nasiona marihuany

3x Girl Scout Cookies {GSC} 72W SMD [ LST, FIM, ML]

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Te sznurki to bezsens kompletny.
"Na harvest" to bys sie dowiedzial robiac porownanie na 2 klonach, a tak to zobaczysz co chcesz zobaczyc.
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
No tak ale mam cel tak z roślinki chce 20g jeżeli źle o nie zadbam nie osiągnę takiego wyniku.(czyli topy muszą osiągnąć masę 5 gram) Może i masz racje może nie ja tam sobie lece dale ze swoimi sznureczkami.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Jak chcesz te 20g z jednej to nie dręcz jej teraz tylko daj jej podrosnąć zrób lst i tyle. Z resztą twój ogródek i twoje kwiatki :)
 
C

cabino

Guest
Jak chcesz te 20g z jednej to nie dręcz jej teraz tylko daj jej podrosnąć zrób lst i tyle. Z resztą twój ogródek i twoje kwiatki :)

"to jest mój kotek, i będę go ruchał ile bede chciał ..."

---------- Post Zaktualizowany 12:35 ---------- Data pierwszego postu 12:33 ----------

a i jak chcesz miec 4 szczyty to nie potrzebujesz FIM tlyko Topping w odpowiednim momencie

---------- Post Zaktualizowany 12:38 ---------- Data pierwszego postu 12:35 ----------

Słoneczko to 6 świetlówek SMD o łącznej mocy 72w o wydajności 6000lm i barwie 2900k.
cel tez ambitny przy takim boxie i takim oswietleniu - 60g, hmm :)
dobra jedziesz, bedzie co ogladac
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
a ja tam kibicuje mysle ze jest to doosiagniecia bez problemy haczyk tkwi w tym kiedy to bedzie ważone :p hy hy
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie!!!
Mamy dziś dzień 15.
Zdjęcia są z dnia 14.



Kilka zdjęć na początek później opis co się wyprawia w puszce.







Jak widać na zdjęciach został przeprowadzony ML pierwsza faza no i prawidłowo przeprowadzone LST. (?)
Popełniłem błąd w opisie + moja nie wiedza = to nie był FIM tylko toping przepraszam za mój błąd.
Nastąpiły zmiany zamiast 4 będzie 8 szczytów chce się zastosować do rad z naszego forum co do treningu.
Erni dzięki za wiarę we mnie zobaczymy co to będzie oczywiście tym razem będzie waga wysuszonego co do twojego pytania z ostatniej FR ch*j strzelił prawie cały zbiór moja kobieta źle suszyła kwiaty i co i pier....na pleśń w***ała się do słoika co do smaku Auto Blackberry Kush miał posmak ziemisty nie gryzł nie przeszkadzał taka gleba bez niczego przyjemne palonko choć potrafiło uśpić w fotelu ale jak się pali cały dzień to raczej mózg potrzebuje odpoczynku.
Do rzeczy dziś dostana słabsza porcje papu tj. na 2.25l wody dostana Tera veg 6,6ml Rhizotonic 4,5ml Cannazyn 5,6ml. Jak widać temperaturę i wilgotność mam tragiczna bo dodałem clf który podnosi temperaturę do 35 stopni i wiatraki które susza powietrze do 30% w nocy jest git wysoka wilgotność i temperatura spada fajnie do 20 stopni mam zamiar leda dorzucić z czerwienia na flo. Poprawić muszę trochę LST bo wczoraj się obawiałem żeby nie ułamać żadnego szczytu i co więcej dzięki za buchy wszystkim wiarę i chęć pomocy.

Z fartem Panowie i Panie do następnego UP-a
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
No no, ML cos co mnie ciekawi ostatnimi dniami, siadam i ogladam jak Ci wyjdzie ten trening. Pozdro i z fartem !
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
Dzięki za zainteresowanie tematem zdjęcia opis już niedługo chce pokazać jak to wygląda na af wymaga to wiele pracy i starań od 5 dni kwitną sobie pokazały się pierwsze wloski. Zaszła zmiana co do oświetlenia filtr też musiałem na stałe zainstalować temperatura szaleje. UP koło wtorku pozdrawiam.
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
UP !!!
Witam wszystkich serdecznie.
Dzięki za buszki to motywuje.
Mamy dzień 22.


Na początek kilka informacji.
Moje ciasteczkowe dziewczynki zostały zaobrączkowane musiałem robić to na raty dwie wczoraj i jedna zacofana dziś zaczyna nabierać to kształtów mam nadzieje ze zdążę założyć 2 ringa na wszystkie. Na biednej zacofanej i tak prawie u***ałem jedną gałązkę mam nadzieje ze zrośnie się sama jak nie no trudno. Zakończyłem masakrę z wycinaniem za krótki weg ma ta roślina niecałe 3 tygodnie. No po 2 pierwsze włoski wydostały się z rośliny. Dziś dostały pierwsza dawkę Canna Boost a na 2.25l dostały ciężka dawkę odzywek tj. Terra weg 12ml Rhizotonic 4.5ml Cannazym 5.6ml oraz owy Boost 4.5ml. (Polowa dawki zalecana na początku fazy kwitnienia)Ph około 6.2
temperatura na termometrze wynosi 35*C ale coś czuje ze mnie oszukuje bo w środku są dwa mieszaki 80mm a sam termometr jest pod lampami wilgotność na tą fazę jest ok 40% i się nie zmienia. Wrzuciłem dwa clfy 20w zamiast smd 10w różnica w lumenach żadna prawie ale za to barwa światła jest inna. (ciepła)
Co więcej czas na zdjęcia.


Dzien 19.



Mizerniutka.


Najlepiej oświetlona.


I mój faworyt.


Dzień 22.



Faworytka.


Najlepiej oświetlona.


Mizernotka.

Pozdrawiam i z fartem do nastepnego
 
C

cabino

Guest
planujesz po 8 szczytow na kwiatka ? razem 24, to sporo ci powiem na te powierzchni :)
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
No sporo i tez sporo ciecia gięcia i pie****enia się przynajmniej 1h dziennie zabawy. Poprzeczka poszła w górę ostatnio było 12 i jakoś poszło teraz więcej roboty ale już prawie koniec prac i stresów dla rośliny teraz sobie spokojnie będą rosły do końca. (no oprócz 2 ringa którym wyrównam topy i przyciągnę lekko do gleby)
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Narazie niezle to wyglada, zobaczymy czy roslina szybko sie pozbiera po treningu. Pozdro:spalony:
 

Gajowy-Z-Boxa

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2015
Postów
109
Buchów
0
Szybki mały UP!!



Podczas gięcia u***ałem jeden szczyt niestety wiec na jednej roślince będzie niestety 7 bobków ta roślina jest pechowa jak nie gałązka to szczyt. (Na szczęście gałązka się zrosła) Tak się rozrosły główne szczyty po 2 dniach opie****iłem wiatraki z rozgałęzień i teraz zacznie sobie rosnąć spokojnie oprócz małych poprawek w rozłożeniu szczytów. Niestety nie wiem czy będę w stanie poprowadzić relacji do końca zobaczymy postaram się jak ostatnio jakoś ogarnąć relacje bo ominie was i mnie najlepsze. No i zdjątka moich harcerek.


Mizernotka. (pechowa paprota)



Najlepiej oświetlona.



I faworyt (najładniejsza roślina naj lepiej rozłożona ale coś jej kącik nie służy)



Pozdrawiam i następny up będzie kiedy rośliny dojdą na 100% do siebie.
Dzięki za buszki dobrze wiedzieć że doceniacie moją prace z fartem!!
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Co ty z tymi biednymi roslinami robisz...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół