nasiona marihuany

Podwójna folia na foliaku

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Pojawił się u mnie problem, musze zlikwidować boxa na conajmniej dwa,trzy tygodnie, mam 8 roślin, w 6,7 tygodniu na flo brakuje im jeszcze dobre 3,4 tygodnie, na dworze być może i z dwa miesiące, ale mimo wszystko postanowiłem je wyj***ć na podwórko pod foliaka, tylko musze dać podwójną folie aby się w oczy zbytnio nie rzucały rośliny, orientuje się ktoś czy dając ją podwójnie w czymś to przeszkadza? jest mniejsza przepuszczalność UV?
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Kiedyś miałem ES w namiocie z podwójnej folii i nic jej nie przeszkadzało. Minimalnie bardziej rozproszone światło ale rosła zadowalająco. Jak dla mnie dużych strat nie będzie!
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Nie lepiej wapnem zamalować? Kiedyś się tak robiło i w niczym nie przeszkadzało...
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Daszek będzie zakładany tylko jeśli będzie słaba pogoda, chodzi o ścianki foliaka.
Sprawdzałem na pojedyńczej foli to jednak widać jak ch*j że to marikukana<lol> a jednego sąsiada mam chujowego krzywo mu z mordy patrzy.
Co prawda foliak będzie w miejscu gdzie ciężko się go będzie dopatrzyć ale jest to możliwe jeśli podejdzie w jedno miejsce na swojej posesji.
Nie lepiej wapnem zamalować? Kiedyś się tak robiło i w niczym nie przeszkadzało...
Nie słyszałem o tym
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
No jakże to, nawet Ksiądz w "Ranczu" miał swoją szklarnie z kwiatkami opryskaną wapnem :sunny:
 

SzalonyEmeryt

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
74
Buchów
0
Tak jak ci piszą funfel, wapnowanie. Po zabiegu z kilku metrow widać, że tam coś zielonego rośnie, ale co to- to ni chu*a.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Zrobie tak jak mówicie, chociaż mam wątpliwości co do tego czy rosliny sobie dadzą rade pod polską pogodą bo to same wrażliwe w większości sativy które jak myśle nie lubią chujowych warunków<lol>
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
A jeszcze jedno właśnie.... skoro są na flo i są to sezonówki to jak będziesz im kazał iść lulu po 12h ?
 
G

Guest

Guest
Wapnem się maluje by nie piekło zbyt mocno roślin , weż zieloną folię ;).
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
A jeszcze jedno właśnie.... skoro są na flo i są to sezonówki to jak będziesz im kazał iść lulu po 12h ?
Planuje zakrywać czarną budowlaną folią poprostu, a co z tych planów wyniknie to zobaczymy. Nie zawsze jestem w domu, najwyżej któryś z domowników mnie zastąpi jeśli sytuacja będzie tego wymagać.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Ziomek, a jaką powierzchnię zajmują te krzaczki? I jaki duży foliak?
Jak chcesz zakrywać to może lepiej w dużym foliaku zrobić mniejszy i mniej ***ania będzie i domysłów sąsiada- na chooj on to zakrywa? :bounce:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Ziomek, a jaką powierzchnię zajmują te krzaczki? I jaki duży foliak?
Jak chcesz zakrywać to może lepiej w dużym foliaku zrobić mniejszy i mniej ***ania będzie i domysłów sąsiada- na chooj on to zakrywa? :bounce:

boxa mam 90/90/180, rozmiarow foliaka jeszcze nie planowałem, jutro to zmierze jak już będę klecił szkielet. Obawiam się właśnie ciekawego sąsiada, chociaz nie wiem czy jest ciekawy, ale pewnie jest jak statystyczny typowy El polako.
Foliak w foliaku to też jakiś pomysł.
Sytuacja jest taka panowie że nikt mojego ogrodu nie widzi bo jest obrośnięty iglakami do okoła na wysokość 2,3m, w jednym miescju jest wgląd tylko, właśnie od strony tego typa, chociaż to duże działki i na codzień on tam nie bytuje, ale przypadki chodzą po ludziach.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Nie zapomnij, że 8 roślin będzie trochę śmierdziło. Zaleci sąsiadowi i po zawodach. Oby nieee..
Nie tak dawno był kolo z podobnym problemem. Pisał, że śmierdzi ostro i boi się o przypał. Już się chyba nie odezwał tu więcej.

Ewentualnie jak zrobisz foliaka w foliaku to ja bym się upierał z tym malowaniem na zewnatrz, a tego w środku możesz spokojnie przykrywać.

Tak teraz myślę jeszcze... jak jest opcja to daj wyciąg z filtrem do tego mniejszego foliaczka i jest malina.
Gorzej tu z ukryciem zapachu niż roślin w folii..
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Nie zapomnij, że 8 roślin będzie trochę śmierdziło. Zaleci sąsiadowi i po zawodach. Oby nieee..
Nie tak dawno był kolo z podobnym problemem. Pisał, że śmierdzi ostro i boi się o przypał. Już się chyba nie odezwał tu więcej.
O zapach się nie boję, w miejscu gdzie będzie foliak do granicy z sąsiadem jest jakieś 30,35m nie sądze aby na takim dystansie zapach był wyczuwalny.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Foliak zbudowany, zobaczymy jak to wszystko pójdzie, chociaż obawiam się że CocoMelon może sobie nie poradzić z pogodą, ale nic do stracenia nie mam.
Jutro mam w planach zbudwoać drugi wiekszy, tak jak ktos pisał, i wstawiam chwasty.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół