nasiona marihuany

Czarnuch - sztuczny hasz

Wyszukiwarka Forumowa:

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Siema, mam dla was taką małą historię.

Na pewno w niejedno miejsce w Polsce trafił "czarnuch" czyli niby hasz, który pewnie był dopalaczem i pewnie ktoś z was go próbował więc wie o czym będę pisał.

A więc kiedyś z kolegą pojechaliśmy do znajomego do pracy, pracował w punkcie z automatami do gier.
Gadka szmatka i kolega powiedział że ma 'czarnucha" i czy jaramy. Jako że już wcześniej go paliliśmy wiedzieliśmy że nie ma chyba nic co klepie tak szybko i tak mocno jak on a że się nudziliśmy to powiedzieliśmy że pewnie że zapalimy.

( Dla tych co nie wiedzą: wystarczyło zapalić coś wielkości ziarenka piasku a już przychodziła bomba jak po 2-3 wbitkach zioła, tyle że czarnuch miał to do siebie że działał max 30 minut a potem byłeś jak przed jaraniem, żadnych "zejść" )

Kolega powiedział że zapalimy w łazience, która była wielkości 1 m szerokości i 2 m długości żeby nie zrobić przypału jak wejdzie ktoś, kto nie pali zipa. No to weszliśmy do tej łazienki, ciasno w ch*j, na jednej ze ścian nad kiblem było okienko. Ziomek wyjął fifkę i czarnego i nabił całą fifkę, wtedy już wiedziałem że będzie dobra piz*a ;) Zaczęliśmy palić, on rozpalił i podał koledze, który podał mi i tak każdy z nas złapał po ... 8 buchów w ciągu 30 sekund :0 Czarnuch jak to czarnuch smakował ch***wo a dym śmierdział jak plastik. Gdy, tylko każdy z nas wypuścił po pierwszej chmurze już wiedział że jest nak***iony dobrze...

W łazience zrobiła się niesamowita siekiera. Padło zdanie że wyjdziemy i posiedzimy żeby nie wyglądało głupie że siedzimy ku**a w kiblu. Wyszliśmy i gdy, tylko usiadłem poczułem że ciało mam z wody. Dotykałem brzucha i czułem jak cały pływa. Ciężko to opisać... było to przez pierwsze kilkanaście sekund fajne uczucie ale chwilę później zacząłem myśleć "ku**a zamieniłem się w wodę, nie mam rąk i nóg". Często tak mam, nawet po normalnym paleniu że czuję jakbym JA to był, tylko oczy. Pewnie wiele ludzi tak ma że czuje się tak, że jest tylko swoimi oczami i głową. Taka to historia ode mnie dla was
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
ehh, zanim czarnuszek wpadł na polskie osiedla i zrobił wodę z mózgu dzieciakom, których starzy po wielu krzywych akcjach wrzucili MJ do jednego wora z tym gównem, miałem znajomego który regularnie, wyjeżdzał na robotę do krajów Beneluksu. zawsze jak wracał przywiózł trochę dobrej trawy, jak się udało dobrej plastelinki z raz przywiózł nawet lsd, ale za kwasami nie przepadam, nie jadłem.
zanim produkty RC zrobiły konkretne zamieszanie na naszym podwórku, w Holandii była już spora grupa amatorów wszelkich syntetycznych badziewi imitujących najbardziej znane używki. Znajomek przywiózł właśnie czarnucha - czyli jeden z takich produktów.
nie chcę się rozpisywać, ale przez dobre 2 miesiące paliliśmy to z myślą że palimy prawdziwy mega mocny haszysz. piz*a po 20 sekundach, akcje typu 'boziu niech puści' albo 'ku**a boje się sam siebie' już przestały nas nawet ruszać. znajomy po kolejnym powrocie, dopiero nam powiedział co to było, sam się dopiero dowiedział. jakie było moje wk***ienie ...
na szczęście w tej historii jest pozytywne zakończenie - za jakieś 1,5 roku dopalacze wszelkiego pokroju zagrzały miejsce na stałe w PL.
kiedy inni dopiero poznawali 'synthetic marijuana' albo 'fake hash' ja już byłem po tym wszystkim. mówiłem żeby nie palili, że to wszystko to gówno, czy 'bath salt' czy 3mmc czy fake hash. każdy się ze mnie śmiał i mówił żebym dalej płacił po 40zł na grama gówna które nie kopie. tylko z mojej miejscowości 3 gości było już na odwykach od tego gówna, 2 było hospitalizowanych, 1 całkiem się odkleiło myślenie, wrak człowieka. LUDZIE. NAWET TEGO NIE PRÓBUJCIE
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
Do mnie wpadli kiedyś kumple z nabita haszem lufą. Postanowiłem im się odwdzięczyć, za wcześniejszą łapczywość na moim palonku i zlapałem pazere- spaliłem sam, jednym buchem, prawie całą lufę i momentalnie odpłynąłem. Miałem rozmazany obraz, widziałem same sylwetki kumpli ale ni hu*a nie mogłem ich rozpoznać. Byłem powolny jak żółw, zresztą nie mogłem się ruszać, przewrócenie kartki zajmowało mi pół minuty. Jak udało mi się obrócić na siedząco o 90* to cieszyłem się jakbym podrzucił 200kg i tak też się czułem po tym "wysiłku". Ten stan trwał ok 1.5h. Generalnie bardzo nieprzyjemna akcja, nie chciałbym tak drugi raz.
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Ja mówię od razu 'Wiedziałem że to syntetyk" paliłem go z 8 do 10 razy w 2013 roku i styka. Nie palę dużo zipa, tego posta piszę po 4 fajach z ziomkiem i 6 piwach/ Czarnuch był 'dobry' bo klepał moment na maxa i puszczał szybko ale wiadomo było że to sztuczne więc wszyscy to olaliśmy po paru razach. Dziś tylko zioło. Pozdrawiam.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
23
Tez to gowno zajaralem z mysla, ze to haszzzz..
jakie bylo moje zdziwienie i wk*** jak po jakims czasie gostek powiedzial mi ze to jakas ku**a stara opona od tira!!
a ja go chu*a moim przepysznym whitewidowem czestowalem.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Paliłem to kiedyś z kumplami na szczęcie tylko raz. Przywiózł to znajomy z Anglii ponoć dobry haszysz miał być. Od początku coś mi się nie widziało, aby to był naturalny hasz... Ale wiadomo myślałem na początku, że to bardziej jakieś domieszki nie przyszło mi do głowy, że to całkiem syntetyk. Pózniej się kumpel przyznał, że to nie miało nic wspólnego z żywicą konopną. To był pierwszy i ostatni raz! Ludzie to palili potem bo stało się modne w naszym kraju... Miałem farta próbować tego gówna zanim trafiło do Polski. Pamiętam tylko, że grudę mieliśmy sporą do przepalenia, zeszło się nam we trzech (nawet uważalismy, że to wydajny towar) i chcieliśmy, aby nam jeszcze tego z wysp przywiózł... Dobrze, że kumpel się przyznał przy kolejnej wizycie, że nam grude syntetyka dał!
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja tylko widziałem jak to klepie :D jak jakiś mocarz, ku**a u mnie w miescie to sama patola to pali ..
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
No klepać klepało konkretnie, tyle że syntetyk i ch*j, nie warto tracić zdrowia na takie gówno.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
z haszem to nie ma nic wspólnego. Obok haszu to nawet to nie leżało. To zwykły dopalacz dla idiotów.
 
Z

Zenon

Guest
Dlatego robić hasz i nie kupować syfu :] Po to jest forum by korzystać z jego "wiedzy" i zawartości :) Lepiej poczekać chwile niż truć się badziewiem i wspomagać szarą strefę :)
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Dokładnie tak, to że klepie jak ch*j, mówię już tu nie tylko o tym pseudo haszu- to nie znaczy że warto brać taki badziew. Może Ci co jeszcze tego nie próbowali a kiedyś u nich się to pojawi i może przeczytają ten tekst, to naprawdę nie warto. Mimo że ja nie odczuwam żadnych skutków tego że to paliłem parę razy kiedyś, to nawet tak mocny haj nie jest warty utraty zdrowia a nawet życia. Także omijajcie i dziękujcie tym co częstują niech sami się delektują :)
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
U mnie na wiosce to latało dobre 4 lata temu... Śmialiśmy się, że to guma z plasteliną mieszana z odrobiną haczyka... Ale faktycznie efekt był kosmiczny, aczkolwiek nie wart kosztem zdrowia.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Wstyd sie przyznac ale chyba wiem o czym gadka, jak bylem w PL to u nas chyba latalo pod nazwa afgan w takich czarnych kulkach. No ale po 1 razie bylo wiadomo ze to gowno i nalezy omijac ten pseudo hasz ale widze ze masowka to byla nie zla ktos musial niezle kokosy zrobic.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Generalnie toksyny zawarte w różnorakich syfach powodują właśnie takie, kolokwialnie mówiąc ch*jowe rozkminy, nawet po trzeźwemu.
PS: szkoda zdrowia i piękna umysłu;)
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
335
Buchów
83
Tez próbowałem raz czegoś podobnego. Plastelinka o zapachu jakby gumy do rzucia, ziołowy jakby miętowy. Po dobrym buchu nie wiedziałem gdzie jestem, bez kitu. Patrzyłem po ścianach i nie mogłem słowa wypowiedzieć. ***niecie z pie****nieciem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół