nasiona marihuany

Hasz z liści wiatrakowych - fotorelka

Wyszukiwarka Forumowa:

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
Chcialbym sie podzielic moja pierwsza proba zrobienia haszu metoda lodu i bubble bags z pol kilograma bardzo kiepskiej jakosci lisci wiatrakowych i kilku przytopowych. Bardzo zadowole sie nawet z kilku gram ktore pokryly by mi koszta 25 euro za zakup toreb na ebau.


Do extracji uzylem tylko dwoch toreb 220 i 25 micr.



oraz 500 gram pocietych dosc.. grubo, wyschnietych lisci wiatrakowych i zaledwie garstki przytopowych



oraz 2kg lodu, wyszlo ze lisci bylo troche za duzo a lodu za malo.. teraz wiem ze 300 gram byloby najwygodniej.. bardzo duzo sie wylalo i towar chlapal sie wszedzie .. mikser niedal rady , ale naszczescie znalazla sie wkretarka ktora jakos ogarnela temat..



liscie lezaly pol godziny w wodzie z lodem, po czym 20 minut wiercenia wkretarka z lopatka z robota kuchennego



majac powazne problemy z wycisnieciem wody z torby (woda leje sie wszedzie na boki ale nie przez sitko..) musze zostawic torba w wiadrze na noc majac nadzieje ze woda odsaczy sie sama, za duzo wody ulalo sie na boki probujac przyspieszyc proces.. niestety dzisiaj haszu niezobacze, jezeli wogule jakikolwiek bedzie :(

 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
trzeba pomagac jej bo hasz zalepia sito i woda do rana i tak nie zleci... generalnie robienie haszu to dosc ciezka praca. woda nalezy podrzucac we worku, wtedy proces sie przyspiesza. powodzenia
ps - nie wierc tematu we workach - a w osobnym wiadrze i przelewaj. wydluzy to zywotnosc workow.
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
Z takiej ilości na bank ukręcisz coś :) dodatkowo możesz potem to przesuszyć i ukręcić jeszcze raz- słabsze wyjdzie ale też fajne. Ja w tamtym roku powtórzyłem to 3 razy, za trzecim wyszło już takie gówno ***iące szambem
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
No no. zobaczymy co Ci z tego wyjdzie, zycze powodzenia i duzo hashu :D
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
trzeba pomagac jej bo hasz zalepia sito i woda do rana i tak nie zleci... generalnie robienie haszu to dosc ciezka praca. woda nalezy podrzucac we worku, wtedy proces sie przyspiesza. powodzenia ps - nie wierc tematu we workach - a w osobnym wiadrze i przelewaj. wydluzy to zywotnosc workow.
dziekuje za uwagi , powczorajszym dniu... bezcenne :) woda nadal stoi w sicie, taka czarna masa, przy kolejnej prubie wycisniecia dzisiaj rano znowu wiekszosc wody uleciala bokiem.. w chwili obecnej zadowole sie gramem.. :D jednek tak jak czytalem liscie wiatrakowe lepiej olac i skupic sie na mniejszych a bardziej wartosciowych odpadach :) sprobuje podrzucanie, jak cos zeskrobie to wode z wiadra sprobuje przelac drugi raz przez sito
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
A po co ta meka ? juz dawno przeszedlem na metode grawitacyjna , pie***le wylewac hasz z woda do kibla , i mam go bardzo szybko i prostacko prosto :D
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
podrzucanie pomoglo i wkoncu zostala mi rzadka kupa na dnie, tak jak mowisz zielonamasa robienie haszu jest bardzo meczace i nic a nic latwe jak to wyglada na youtubie, po wyskubaniu ponad 1 czybatej lyszki stolowej, wlalem do worka jeszcze raz wode z wiadra i przelael zimna wode przez torbe z wiurami, woda musi niestety polezec do wieczora w torbie w wannie i potem sprobuje ja godzine , jak strace cierpliwosc to wyleje ja w ch*j :p. Wyskubalem ponad czubata lyzke stolowa, masa sie narazie suszy wygklada ladnie i pachnie przyjemnie, juz wiem ze napewno bedzie ponad gram :D jezeli ptaki mi niewydziobia bo suszy sie w ogrodzie
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
no niezle, jak juz skonczysz produkcje to daj jakis sr z tego hashu :)
 

Izu

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
302
Buchów
1
haszyk ladnie podsechl na pelnym sloncu, kolor jasnobrazowy lekko zielonkawy, zapach przepyszny, dal sie ladnie uformowac i dosuszony zostal suszarka na sztywna bryle
Niestety spie****ilem sprawe bo wylalem wode z pierwszego podejcia , przy koncu zorjentowalem sie ze jeszcze sporo tam bylo tematu..
Czlowiek uczy sie w praktyce, za drugim razem bedzie isc latwiej i bardziej zorganizowanie.. mniej towaru i wody, wiecej lodu, i wode przesaczac koniecznie dwa razy..
wyszlo 13 gram, wiec jestem bardzo zadowolony :) sorki ze na zdjeciu waga taka u***ana ale ma swoje lata :p

 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Z resztek mozesz tez cos zrobic np. Bierzesz 1-2g z tego gotowego haszu i dajesz te resztki (te liscie lub topy po wyrobie). Zrob sobie z tego maslo lub tam makumbe jezeli oczywiscie lubisz a szkoda troche wyj***c skoro mozna cos z tego zrobic.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół