nasiona marihuany

GGS krzyże GG - ktoś go rosły ?

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
7
Buchów
0
Cześć chłopaki, są ciekawe patrząc krzyże Guerilla Gold.
Czy któryś z was wzrosły niektóre z nich ?
Krzyż z Amnesia Haze powinien to zrobić dla mnie, ale to właściwie zakończyć na czas?
Chciałbym usłyszeć o swoich doświadczeniach...
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
A więc to tak pisze angol po polsku heee dobre

Ale ok, odpowiadając na pytanie: Krzyże z GG to nowość na rok 2016 i nikt wcześniej tego nie uprawiał u siebie. Do you understand ?
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
W zeszłym roku chłopaki mieli gg x ak47 i wyszły świetne.
Gotowe we wrzesniu, półtora metrowe grubaski
 
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
7
Buchów
0
A więc to tak pisze angol po polsku heee dobre
Hehe , jestem Słowacją. Ja po prostu nie rozumiem po polsku , więc użyć google translate , bracie :)
Cóż, myślałem, że te krzyże są nowe, nie zauważyliśmy ich wcześniej, a ja kupuję od Quakemind do około 3 lat ...

@Miertek: Dzięki za info, bracie. Aby być uczciwym, Ak47 , będąc przyzwoity zakład , ma zbyt dużo indica w nim, a ja jestem maniakiem sativa . To dlatego jestem zainteresowany bardziej Amnesia Haze krzyża , ale to roślina kwiaty znacznie dłużej niż AK47 ... Wydaje się, muszę czekać , aż ktoś tu robi je w 2017 roku ... a może i powinna grać :)
 

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
Tak ale to są krzyże z auto Bracie, więc tej sativy można w nich szukać i szukać.. :)
w każdym razie powodzenia! niechaj sezon będzie jak najlepszy u was jak i u nas
 
Rejestracja
Kwi 26, 2013
Postów
7
Buchów
0
Cóż, Guerilla Gold nie jest auto . Jego wczesne kanadyjski szczep , w oparciu o ich Mighty Mite ( który jest pół- automatycznym)
ale nie autoflower per se. Wyrosłem niektóre z krzyżami GG , hodowcy w Kanadzie , że GG podszedł do naświetlania roślin mogą golić jakieś 2-3 tygodnie od czasu kwitnienia ...
Ja również życzę wspaniałych facetów sezonie. Chwała Słowian ! <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół