nasiona marihuany

Nawozy - proszę o radę odnośnie dawkowania i mieszania

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
9
Buchów
0
Wiem, że było już setki postow odnosnie dawkowania nawozow ale chcialbym się konkretnie dowiedziec jak mieszac te, które już do mnie jadą. Mianowicie puki co moje automaty są na 14 dniu wega i leje tylko biohumusem od wczoraj. Otóż zamówiłem
- Cana terra flores
- Cana pk 13-14
- atami blombastic - stymulator kwitnienia
Chciałbym uzyskać konkretne odpowiedzi jak je stosowac. wiem ze terra flores sie daje na poczatku jakos w srodku pk a na koncu kwitnienia atami ale chcialbym wiedziec, który z specyfików leje się po ile razy, w którym tygodniu, czy floresa mieszac z pk, czy pk z atami bo wszystkich trzech raczej nie ? Takze czekam na odpowiedz i nie chce pytan w stylu, czy nie chce mi się czytać, bo poczytałem dużo ale nie widziałem odp na moje konkretnych pare pytan. Także prosze o odpowiedz jakiegos kota odnosnie tych nawozów bo chciałbym już wszystko wiedzieć, nim krzaczki zaczną kwitnąć :) P.S. dodawalem juz taki wątek ale pomyliłem działy także sory. czekam na odp
Pozdrawiam !!​





 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Slabo cos szukasz tych swoich odpowiedz.. a najlepiej zerknij sobie na strony producentow jak zalecaja lub przeczytasz na etykietach butelek. A na co Ci dwa pk?? Jak zaczniesz stosować bloom basticka to nie podajesz pk13/14 bo bastick on ma 50% wiecej potasu i fosoforu . Stosujesz go przez ostatnie 4-6 tyg uprawy i smialo je mieszasz ze soba. Dawkowanie canny zerknij na tabelke jakie proporcje i tego sie trzymaj. Dobrzuc to tego jakiegos canna boosta zamiast pk13/14 i bedzie ok. Poczytaj wiecej to forum to duzo sie dowiesz bo niepotrzebnie wydales tylko kase..
 
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
9
Buchów
0
Czyli kolejna inna info bo wyczytałem ze tego atami sie daje ostatnie dwa tyg a teraz juz sie robi 6 takze moze jeszcze poczekam na inne odpowiedzi. na pk wydalem z 30 czy 40 zl wiec tragedii nie ma. To znajdz mi post o trzy te same nawozy jak taki oblatany jestes ... Do tej pory myslalem ze flores na poczatku w srodku na 2-3 tyg to pk i na ostatnie dwa tyg to atami potem 10 dni czyszczonka i ścinka także następna sprzeczna informacja, ale luz, do czasu nim zaczną kwitnąć może sie dowiem czegos konkretnego , Pozdro !
 

psilo

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2016
Postów
54
Buchów
0
Dawkowanie Canna Terra





>> A tutaj rozmowa na temat nawozów które kupiłeś.

https://www.forum.haszysz.com/showt...s-a-Atami-Bloombastic-60ml-MOŻNA-JEDNOCZEŚNIE

Bloombastic w tabelce Atami jest rozpisany w 10 tygodniowym cyklu kwitnienia i zalecają podawać go od 4-6 tygodnia kwitnienia czyli od polowy kwitnienia. Jeżeli masz szybko kwitnąca odmianę np. 8 tygodni to możesz podawać Bloombastic od 4 tygodnia.


Pzdr.
 
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
9
Buchów
0
Dzięki, tej rozmowy nie wyczaiłem szczerze mówiąc. Krzaki które posiadam to automaty (ak, amnesia haze, white widow, durban poison) także raczej tak długo nie będą kwitnąć. Zakładając, że będą kwitnąć z 6 tygodni do ośmiu pewnie . Reasumując zebrane informacje:
floresem lać odrazu od początku kwitnienia ?
atami od 4 tygodnia a potem poltora tyg przerwy w momencie jak beda dochodzić i ścinka ?
a to pk 13-14 kiedy używać? To tym pk lać w środku kwitnienia jeden tydzien czy jedno podlanie ?
floresa mieszac z atami ? czy z pk? czy każdy nawóz lać osobno ?
Sory za tyle pytań ale to moj drugi indor i nie chce spalić dziewuch przed możliwością spalenia :)))
Dzięki za zainteresowanie tematem i pozdrawiam !!!
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Nie wiem czy macie świadomość, ale konopie to tylko rośliny, nie potrzebują nawozów z kosmosu do bujnego wzrostu. Wystarczy im trochę npk, trochę magnezu, nie przeszkadza nawet lekko zakwaszona gleba, z chęcią przyjmują nieodstaną kranówkę z pH 8...

zamiast wydawać po 100 zł na rzekomo profesjonalne nawozy, warto wybrać się do sklepu i trochę poszukać, za 13 zł można mieć takie same nawozy jak te "dedykowane". 5 zł kosztuje litr randomowego nawozu na WEG, 8 zł kosztuje burza kwiatów która według mnie jest najlepsza bo zastępuje jednocześnie nawóz na flo i PK. A nawet ma lepszy skład, przy zaniżonych dawkach mamy proporcje 1-3-2...

13 zł...
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Kolego, jestem początkującym i mam ok.5 tygodniowe rośliny. Obie na zewnątrz. Ziemie kupiłem z nawozem ale deszcze mogły wszystko zmyć. Pojawiły się jakieś niewielkie białe plamki na liściach i myślę czy nie zastosować nawozu. Jest to etap wzrostu wiec co byś polecił na ten etap?
Z góry dzięki
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Ja specem nie jestem ale outdorowcy na forum kochaja poli i azo foske :)
Wszystko jest w tym dziale gdzie dales topik(ew. w fotorelacjach outdorowcow) choc trzeba sie przekopac przez mase syfu jak np. ten temat, a to dlatego ze malo kto czyta, a wszyscy pytaja... ciagle to samo :pl:
 

Wolverine

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2015
Postów
953
Buchów
0
Kolego, jestem początkującym i mam ok.5 tygodniowe rośliny. Obie na zewnątrz. Ziemie kupiłem z nawozem ale deszcze mogły wszystko zmyć. Pojawiły się jakieś niewielkie białe plamki na liściach i myślę czy nie zastosować nawozu. Jest to etap wzrostu wiec co byś polecił na ten etap?
Z góry dzięki

akurat nie do Ciebie centralnie kierowałem te słowa. Białe plamki to być może niedobór magnezu, mało nawozów ma go w sobie.
Zawsze będę to głosił i Tobie też polecę, najlepszy i najtańszy zarazem nawóz dla konopii to burza kwiatów (pomaranczowe opakowanie), dla automatów nawet nie trzeba kupować innego na WEG.
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
zakupiłem tę burzę kwiatów. I teraz każde podlewanie jest z tym nawozem. Jestem poczatkujący i nie wiem czy ta burza kwiatów jest dobra na wzrost czy na wzrost i kwitnienie, czy powinienem na kwitnienie stosować coś innego.
 
H

HCT

Guest
zakupiłem tę burzę kwiatów. I teraz każde podlewanie jest z tym nawozem. Jestem poczatkujący i nie wiem czy ta burza kwiatów jest dobra na wzrost czy na wzrost i kwitnienie, czy powinienem na kwitnienie stosować coś innego.


CHyba pszesadzasz kolego z nawozem.
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
Ok. Rośliny mają ok metra i narazie brak kwiatów. Czy używać do końca tylko burzy kwiatów (co 2 podlewanie ) czy w fazie kwitnienia coś innego?
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Sam potas i fosfor (PK) od 5-go tyg kwitnięcia mniej więcej. Jeżeli brak środków burza kwiatów da radę, ale z gorszym efektem końcowym.
 

Herer1978

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
61
Buchów
0
A kiedy mówimy o kwitnieniu? Bo u mnie jest juz dużo takich skupisk ale to nie są jeszcze kwiaty. To od 5 tyg po takich skupiskach czy dopiero jak będzie kwiat? Na pk mnie stać -chyba majątku nie kosztuje. To pewnie polifoska, bo ją najczęściej widzę w ogrodniczych.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół