nasiona marihuany

[SEZ/AF] 5x OG KUSH / 2x GRAPE STOMPER, ORION

Wyszukiwarka Forumowa:

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
7 roślin tylko od Oriona.
Ich życie [prawie] dzień po dniu. Ich zmartwienia, rozterki, upadki i wzloty.
Tylko tutaj.
Sadząc je w deszczu doznałem swoistego Kartharsis, tak więc mam nadzieje że dojdą do końca.
Zapraszam Gnuśny.
----------------------------

3 tygodnie temu poszły w ziemie, wysadzone więc później niż wcześniej. Wokół pokrzywy. Spot przygotowany na miesiąc przed. Dolomit + Azofoska.


Pod lampą dwa tyg:

Spot przed:

Spot po:

Na razie są na etapie gnojówki:






 
C

Convictus

Guest
ku**a faceet szkoda, że tak późno wystartowałeś. Chętnie bym się przyjrzał tym OG od Oriona. Ktoś jeszcze ma te geny tu na forum w uprawie? Dostanie darmowego bucha za info i ten od fotorelki też :D bo nie chce mi się szukać po tematach.
Posiadam też OG ale od RQS. Chciałbym poobserwować tego Orionowego bo może by był warty miejsca na spocie w przyszłym sezonie :D
Trafiłeś mało tego najchujowszą pogodę jak chyba do tej pory tego lata. Ale na pewno coś tam zakwitnie i spuchnie xD
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Pechy poszły do wody w połowie czerwca a w ziemie 30 czerwca, liczę że dadzą radę. Póki błyskawice i gradobicie ich nie zmiecie a plecha nie zeżre to będziemy walczyć:)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
a ja mam og od Pyramid seeds i geny bardzo bardzo sobie chwale... w rękach wprawionych farmerów nasiona wiele by od siebie dały ... moje rosną w piachu i tez sppoko daja rade ... o dziwo dalej rosną ...
 

Kolakao

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2014
Postów
399
Buchów
0
Jesień mamy raczej ciepłą wiec dadza rade
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Deus zajrzyj do fr HazePurple tam sa og kushe od Oriona.

Gnuśny zasiadam i patrzę. Uwielbiam takie spoty jak Twój.
Byle do harvestu. :)
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Rośliny ładnie sie rozkrzaczają, wyglądają znośnie, dostały dawke Biohumusa oraz Canna Vega:

Temu Kushowi zrobiłem topping co go wyraźnie wstrzymało (na poprzednim zdjeciu w samym środku)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Zdrowe i dobrze doświetlone. Wystrzelą w górę jak zaczną indukować to ponad pokrzywy wyrosną :) będę zaglądał. Pozdrawiam
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Ładnie idą. Byleby nie zmarzły i nie zapleśniały!
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Początek września słoneczny, Oriony odwdzięczają się gęstym lasem i bardziej kwitnącymy półautomatami (GRAPE) i wolniej kwitnącymi Kushami. Dostały PK 13/14 i oprysk z miedzianu.


Kwiat Kusha:

Kwiat Grape Stomper:

 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Półautomat Grape Stomper dojdzie, co do sezonówek OG Kush nie jestem pewien.
OG Kush:



Grape:


Wszystkie dostały Pk 13/14 i Canna Boost.
 

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Połowa października .Sciąłem połowe jednego półautomata Grape Stompera, który był nadłamany przez wichure. Piękny wyrósł, sami zobaczcie. Og Kushe muszą wytrzymać jeszcze ze dwa tygodnie, na szczęście plecha mocno nie atakuje. Rośliny poradziły sobie bez problemu z temperaturami 0-5 stopni. Podlane PK.

Grape Stomper:



i sciety, powiedzmy większa połowa:


Og Kush:


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół