nasiona marihuany

Donice

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
hej
Mam takie pytanko :
Czy dziołchy muszą mieć doniczki "glebokie" czy szrerokie , ? Otóż ja robie parapet i jestem strasznie zadowonony z tego co widze przy dwoch dziołchach lecz mam doniczki 22 i 26 L a wolałbym by one rosły w "skrzynkach" .

Znaczy czy laski sie rozrosna w poziomie z korzeniami ? widzialem FR gdzie na OUT w skrzynkach ludzie dawali i tam jakies monstery rosły .

Za rok myśle nad bluebarry wiem ze to niskie tylko czy rozkorzeni mi sie w poziomie ?
Mam tez JH x Wr z OS ale to juz w ogole na okno nie moze wjechac :)

odpisze jakas duszyczka ?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jest teoria by dołki na outa kopać bardziej szeroki niż głębokie, wedłóg niej rosliną korzenie ida bardziej w poziomie
na 100% korzenie bedą szukać wolnej gleby czy to pion czy poziom
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
na autdorze jest trochę inna bajka. W donicy korzenie pójdą gdzie tylko będą miały miejsce
 

zapo

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2016
Postów
406
Buchów
0
hej
Mam takie pytanko :
Czy dziołchy muszą mieć doniczki "glebokie" czy szrerokie , ? Otóż ja robie parapet i jestem strasznie zadowonony z tego co widze przy dwoch dziołchach lecz mam doniczki 22 i 26 L a wolałbym by one rosły w "skrzynkach" .

Znaczy czy laski sie rozrosna w poziomie z korzeniami ? widzialem FR gdzie na OUT w skrzynkach ludzie dawali i tam jakies monstery rosły .

Za rok myśle nad bluebarry wiem ze to niskie tylko czy rozkorzeni mi sie w poziomie ?
Mam tez JH x Wr z OS ale to juz w ogole na okno nie moze wjechac :)

odpisze jakas duszyczka ?



ja mam jednego krzaka w woku we boxie i rosna normalnie tylko wiadomo otwory muszą byc zeby woda mogla gdzie splywaccc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół