nasiona marihuany

Wkręcający Minimal

Wyszukiwarka Forumowa:

GrandMajster

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2015
Postów
77
Buchów
0
Siema, są tu jacyś słuchacze tech minimal, dark minimal, albo jakiegokolwiek odłamka Minimala? Posłucham bym jakiś ciekawych utworów albo secików jak macie

Osobiście polecam






ogólnie typ uzależniony od ketaminy :p
 
K

Kana

Guest
ogólnie słyszałeś kiedyś minimal? Kalkbrenner to głównie techno ! ten boiler room to też techno! Lubisz taką muzyczkę to posłuchaj sobie coś od Kollektiv Turmstrasse albo Solomun. Łap pięknego ich wspólnego seta. Można się rozpłynać

https://www.youtube.com/watch?v=i7Zstp8jlgo
 

GrandMajster

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2015
Postów
77
Buchów
0
Tak słyszałem haha często jeżdżę do Berlina na imprezy teraz byłem na Tresor 25 years festival, te imprezy są tak wy***ane z butów że to miasto pokochałem, tam jest wszędzie dobre TECHNO! i do tego ten klimat, te kluby, wszędzie dragi, i możesz nawet w szmatach wejść do klubów. Wiem że te nutki nie są typowo minimalowe, udostępniłem te które fajnie wkręcają ^^
13835484_1144755872247710_55974246_o.jpg


Za***isty secik, jestem dopiero w połowie i fajnie wkręca<sex>
 
K

Kana

Guest
ja się przymierzam do berghain ;)



 
Ostatnia edycja:

GrandMajster

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2015
Postów
77
Buchów
0
Kozacki klub, najbardziej poryte tam techno grają, byłem jak Vril grał to dochodziłem 3 dni po tej imprezie. Przydałoby Się jeszcze pocisnąć do Boiler Room :p Ale teraz dopiero śmigam na lollapaloozade 2016 10 września bo Paula jeszcze na live nie słuchałem.
 
K

Kana

Guest
Mój główny cel festiwalowy to Nagle Nad Morzem :) w Rogowie nad polskim morzem. Festiwal niezależny, bez żadnych sponsorów. Teren festiwalu tworzony, dekorowany przez jego uczestników. Bardziej niezależna muzyka.


tutaj kawałek Jacka Sienkiewicza. Klip pokazuje właśnie teren festiwalu i jego uczestników (nie przestraszcie się ) :p

 
Ostatnia edycja:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
zacząłem przesłuchiwać i mi się przysnęło, trochę zbyt monotonne.
nie wiem jak wy ale mi strasznie senno przy tej muzyce....
 
K

Kana

Guest
moje początki z tą muzyką to była dokładnie ta sama gadka, lecz z czasem coś się zmieniło (znajmy mnie katował tym) Kilka imprez... wkrętka w klimat i poszły konie po betonie :p

Masz tu na rozruszanie Świeżaczku
tylko musisz mieć dobre audio, roz***ane aż sąsiadom pospadają talerze z połek:)
broń boszeee żaden laptop albo inne pierdziki :)
 
Ostatnia edycja:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1





utwór w poście zastąpiono: tech-trance-minimalem :sunny:





 
Ostatnia edycja:

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Żeby przy tym się bawić, to trzeba mieć co najmniej ze dwie tablety w dupie:D
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
mimo iż nic nie mam do tych minimali nie potrafiłbym tego słuchać dłużej niż 10 min bo po prostu oczy mi się kleją, uwierzcie mi albo nie ale właśnie odkryłem idealnego usypiacza dla siebie.


łapcie troszkę energii, taka muzyka się komuś w ogóle podoba na tym forumie ? :D
https://youtu.be/ZcJR107kudk
 

Spuchnięte Jądro

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2016
Postów
72
Buchów
0
[FONT=Roboto, arial, sans-serif]Paul ON World OFF[/FONT]

[FONT=Roboto, arial, sans-serif]Przy tej muzie żeby miała sens musimy się rozmarzyć, zamyślić.

[/FONT]
 

dudu

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2013
Postów
64
Buchów
0
pare z wielu w mojej kolekcji minimalu.







 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Kompletnie nie rozumiem fenomenu Kalkbrennera. Takie to wolne, słitaśne, że się przytulać można jak przy wolnym. To jest minimal wogle? Jakiś mocno komercyjny...


Dla mnie krulem minimalu jest niejaki Robag Wruhme. Tu próbki jego poszatkowanej muzyki minimalistycznej:



---------- Post Zaktualizowany 00:35 ---------- Data pierwszego postu 00:30 ----------

Abo takie coś. Alva Noto. Ale to już bardziej w kierunku ch*j wi czego właściwie jakiegoś industrialu? idmu? Pukania jednak niemniej niż w minimalach. A jest to pukanie pierwszorzędne.

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół