nasiona marihuany

FIM i Super Cropping

Wyszukiwarka Forumowa:

TomSoyer

Active member
Rejestracja
Lut 16, 2016
Postów
35
Buchów
0
Witam mam pytanie odnośnie tych treningów. Otóż chciałbym zrobić kolejny FIM na moich Pomidorkach ale do tego chciałbym jeszcze dodać Super Cropping. Czy mogę to zrobić w jednym czasie ? Chodzi o to że ,przycinam szczyt i od razu po przycięciu łapię za łodygę i Croppinguje ? Na pewno Asashi będzie mi bardzo pomocne w odstresowaniu krzaczków. Co o tym myslicie ? Czy może lepiej poczekać aż roślinka odpocznie po FIMie jakiś tydz i dopiero Super Cropping ? Do końca wega już niedaleko, więc chciałbym jak najlepiej wykorzystać ten czas.
Z fartem
 
C

cabino

Guest
to zalezy co chcesz osiagnać, ja zauwazyłem prawdziwe efekty ostatnio dopiero (mimo ze robiem juz wczesniej SC i jakos nie byłem do tego przekonany)
tak że po toppingu mając 4 branche, zrobiłem na kazdym z nich SC, efekt taki ze bardzo zagesciły sie odstępy miedzy kolejnymi node'ami na kazdym ze szczytów, sporo większe i masywniejsze liscie, naprawde zauwazalnie, i taki sam efekt na 6 plantach, 2 pozostałe widac ze nie zostały potraktowane SC.
wiec jak dla mnie to SC na kazdej z odgałezien ale jak juz trochę odrosną po FIMie, u mnie branche miały po ok 30cm albo i wiecej jak dostały SC.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół