nasiona marihuany

Nawozy - proszę o radę odnośnie dawkowania i mieszania

Wyszukiwarka Forumowa:

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
O canne niema obawow nie jedno krotnie na indorze 800% dawalem , jednak nie znam tego stymulatora nie uzywalem go wiec na jego temat sie nie wypowiem.
 

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
Burza kwiatów ma za duzo w procent fosforu stabilazowac np nawozem do hortencij interwencyjnego ma 31 procent potasu powinno być zawsze o 1 procent potasu. te wszystkie nawozy i pierdoły sie ie liczą słonce i dobra ziemia np po oborniku
 
Ostatnia edycja:

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
W ogrodniczym polecili mi nawóz naturalny z obornika biohumus. Drzewka mają po 7 pięter, obcialem im szczyty - stosować tego biohumus zamiast burzy?
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Kupiłem biohumus i stosowałem kilka dni. Zamiast tego kupiłem nawóz uniwersalny florovit w granulkach do podsypywania przy roślinach na jesień. Ma dużo pk i brak azotu. Podsypalem i podlewać zwykłą wodą ale czy to się wchłania? ? Dziś kilka liści pożółkło i zwiędło. Czy coś nie tak robię?
 

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
Nawóz WE NPK 15+10+31 nawóz do hortencij interwencyjny 31 procent potasu i z burza kwiatów topy ciagna fosfor i potas lej burze kwiatów i nawóz do hortencij interwencyjny https://sklep.chemikolor.pl/nawozy-...yjny-do-hortensji-substral-5907487101037.html topy ciagna fosfor i potas mi wy***ała roslina po tym nawozie do hortencii na 2,5 metra musze jej sciac czub

---------- Post Zaktualizowany 01:41 ---------- Data pierwszego postu 00:48 ----------

Nawóz WE NPK 15+10+31 nawóz do hortencij interwencyjny 31 procent potasu i z burza kwiatów topy ciagna fosfor i potas lej burze kwiatów i nawóz do hortencij interwencyjny https://sklep.chemikolor.pl/nawozy-...yjny-do-hortensji-substral-5907487101037.html topy ciagna fosfor i potas mi wy***ała roslina po tym nawozie do hortencii na 2,5 metra musze jej sciac czub
zalezy od nasiona ja mam super puzne pujdzie pewnie na makube
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół