nasiona marihuany

[KONKURS] Odszukaj Muchę i wygraj stówę!

Wyszukiwarka Forumowa:

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie!




Śpieszymy poinformować że ruszamy z kolejnym konkursem.
Tym razem zabawa polega na tym, żeby odnaleźć na naszej stronie wśród asortymentu, produkt ze zdjęciem na którym znajduje się nasza Mucha maskotka


mucha.jpg


Żeby nie było aż tak łatwo, mucha będzie miała formę znaku wodnego, czyli będzie półprzeźroczysta.


Zasady są proste, wchodzisz na naszą stronę, jeśli znajdziesz produkt na którego zdjęcie naniesiona jest mucha wystarczy że wkleisz link do tego produktu w tym temacie. Jeśli zrobisz to jako pierwszy wygrywasz nagrodę!


Produkt będzie wyglądał przykładowo w ten sposób:

przyklad_mucha_transparent.jpg


Mucha będzie się przemieszczać na kolejne produkty co tydzień, co daje możliwość wygranej nawet 4 razy w miesiącu!


Nagrodą w tym konkursie jest bon o wartości 100 złotych do wydania w naszym sklepie.


Mamy nadzieje że taka forma konkursu przypadnie wam do gustu, Mucha już wylądowała, możecie jej szukać.


Powodzenia!
 

Ktoś.tam

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
183
Buchów
0
Mam pytanie, dwa razy przeglądnąłem cały wasz asortyment i nadal nie znalazłem :D możliwe, że przeoczyłem. Nasuwa mi się pytanie czy ta mucha może być na którymś z kolei zdjęciu produktu czy tylko i wyłacznie ona jest na zdjęciu poglądowym głównym?
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Mam pytanie, dwa razy przeglądnąłem cały wasz asortyment i nadal nie znalazłem :D możliwe, że przeoczyłem. Nasuwa mi się pytanie czy ta mucha może być na którymś z kolei zdjęciu produktu czy tylko i wyłacznie ona jest na zdjęciu poglądowym głównym?


Mucha jest naniesiona na miniaturę która wyświetla się na liście produktów oraz na głównym zdjęciu które wyświetla się po otworzeniu karty produktu.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie!

Bony rabatowe zostały wysłane, mucha odleciała z poprzedniego produktu, niebawem wyląduje na kolejnym i powiadomimy Was o tym.

Jedyne o co prosimy to zagranie fair play, jeśli jesteś użytkownikiem danego forum, umieść odpowiedź tylko na tym forum z którego korzystasz.

Chcemy dać szansę wygranej jak największej liczbie użytkowników, tu chodzi o zabawę a nie o nieuczciwe zagrania jak zakładanie kont na innych forach tylko po to, aby umieścić jeden post.

W związku z zaistniałą sytuacją wprowadzamy dodatkowy punkt regulaminu, wymagamy 3 miesięcznego stażu na forum, oraz 10 sensownych postów.

Pamiętajcie, że bony mają ważność 1 miesiąc od daty wysłania ich za pośrednictwem forum.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Dobrym pomysłem byloby dać dla każdego forum inną muchę. Bo jest znaczne grono ludzi którzy mają konta na każdym z forum z odpowiednim stażem.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie!

Dostaliśmy informację że mucha już wylądowała na kolejnym produkcie, możecie zacząć poszukiwania :)

Przemyślimy sugestie i jeśli pojawią się jakieś zmiany poinformujemy Was o tym.
 

flora-fauna

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Gru 19, 2012
Postów
760
Buchów
157
Witajcie!

Gratulujemy szybkiego odszukania produktu, bony do naszego sklepu zostały już wysłane.

Już jutro możecie spodziewać się, że mucha wyląduje na kolejnym produkcie.

Zasugerowaliśmy się Waszymi opiniami, od jutra będą 3 produkty ze znakiem muchy, każdy odpowiednio oznaczony tak, aby nie było wątpliwości do którego z forum należy dane zdjęcie.

Dla tego forum będzie dołożony znak #

Życzymy powodzenia w poszukiwaniach!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół