nasiona marihuany

Grzyby Amsterdam

Wyszukiwarka Forumowa:

sirdywan

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
47
Buchów
0
Hej chciałbym wam opowiedzieć fazę po grzybach jaka przeżyłem w wieku 19 lat w Amsterdamie... Postaram się opisać tyle co pamiętam i tak dobrze jak potrafię miłego czytania :)

Jestem w Amsterdamie godzina 10 rano słoneczko grzeje wakacje jestem z przyjacielem pod wpływem alko, skuna, jakiś tabletek typu ekstazy zjadłem kilka babeczek z ziolem... Porobiony z przyjacielem zrobiliśmy się ospali... Był to nasz pierwszy dzień a wiemy że Amsterdam w nocy dopiero się budzi także za***ani czekamy do nocy ( popołudniu się za***alismy wódka i kimalismy w barze w jakieś meline..)


NOC spędziliśmy pod wpływem dragow i oglądaliśmy dzifki ładne były w wieku 16-25 lat i wcale nie takie drogie ale nie stać nas było no kupiliśmy alko i giety palenia... Haha.

Budizmy się rano idziemy na zakupy i lecimy w tango kupiliśmy:

-3 gieta palenia różnie odmiany
-Ekstazy jakieś od murzyna
-Kokaina 50 euro od murzyna
-Browary polskie (harnasie) 4 pak
-GRZYBY DRAGON FLY jakoś tak się nazywaly najmocniejsze w sklepie w lodówce były... Ja i ziomek po jednym opakowaniu czyli za jedno opakowanie dla jednej osoby 23 euro z tego co pamiętam


IMPREZA I MIEJSCÓWKA JEDZIEMY!

Wchodzimy do jakiegoś baru który wyglądał jak jakieś baraki ale każdy tam coś ćpa.. Zaczynamy wyglądamy wszystko na stolik browary.. Tabletki... Palenie... Grzyby... Porobione kreski kokainy... I paczkę LD niebieskie... Otwieramy piwka pijemy z ziomkiem wpada właścicielka patrzy na stolik i do nas z tekstem jeśli nie schowacie tych papierosów ochrona nas wypie****i na zbity ryj... Okazało się że zioło się tam pali z tabaka tytoniem zielonym jak mąka a papierosy za bardzo śmierdzia ja się popłakałem że śmiechu do***ala się suka do papierosów ale kokaina i grzyby odpakowane jej nie przeszkadzały.


Dobra jedziemy najpierw harnasie w między czasie jointy tabletki i troszkę śniegu by nie zamulac i wypie****amy grzyby.. (sprzedawca powiedział nam wyraźnie grzybów halucynkow pod żadnym pozorem nie wolno mieszać z thc i alkoholem) ch*j mu wu du*e... Siedzimy gadamy z ziomkiem porobieni troszkę ziolem czekamy na fazę czekamy czekamy 10 minut nic 20 minut nic 30 minut nic... Gadamy ze chu*nia i idziemy zwiedzać... Wychodzę z baru idę i czuje się jakoś inaczej strasznie mi ciepło było nawet bardzo ciepło ale myślę sb o ekstazy wchodzą... Myliłem się... Idę patrzę na ziomka a gościowi ku**a wykrzywiło palce ręce i szyję i tak chodził lewo prawo i miał banana na mordzie przerazilem się bardzo bo ja nic takiego nie czułem.. chycilem przyjaciela pod ramię i chciałem go zaprowadzić do auta by przekimac fazę.. Idę i idę i ludzie zaczeli mieć nie wyraźnie mordy.. Gapili się na mnie... Czułem się otoczony zgubiłem się po chwili totalnie nie wiedziałem co jest grane... Faza nas roz***ala totalnie udało nam sie uciec do metra wkręciło nam się ze nas coś goni... Wyjechaliśmy z Amsterdamu do innej dzielnicy gdzie było nasze auto przyjaciel ogarnął schizy wypił piwo i dokonczylismy kokaine mało tego było ale czuliśmy się jak bogowie było za***iscie kumpel wsiadł do fury pod takim wpływem że jak by nas złapali to on by dostał 12 lat a ja pewnie z 6 pojechaliśmy na Polskę wstukalismy GPS Kraków polska by wrócić do domu... za parking mieliśmy do zapłaty 78 euro za 56 godziny... Jedziemy muzyka na full ja i kierowca na autostradzie śmigam 180 km/h popijemy piwo ja kręce jointa i jedziemy do domu... Kierowca jechał z takim badaniem na ryju jak sk***ysyn.. Okazało się że ***ał mu się film w metrze... I nie pamięta drogi z holandi do Niemiec ja natomiast jak wysiadłem się oddać na cpn widziałem jak faluje mi ku**s a ja byłem tak porobiony że dałem przyjacielowi prowadzić....

Moja opinia na temat grzybów coś pięknego ale lepiej uważać co się po nich robi... Można kogoś przypadkiem zabić... Teraz ostatecznie plusy i minusy


PLUSY

-Piękna euforia
-CHĘĆ życia w rodzinie i w zgodzie z naturą
-Za***iste samopoczucie przez dobre 12 godzin
-Niska cena grzybów
-Zero kaca
-Cudowne przemyślenia!

Minusy

Momentami chce się wymiotowac...
możliwe dokonanie przypadkowego mordu na niewinnych istotach przez głupie pomysły
 

SzalonyEmeryt

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
74
Buchów
0
Jeżeli po raz pierwszy w zyciu brałeś grzyby, to przez cały "kontekst" z***ałeś sobie jedną z najlepszy faz w życiu, współczuje.
 

sirdywan

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2013
Postów
47
Buchów
0
Początek fazy mnie roz***al ale po godzinie schizy ogarnąłem się i byłem najszczesliwyszym dzieckiem na planecie było cudownie teraz czekam na jesień i bd zbierał polskie
 
K

kotmichau

Guest
Poczekaj rok czasu i zauważysz zmiany w postrzeganiu siebie? Może czegoś innego . Nie jedz ich często.
 

tuczon

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2012
Postów
50
Buchów
0
Dziadowi i kwasne mleko zaszkodzi musisz miec klimat dobry humor z bliska osoba zarzucac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół