nasiona marihuany

Czarnuch - sztuczny hasz

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ja się naciąłem na to gówno 4 lata temu i będę to pamiętał do końca życia :) Wystarczył jeden buch...drugiego już nie chcieliśmy...kolega pierwsze co powiedział: "Ale mocne" :) i zaczęła się paniczna gonitwa po mieszkaniu bo nie szło ustać w miejscu..w lustrze widziałem obcą twarz...zupełnie jakby inna osoba na mnie patrzyła przez szybę przez co bałem się zaglądać do lustra,które jest w korytarzu i idąc do kuchni gdy mijałem to lustro starałem się robić to tak żeby czasem nie zauważyć znowu w lustrze "tego kolesia"..z boku musiało wyglądać bardzo komicznie.. Jak dopaliłem jeszcze trochę to przestałem poznawać kumpla...po prostu myślałem,że obcy człowiek jest w moim mieszkaniu i muszę się go pozbyć(tylko jak :) i znowu panika )
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
hehehe może dosypują tam te tanie wynalazki z indii, tzw. odczynniki RC ;)
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Również źle wspominam przygodę z tym specyfikiem.czarny dziad u mnie na to mówili.

Były w sumie dwa rodzaje... po jednym czuło się jakby ktoś rozbił Ci jajo na głowie, które spływało po całym ciele aż do stóp, po czym wjeżdżała faza która z każdą chwilą zwiększała się i tak 8h.

Drugi, ten który właśnie schodził po 20 min całkowicie, klepał niemiłosiernie i uzależniał.

Tak jak się nagle pojawiło, tak przepadło i oby nie wróciło.

Teraz na wszystko plastyczne i czarne patrze z podejrzeniem, nawet od ziomków ;)

Jeśli dobrze pamiętam było to nawet nieco fioletowe...
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Widzę, że u Was były jeszcze większe prototypy tego. U nas też była faza na tak zwany "Kryształ alfy" ku**a to dopiero robiło siekę z bani, a uzależniało bardziej jak feta. Zjadło się igiełkę i niby wystarczyło ale za pół godziny się chciało następną i później to ile by nie było. Morda wykrzywiona ciężko słowo wykrztusić tak po 4h ciągłej gadki i gonienia myśli przez myśl, i do tego zejście może przez 16h lęki i jeszcze tak naprawdę ze dwa tygodnie dochodzenia do siebie... Ale częste problemy ze skupieniem się na jednej rzeczy zostały, szczególnie jak już wypijesz ze 3 piwka, albo lola zkopcisz. Latało u nas takie coś jak DB5 z domieszką mefa ku**a to to robiło jeszcze większą siekę, kumpel dostał to przez przypadek nażarł się tego gówna to 5 dni chodził po***any nie dało się z nim wgl dogadać.
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Również źle wspominam przygodę z tym specyfikiem.czarny dziad u mnie na to mówili.

Były w sumie dwa rodzaje... po jednym czuło się jakby ktoś rozbił Ci jajo na głowie, które spływało po całym ciele aż do stóp, po czym wjeżdżała faza która z każdą chwilą zwiększała się i tak 8h.

Drugi, ten który właśnie schodził po 20 min całkowicie, klepał niemiłosiernie i uzależniał.

Tak jak się nagle pojawiło, tak przepadło i oby nie wróciło.

Teraz na wszystko plastyczne i czarne patrze z podejrzeniem, nawet od ziomków ;)

Jeśli dobrze pamiętam było to nawet nieco fioletowe...

No właśnie u mnie tez pojawiło się nagle nie wiadomo od kogo i jak i zniknęło jeszcze szybciej, może ze 2 miesiące widziałem jak ktoś to czasem palił. To było ze dwa lata temu.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Co miasto to inna nazwa:D u nas hindu sie na to mowi. Mówi bo jest od dawna i raczej nie zanosi się żeby to znikło bo nie jeden lubi sobie tym czaszke przytruc idiota.
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
u mnie typka wrąbał czarnuch...
była też taka czarna trawa z pomarańczowymi włosami z neta w topach... haszu nie paliłem ale tego czarnucha w topach tak. mega uzależniał piz*a trwała 40 minut.wystarczył 1 buch. i odlot
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Z tego co mi wiadomo, to w tym można znaleźć syntetyczne opiaty i kannabinoidy. Znajomy po niedużej ilości ów specyfiku biegał po mieście wydzierając ryj sam do siebie, baa leżał nawet na pasach, na środku drogi, przed autem i śpiewał z Bobem Marleyem jak to błyskotliwie ujął dnia następnego, o dziwo sporo pamiętał z tego tripa.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Lub wszelakie zamienniki syntetycznych kannabinoidów, w samym staffie od dila, gdyż takie specyfiki są tanie, a wydajne i w dodatku sprawiają wrażenie trichomów na topach.
 
L

Lord of Old School

Guest
Sztuczny hasz mialem z tym doczynienia jakies 5- 6 lat temu
Tzw fake hasz nie polecam nikomu stan agonalny przez 20-40 do 60minut :D

Lepiej baki zapalic ;)~~

pzdr!!

yo

---------- Post Zaktualizowany 14:29 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------

U nas jest coś podobnego ale nazywa się ''Alibaba''

O ku**a ale nazwa na mnie tak mówili jak brode miałem dużą w h*j:lol3:
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Sztuczny hasz mialem z tym doczynienia jakies 5- 6 lat temu
Tzw fake hasz nie polecam nikomu stan agonalny przez 20-40 do 60minut :D

Lepiej baki zapalic ;)~~

pzdr!!

yo

---------- Post Zaktualizowany 14:29 ---------- Data pierwszego postu 13:43 ----------



O ku**a ale nazwa na mnie tak mówili jak brode miałem dużą w h*j:lol3:

sztuczny hasz dosyc latwo rozroznic jak sie pociera np o kartke a4 ale na czym to polegalo to nie pamietam wiec nie powiem.

Wasik nie podawaj za duzo takich szczegolow jezeli nie chcesz zeby Cie ktos rozpoznal z otoczenia.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Trochę wstyd przyznać, ale też paliłem to kilka razy, za pierwszym razem zaskoczenie w ch*j, jeden buch i 30 min dobrej akcji. Gdy nie dało się załatwić normalnego ziela, ostatnią opcją był fake hash, i co... wieczorem braliśmy po buchu tego sietu i szła młodzież do domu, po zapaleniu towarzyszyło lekkie poczucie winy. :) :) Jak sobie przypomnę o tym że kiedyś robiłem takie głupoty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół