydowałem! Biorę naturalną Huperzine A (pochodzi z Widłaka Huperzyna serrata) jest inhibitorem acetylocholiny biorę w dwóch dawkach po 100 mikrogrmów działanie załuwżalne po 1 tygodniu kuracji. Aktulanie biorę już 8 tydzień (zostały mi jeszcze 4 tygodnie do pełnej kuracji)


Polecam nalewkę 1;1 z orzeszków cola na 50 % spirytusie do tego jakiś adaptogen np. maca bio i Rhodiola (Różeniec górski) może trochę poprawi Twoje samopoczucie! Na pewno wzmocni pamieć i koncentracje :)

Pozdrawiam i Życzę powrotu do zdrowia (depresja to cięzka choroba, no ale ten kogo nie doświadczy będzie myślał, że to zwykłe użalanie się nad sobą, a tak niestety nie jest bo użalać się nad sobą to można przez jakiś czas, ale co by taka osoba powiedziała na ciągły brak chęci do życia heh łątwo jest krytykować, ciężej jest zmagać się z chorobą bez wyraznego wsparcia)
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
I co to huperzine robi? To bez recepty?
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Bez recepty jak większość nootropów!

Pochodzenie naturalne jeden z bardziej popularnych specyfików w USA. Poprawia pamieć i koncentracje jako, że jest silnym inhibitorem acetylocholiny (zapobiega jej rozkładowi w mózgu, dzięki temu usprawnia procesy zapamiętywania) na prawdę dobrze odziałuje na pamieć krótko trwałą (roboczą) Polecam dłuższą kurację wtedy widać efekty tylko trzeba przyjmować regularnie... No i najlepeij w tym czasie nie jarać i nie walić nafty :p
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
To na co jeszcze to nootropy sa? Cos na lepsze samopoczucie ogolne jest?
 
E

Elear

Guest
Co to ku**a, poradnia dla życiowych pi*d?
Bierz nootropy i wszystko będzie fajnie? Boję się brać mocniejsze psychodeliki, boję się iść po bułki do sklepu.
Bierz ssri i skończ tu płakać i wypisywać tematy, że nic nie na Ciebie nie działa, bo poza kilkoma stulejami nikogo to nie obchodzi.
Masz depresję to idź do specjalisty a nie się zalisz na forum.
A 120uq o ile vendor cię nie wy***ał to już pełne spektrum doznań.

To na ch*j sie udzielasz w tym temacie skoro cie to nie obchodzi ;]
PS. "zalisz" :lol3: [no blysnalem tutaj lol...]

Na razie noopept i jestem zadowolona - jest tani i poprawia koncentrację, nie dając efektu nerwówki. Innych nie próbowałam, bo nie chcę na razie za bardzo eksperymentować na sobie.

U mnie Nootropil dawal nerwowke :p Aktualnie Alpha Brain od paru miesiecy ale cena troche tragiczna :p

Bez recepty jak większość nootropów!

Pochodzenie naturalne jeden z bardziej popularnych specyfików w USA. Poprawia pamieć i koncentracje jako, że jest silnym inhibitorem acetylocholiny (zapobiega jej rozkładowi w mózgu, dzięki temu usprawnia procesy zapamiętywania) na prawdę dobrze odziałuje na pamieć krótko trwałą (roboczą) Polecam dłuższą kurację wtedy widać efekty tylko trzeba przyjmować regularnie... No i najlepeij w tym czasie nie jarać i nie walić nafty

Dziekowac, wlasnie zamowilem 2 opakowania :thumright: Nafty nie wale w ogole ale jaram jak Wawelski :smokee: Na ile trzeba odstawic po 12 tygodniach ? pzdr
 
Ostatnia edycja:

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Udzielam się, bo liczyłem na jakiś trip raport jak nazwa podforum sugeruję.
A otrzymałem opis braku efektów. Po co? To jakby wstawić raport z palenia przemysłówki :lol:
Załóżcie sobie oddzielny temat na wasze depresyjne wywody i chętnie tam nie zajrzę.
 
E

Elear

Guest
No faktycznie nazwa i podforum niezbyt trafne ale wiedziales to od pierwszej odpowiedzi na 1 stronie :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół