nasiona marihuany

Własny organiczny nawóz na Flo

Wyszukiwarka Forumowa:

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Witam, jako że na spocie bywam i nadal chce być bardzo rzadko, a przy tym uprawiać organicznie, wpadłem na pomysł zrobienia sypkiego nawozu ze skórek z banana i melona, z tym że nie tak jak to zrobił kolega JIRO w tym temacie
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?110881-Melonowo-bananowy-miks-na-flo

A wysuszyć te skórki w piekarniku max 40-45 stopni, rozkruszyć bardzo drobno i wraz z obornikiem bydlęcym granulowanym, który da mi troche azotu podrzucić to pod rośliny. Oczywiście nie będzie to jedyny nawóz, bo raz na jakiś czas będe chciał podlać miksem BioBizz Bio Bloom, Plagron Alga Bloom i Green Sensation bo mam te nawozy z tamtego roku. Ale głównie będe liczył na deszcz, który rozpusciłby mi ten mój wynalazek.

Czy ten patent ze skórkami z melona i banana oraz odrobiną obornika granulowanego bydlęcego sprawdzi się?
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Po co chcesz bawić się w robienie nawozu skoro będziesz jeszcze lać innymi gotowymi?
Taka nadgorliwość na siłę, banan i pokrzywy by wystarczyły
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Tu nie chodzi o nadgorliwość, ale o to ze na spocie będe chciał byc raz na miesiąc lub i rzadziej, a nawóz podlany pod krzaka raz na miesiac to za mało, wiec ten sypki byłby wspomagaczem gdy by padał deszcz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół