nasiona marihuany

Mocz nie jest skutecznym odstraszaczem - mit obalony

Wyszukiwarka Forumowa:

dzikie_bagno

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2013
Postów
148
Buchów
0
Witam, od jakiegoś czasu coś podgryzało niektóre moje dziewczynki, kilka zostało nawet wykopanych przez jakiegoś leśnego bydlaka pomimo że rejon był pryskany roztworem antibissanu i moimi zakiszonymi szczynami. Niestety dalej atakował je jakiś leśny sk***ysyn więc postanowiłem zrobić odstraszacze i wymyśliłem że zapocone, śmierdzące stare koszulki z siłowni pokroiłem na kawałki i poupychałem w butelki po wodzie 0.5l do których następnie naszczałem. Następnie wkopałem je do połowy w ziemi na spotach i odkręciłem korki. Smród był przeohydny, byłem z siebie dumny:freak:
Niestety dzisiaj na dwóch najmocniej atakowanych spotach leżały wykopane butelki... nie dość że nie odstraszyły to jeszcze wzbudziły zainteresowanie... Na domiar złego bydlak wygrzebał też dołki w miejscu gdzie łodyga wchodzi do ziemi - na szczęście nie dokopał się do korzeni... Jak widać mocz nie działa na niektóre ssaki, pomimo że jestem na bombie z testosteronu i mój szczoch powinien odstraszać wszystkie leśne mendy w promieniu kilometra...

Podejrzewam że jest to jakiś zająć albo jakieś racoony *****e...
Jutro jadę kupić trutkę na gryzonie, dosyć cackania się:bounce:
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
A próbowałeś postawić kloca?
Jakbyś ***nął taką rzadką kaśke to może by pomogło
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
popij śliwki mlekiem
tylko śliwki zjedz w domu a mleko wypij na spocie bo na bank nie doniesiesz :D
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Smród był przeohydny, byłem z siebie dumny
A próbowałeś postawić kloca?
Jakbyś ***nął taką rzadką kaśke to może by pomogło
O ku**a ale sie uśmiałem hahah<lol>

do tematu wylewałem mocz na jednym spocie i sierść psa sarny o***ały całego, na drugim wylewam z każdymi odwiedzinami po 2l moczu+siersc i działa zwierzów brak, nie wiem co sobie o tym myśleć może coś daje może nie
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
To czupakabra na bank....na nią siki i kupa ponoć nie działa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół