nasiona marihuany

Śmiechawa

  • Autor wątku Sławuś z council estate.
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Organizm się dopomni. Zaczną Ci się trząść ręce, na ciało wystąpią zimne poty, potem będziesz miał halucynacje i omamy. Pikawa będzie walić jak szalona. Możliwe nawet że wykitujesz. Nie możesz tak nagle przestać pić, musisz się powoli odtruwac.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
wodka nie jest zla tylko zle dawki przyjmujesz to jak z nawozami
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
fingers, nie ma sie co martwic zawsze mozesz wejsc level wyzej i trzaskac spirytus.

Co do smiechawy to faktycznie w zasadzie zero. Sporadycznie jak ktos sie przypatoczy i cos przytoczy smiesznego ewentualnie wlaczy sie na moment glupi smiech. Generalnie czesciej pali sie dla tak zwanego mostka graetza. trzeba zwoje wyprostowac bo jak zyc na trzezwo.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Do tego co napisal ice king jeszcze dochodza nagle oslabienia i duze piski w uszach (chodzi mi o ganje nie alkohol) , mialem przelom przerwy jedno miesiecznej miedzy poczatkiem a koncem lipca i tak bylo. PS ice zapomnialem ci podziekowac , wiec dziekuje za uratowanie mi sezonu :)
 
Ostatnia edycja:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
ja tam mam beke stale, oczywiscie jestem często upie****ony bardzo, ale śmiechawa z otoczenia i dystans jest zawsze. Choc zdarzało sie że pogłebiało też doły, ale tak to już z MJ jest
 

Hujec

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
129
Buchów
0
jak nie macie smiechawy to zacznijcie palić sative a nie indice, zreszta, haj śmiechawe i wesołowosc jest kojarzone z sativą, indica jest jakims nieporozumieniem
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
zalezy z kim palisz, bo jezeli towarzystwo dobre to i konwersacja udana.
 

HaszLov

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2014
Postów
460
Buchów
2
Dokładnie #Hades#`ie .
Jak chodziłem na nocki do roboty to miałem bekę zawsze z wszystkiego i wszystkich , oficjalnie nikt nic nie wiedział - znajome mordy wiadomo , lecz już z rozmową było inaczej ... ciężko - po prostu ludzie pracy inne pokolenie , inne poczucie humoru a może już wypalone poczucie humoru eh .

Paląc z znajomymi zawsze jest fajny klimat , rozmowa , beka . Zawsze w każdy jest w podobnym stanie - jak chwila ciszy to nikt nic nie mówi bo nikt nic nie nawija to i inny się zmyka w sobie , i znów zmiana ...

Ale czy rodzaj zielska aż tak wpływa na śmiech , rozmowę .
Pewnie tak , choć na pewno nie jest to czynnikiem głównym tylko nastawienie jak i ludzie z którymi mamy kontakt no i czarny humor hah :D
 
O

old_school

Guest
e tam gadacie, ja jak na kaca po wieczornym paleniu następnego dnia po przebudzeniu zaaplikuje kontrolnie na płuco buszka takiego z umiarem, co żeby się nie zayebać też od rana, to zawsze mam później dobry chumor, kolorki takie za***iste do okoła i wszystko nagle cieszy w życiu, a jeszcze jek się młoda pani ekspedientka w sklepie pod robotą uśmiechnie to jak tu się nie cieszyć do niej :cool:
 

Hujec

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2017
Postów
129
Buchów
0
Dokładnie #Hades#`ie .

Ale czy rodzaj zielska aż tak wpływa na śmiech , rozmowę .
Pewnie tak , choć na pewno nie jest to czynnikiem głównym :D
zapal dobrą sative pokroju super silver haze lub lemon haze, wtedy zmienisz zdanie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ta, bo SSH od kazdego sprzedawcy jest identyczny, ma tylko 1 feno i na kazdego dziala identycznie :lol3:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół