nasiona marihuany

Nowy start

Wyszukiwarka Forumowa:

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
W obecnej chwili setup wyglada to u mniie tak:
2 cooltuby z 600W hps (magnetyczny balast) w lini z dwoma wentylami 24/24 180m3/h i powyzej temp 24 stopni zalacza sie 380m3/h. wszystko na 5" przekroju. Na koncu filtr nie pamietam ale okolo 450 (optymalny moim zdaniem bo z roslin zapach az w oczy szczypie a w domu nic nie czuc) mam tam jeszcze jeden filtr z wentylem 180m3/h tylko do mieszania w boxie (pewnie tez duzo filtruje i pomaga w filtrowaiu obiegu glownego).

a teraz chce to wszystko wyj***c i wstawic nowy setup tylko drecza mnie pytania odnosnie odleglosci od lampy i samej wysokosci lampy. i czy to bedzie banglac jak mam tylko 2m wysokosci w szczycie.
dodam ze chce dac dwa filtry po dwóch stronach lampy zaraz nad poziomem reflektora tak zeby w pierwszej kolejnosi sciagane bylo powietrze z lampy i do chlodzenia boxa powietrze bezposrednio z zewnatrz przechodzace przez male pomieszczenie buforowe okolo 4m3.
plan jest na lampe
http://www.ebay.co.uk/itm/Gavita-Pro-1000E-DE-US-E-Series-Double-Ended-Complete-Fixture-120V-240V-1000-W-/322149792622?hash=item4b019fbb6e:g:eek:5oAAOSwmtJXXzSl
i i wentyl
[url]http://www.ebay.co.uk/itm/6-Pro-Air-EC-Inline-Acoustic-Fan-150mm-510-m3-h-with-Controller-/281887072620?hash=item41a1c7616c:g:CtMAAOSwnFZXWonv



[/URL]

---------- Post Zaktualizowany 12:41 ---------- Data pierwszego postu 12:32 ----------

bede mial 2 zestawy filtr rhino 5"/ went 180m3/h / cooltuba 5" / magnetyczny balast i zarowka 600w
na ile to wyceniacie bo chce wiedziec ile musze do tej calej operacji dolozyc
musze sie koncentrowac bo do scinki miesiac za 2 tyg chcialbym juz AF wykluwac z pestek zeby przed swietami na 100% ze wszystkim zdazyc

a i zamiescilem to w tym dziale bo moze polecicie mi lepsze lub tanze a o podobnej specyfikacji swiatlo lub wentyl
 
Ostatnia edycja:

GROW LOVER

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
218
Buchów
0
Co do odblysnika wentylowanego to proponowal bym spudnik2 ze wzgledu na cene, mysle ze gavita pro to przereklamowany i ze zbyt wygorowana cena sprzet.
A z wycena zgloś się do jakiegoś sklepu... kto na forum bedzie Ci szukal cen produktow >.< :p
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
Ja ceny znam i testów się na oglądałem i stanowczo chce spróbować bez szkła między lampą a roślina.
I zależy mi na regulacji watow. Myślę jeszcze nad po prostu balastem elektronicznym i odblysniku na DEHPS
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
cooltooby to slaby pomysl lepiej zrobic lepsza wentylacje, ogranicza to dziadostwo swiatlo, dosyccc bardzo ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół