nasiona marihuany

AF Jack Herrer, Mazar, LN x Big Bud, Shot Adrenaline # UPRAWA OUTDOR #

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Ser le Muchomore

Guest
Adrenalina pożółkła od góry, bo najzwyczajniej zaczyna kwitnąć i nie ma to związku z biohumusem. Jakbyś przesadził z azotem to byłyby przypalone końcówki liści charakterystycznie.
 
S

sezamkowy123

Guest
Dziś byłem rozgrabiłem to xD Troche za dużo nasypałem ale no widac efekty w górę idą roślinki :D
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
o kurrwa :D nie za duzo ?

na poczatku myslalem ze to piach :sunny:

Dolomitu nie przedawkujesz, ale muszę przyznać, że pierwszy raz widzę takie z niego kopce. Zapytałem bo bałem się że to wapno :p
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Biohumusa Lać co ile ?? Bo ostatnio jak nalałem biohumusa troche większą dawke Adrenalinie to z góry jej liście troche żółte się zrobiły ale potem kilka dni nie podlewalem deszcz padal i juz nie są żółte
Jak to jest ten naturalny biohumus, to możesz lać ile Ci się podoba, bo to słaby nawóz naturalny, więc wręcz się nie da przenawozić. Niektórzy nawet lali prosto z butelki pod rośliny.
 
S

sezamkowy123

Guest
Planton K Zastąpić nim Biohumusa ?? Plantonem K da sie przenawozić ? jakie w nim jest dawkowanie ?
 
Ostatnia edycja:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No to Ci pisałem, że Planton K będzie lepszy. Tylko to jest nawóz mineralny, więc musisz uważać. 1g nawozu na 1 litr wody, lepiej nie syp większej dawki. Na pełne flo przydało by się coś bez Azotu - ja stosuje Planton B.
 
S

sezamkowy123

Guest
Mam Pytanie opłaca Mi się teraz kupić Pełnosezonowca Tak wiem że urośnie Mały i zacznie kwitnąć Ale wyciągnąłbym z Niego z 30 - 60g ? Jeśli zamówiłbym Nasionko za 3 dni a doszłoby w piątek ? namoczyłbym je 24 h wsadził do ziemi to wykiełkowane juz bym miał Jakoś w następny poniedziałek,wtorek
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Załóżmy że wega będzie miał wzorowego, zakwitnie te kilka pięter załóżmy w połowie września. Szanse na dojście małe, zresztą roślina też raczej mała. Jak chcesz coś dosadzić to stabilne, silne automaty, takie które są gotowe po 60 dniach od kiełka.
 
S

sezamkowy123

Guest
60 Day Wonder Ta odmiana rośnie 60 Dni i pisze


Odmiana bardzo dobra zarówno dla początkujących oraz komercyjnych growerów, którzy chcą mieć plony co 60 dni (zarówno indoor jak i outdoor).
Również nadaje się na parapet i outdoor, tam gdzie lepiej żeby rośliny nie były zbyt dobrze widoczne.

Rodzaj: autoflowering (Indoor i Outdoor)
Genotyp: głównie indica
Geny: Williams Wonder x Ruderalis (90% Indica / 10% Sativa)

Jak myślicie ile dałaby Na parapecie ? Jeśli na tą rośline nie ma wpływ oświetlenie ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół