nasiona marihuany

[KONKURS] Auto Wypas 2016 - Konkurs na najładniejszego automata z outdoora

Wyszukiwarka Forumowa:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Siema outdoorowcy!

Mamy dla Was kolejną propozycję konkursową. Jak co roku walczycie o mistrza autofloweringu na oucie! Zapraszamy do konkursu Auto Wypas!


W tym roku mamy rekordową ilość fotorelacji out. W niejednej z nich widać piękne, napuchnięte automaty. Jeśli posiadacie w swoim ogródku takie okazy możecie wziąć udział w kolejnej odsłonie konkursu Auto Wypas!

Zasady konkursu:
1. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić jedną roślinę. Pełne AF! Żadnych półautomatów.
2. Należy pokazać cały cykl wzrostu rośliny. Jeśli zgłaszana roślina w momencie rozpoczęcia konkursu jest jeszcze na wegu należy zaktualizować zgłoszenie przynajmniej raz na 2 tygodnie poprzez wrzucenie posta ze swieżymi zdjęciami. Moderacja potem sklei każde zgłoszenie w jeden post.
3. Przynajmniej na jednym zdjęciu w każdym zgłoszeniu musi znajdować się kartka z nickiem i datą. Dobrze również dodać coś do porównania wielkości. (butelka, baniak)
4. Rośliny oceniane będą przez KGiZ (Komisję Gier i Zabaw) pod kątem wielkości, zbitości topów, stanu ogólnego rośliny oraz wykonanego treningu i jakości suszu.
5. Zdjęcia suszu robimy na wadze i z kartką z nickiem i datą.
6. Konkurs zaczyna się dziś (08.08.16) i kończy 30 września 2016. Do tego dnia można zgłaszać swoje wypasione automaty.


Wymagania:
3 miesiące na forum

Nagrody:

Miejsce I - Bon o wartości 300zł do wykorzystania w growshopie + bon o wartości 200zł do wykorzystania w seedbanku!

Miejsce II - Bon o wartości 200zł do wykorzystania w growshopie + bon o wartości 100zł do wykorzystania w seedbanku!

Miejsce III - Bon o wartości 200zł do wykorzystania w seedbanku!

Dziękujemy sponsorom!

mixsponsorix.jpg

Zapraszamy do rywalizacji i życzymy dużo słońca i mało pleśni!

Komisja Gier i Zabaw
 
Ostatnia edycja:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ja tam nie przepadam za automatami, ale mialem kilka w tym roku, wiec sie zglaszam z tym ze mam 90 % pewnosci tylko, ze jest to Amnezia Haze od RQS. Po prostu ciekawi mnie jak to bedzie smakowac z pod sloneczka. Na spota poszla 3.07, Aktualnie juz kwitnie i dostala oprysk stsem. Ale czy pestki beda to nie wiem bo raz ze zrobilem go troche pozno a 2 ze popadalo zaraz po fakcie.

Dobra koniec gadania lapcie foty. Ogolnie zglaszam Ten automat z prawej, wiekszy co ladniej kwitnie. Niestety mam 2 kolo siebie i beda tutaj widoczne, Postaram sie pozniej zrobic jakas sesje zeby tego drugiegi widac nie bylo...

Tak sie zaczelo:

03.07





30.07








po pewnym czasie: tj 7.08












Ostatnie fotki jakos z przed tygodnia: tj 17.08









No to jak narazie bylo by na tyle, fotki bede aktualizowal, Roslinki leca na azofosce, poczatek flo to polifoska, od polowy do konca polifoska + Do tego opryski asashi/tytanit, boost, pk.

elo

To ja zrobie upa, foty ze wczoraj, tj 56 dzien zycia:

























elo, mysle jeszcze okolo 3-4 tyg i bedzie blisko kosy.


Kilka fotek ze wczoraj bo poszly opryski troche pozno i lekko mi cos podgryza auto, ale moze bedzie dobrze :D Fotki:











elo

Lapcie kilka fotek z dzis autosy sobie puchna mysle jeszcze tydzien max 2 i beda fotki z kosy.









elo

Mala aktualizacja, dzis zostaly sciete bo pogoda juz nie bardzo ciagle pada, bodajze 80 dzien od wysadzenia out.

























sciete:







Normalnie bym je jeszcze potrzymal ale pogoda nie dopisuje w ostatnie dni ciagle pada i zaczyna powoli plecha lapac, Wiec poszly pod noz.


Podrzuce jeszcze do tygodnia fotki po suszeniu. Elo

Witam, prawdopodobnie ostatnia aktualizacja mojego automata, lapcie foto po 4 dniach suszenia na siatce+ wentylatory 25 st i ciemnia.
Cos duzo wyszlo ale wywalilem jeszcze resztski plesni i po curringu podam wynik po raz drugi, pewnie z 10g zejdzie jak nie wiecej.

















sample: w sumie z 10 g poszlo wiec tego nie licze do wagi.







No i to by bylo na tyle z mojej strony nawet jestem umiarkowaniem zadowolony bo nie przepadam za takimi wynalazkami :spalony:

Mozna polaczyc w calosc, odemnie tyle. :)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
S

Ser le Muchomore

Guest
Klasyk, automat AK47 od Triton Seeds, żył 70-75 dni od kiełka. Kopiec z uniwersalnej, obornika i dolomitu jak pod sezonówkę, na podmokłym terenie. Co prawda nie mam zdjęć z kartką ani wagą, ale moja fotorelacja jest wiarygodna, jak komisja oceni inaczej to trudno, spróbować nie zaszkodzi. Odżywki doglebowe plagron pure enzym i green sensation, a dolistnie dostała supervit, beta-chikol, nawozy mineralne, siarczan magnezu, asahi sl, canna cure.

link do fotorelacji

4 czerwiec


14 lipiec


19 lipiec



29 lipiec - ścięty główny szczyt






11 sierpień - kosa


Jak to doschło to ważyło około 55 gram wstępnie wytrymowanego palenia.


Gotowa 1/3 plonu dokładnie wytrymowana


Pseudo makro



Łącznie wyszło około 60 gram zioła wytrymowanego w stopniu jak na fotce z radiomagnetofonem.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Czekamy na kolejne zgłoszenia!!!
 
F

foster

Guest
No to ja też wystawiam swojego kantydata :)
Jest to Thunder Blody Merry x Bebook special od Bebooka . W tej chwili ma ponad 90 dni i myślę go jeszcze potrzymac.
Najwcześniejsze zdjecie mam z 4 tyg życia ale kandydatura jest jak najbardziej wiarygodna prowadze fotorelacje
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?122831-Skromny-out-z-automatami-od-Bebooka
Jest to ten większy bez fimu







displayimage.php
[/url][/IMG]



displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

No i już focie z karteczką aktualne

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Niedługo ścinka jak wyschnie to zrobie foty suszu na wadze i zobaczy sie ile wyjdzie. Jak obstawiacie ile z niego można zdjąc.

Up do konkursu. Jeszcze tylko fotki z wagi ale to za tydzień.

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Siema ślę dla uczestników i innych forumowych dusz i tym samym zgłaszam równiez swój udział w konkursie. Moja podopieczna to odmiana Dark Devil od breedera Sweet Seeds. Rosliny były 4, aczkolwiek tutaj opisze zdjęciami historię tylko jednej z nich. Roslina nie należała do monsterów ale za to nadrabiała wyglądem. Hodowana była w donicy ze względu na to iż okres wegetacji przechodziła w innym miejscu niz proces kwitnienia wiec zdecydowalem sie na ograniczeniebryły korzeniowej ze względu na konieczny transport. Dobra, dosc pieprzenia, czas na zdjęcia, wiekszosc z nich będzie dotyczyc jak zaraz zobaczycie okresu kwitnienia.

Link do pełnej tegorocznej fotorelacji:https://www.forum.haszysz.com/showt...oślin-ES-i-Lemon-oraz-kilka-fajnych-AF/page11

Dokładniejszy opis dot. rośliny:
-Nazwa : Dark Devil
-Breeder : Sweet Seeds
-Czas trwania weg : 35 dni
-Okres hodowli : 15.05 - 26.08
-Czas trwania flo : 8 tyg
-Całkowity czas życia rośliny od kiełka : 91 dni
-Trening : brak
-Medium : ziemia do pomidorów ph 5,8-6,8 + dolomit + perlit
-Nawozy weg: biohumus, fishmix, gnojówka z pokrzyw, gnojówka kurza
-Nawozy flo : bio bloom,top max, woda z miodem
-Opryski : brak

Zdjęcia pestek:


Zdjęcie z 10 dnia życia


Zdjęcie z 25 dnia zycia



Początkowy okres kwitnienia i pokazania ciemnego pheno przez roślinę. (niespełna 2 tydzien flo)







Kolejny etap kwitnienia 3 tydzien flo (55 dzien zycia rosliny)






Kolejny etap kwitnienia ( niespełna 6 tydzien)







Przed scinka (8 tydzien flo)




Zdjęcia suszu, gotowego bardzo dobrej jakosci materiału wyszło około 20 gramów (na zdjęciach około 10 g)








Podsumowanie i odczucia dotyczące uprawy:

-Roslina o szybkim czasie kwitnienia. Piękne czarne pheno. Zapach określiłbym jako "jagodowy skunk". Bardzo mocny aromat, w koncowej fazie kwitnienia az dławiący po powąchaniu kwiatu z bliska, czuc jednak było wyraźnie aromat leśnych owoców - jagody, borówki.
Do indukcji a więc do 35 dnia życia roślina była w miejscu w którym przez około 13 h była w nasłonecznionym miejscu. Na okres kwitnienia przeniesiona została w na spota gdzie słonca miała 6 h.
Roślinę ograniczyłem zdecydowanie poprzez donicę 9 litrów. Bryła korzeniowa zajęła całą glebę, widać było, że chciałaby jeszcze troche powegować ale medium ją ograniczało.
Generalnie roślinę ujmując, bardzo ciekawa odmiana, 1 z roslin była w dobrej jakosciowo glebie i tez wielka nie urosła, więc śmiem twierdzić ze odmiana nie cechuje się "wielkimi genami" aczkolwiek może zawinił mój brak doswiadczenia i błędy w uprawie.

Zapraszam do fotorelacji, wkrótce długo obiecywany, dokładny smoke report dotyczący odmiany po miesięcznym curringu


Pozdrowki dla usmiechnietych głów
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Bloody skunk od sweet seeds, fotka z wagą gdzieś się zapodziała. Szkoda że konkurs tylko do 30 Września bo mam jeszcze ładne automaty na oucie :)











 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Wszystkich uczestników, których zgłoszenia są niekompletne (brak zdjęć z kartką, z butelką do porównania, zdjęć suszu, wagi) prosimy o uzupełnienie swoich zgłoszeń o brakujące zdjęcia, gdyż ciężko jest wybrać spośród Was zwycięzcę.

Spóźnialskich zapraszamy do kolejnej edycji za rok!
 
F

foster

Guest
Dam rade dopiero w poniedziałek albo wtorek zdjęcie suszu i wagi zrobić.Chyba ze to juz za późno ?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
ja juz chyba nic wiecej nie wrzuce, jakies tam sa z butla 5l i opryskiem 1L porownawcze niestety kartki zapomnialem ale jest relka wiec chyba nie budzi watpliwosci.
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
Wszystkich uczestników, których zgłoszenia są niekompletne (brak zdjęć z kartką, z butelką do porównania, zdjęć suszu, wagi) prosimy o uzupełnienie swoich zgłoszeń o brakujące zdjęcia, gdyż ciężko jest wybrać spośród Was zwycięzcę.

Spóźnialskich zapraszamy do kolejnej edycji za rok!

Drogi Yebaku, zdjecia z wagi niestety nie umieszcze gdyz lwia czesc plonow zostala juz wysmazona.
Pozdrawiam serdecznie
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ja jedynie co to zrobilem jeszcze fotki tego co mi zostalo w slojach, niestety najlepsze szczyty juz zutylizowane :spalony: To juz po lekkim curringu, troche sie zgniotlo :























pozdro wiecej nie dodam bo nie mam :sunny:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Moje fotki gdzieś zaginęły w akcji tak że wagi nie ma szczerze wyszło 40gr bo topki były luźne zdj z butelką też w***ao, komisja na pewno sobie poradzi w wyborze najlepszych pozdro :)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Jeszcze chyba tylko Ser le Muchomore sie nie ustosunkowal, chociaz skoro dawno po wyszuszeniu i zna wage tematu to fotki by wstawil albo tematu juz nie ma jak na moje <lol> Kiedy wyniki?

pozdro :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół