nasiona marihuany

Zawiasy a późniejsze kontrolowanie przez Policję

Wyszukiwarka Forumowa:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Posiadam aktualnie zawiasy za Marię. Za niecały rok kończą się. W ostatnim czasie odwiedzili mnie smutni panowie. Nie było mnie w domu gdyż pracuję w delegacji. Drzwi otworzyła mamusia wypytywali się czy nie stwarzam problemów czy biorę narkotyki, pytali się o wykroczenia, mandaty, gdzie jestem co robię itp. Chciałem się was zapytać czy jest to normalna procedura czy może dostali jakieś informaje na mój temat. Dziwne jest to że przypomnieli sobie o mnie pod koniec wyroku. Oznajmili również że będą mnie jeszcze odwiedzać. Posiadam kilkanaście krzaków na aucie więc muszę być bardzo czujny. Jeśli wiecie coś na ten temat lub mieliście podobną sytuacje podzielcie się informacjami
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Normalne, że pod koniec zawiasów przyjechali odwiedzić cię. Myślę, że nawet gdybyś był na miejscu w domu to i tak nic strasznego by cię nie czekało. Popytali by się, gadka szmatka wiesz jak to psiurskie. Co jak co z krzakami lepiej bądź bardzo czujny, bo jak cie złapią na gorącym uczynku albo nawet z weedem w domu to prze***ane będziesz miał konkretnie. Także orient na pełnej piź**ie i powodzenia życze .
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
O to się nie martwię bo w domu nigdy nic nie trzymam. Jeżeli to jest normalna procedura że sprawdzają to mi ulżyło. Spota odwiedzam raz na 2tyg i bardzo się pilnuje
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Tylko zmieniaj IP(jakis vpn tor proxy) jak wchodizsz na haszyka wylaczaj jave flasha i inne pie****y bo jak beda chcieli sie dobrac do dupy to nawet Logi wezma.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Z doswiadczenia wiem ze policja odwiedza tylko tych ktorzy sobie na to pozwalaja. Musisz ich wygonic z ryjem powiedziec ze napiszesz skarge, ze sobie nie zyczysz. Poinstruowac matke jak ma z nimi rozmawiac: Czyli nonstop jestes w delegacjach skonczyles z tym za co masz wyrok, nie zyczycie sobie nachodzenia i stresowania ze strony policji bez PODSTAW. (Zawsze pytajcie o podstawe prawna dzieki ktorej sie u was znnalezli - nie telefon do komendanta.) Aha nie tylko straszcie ich skarga ale tez ja napiszcie - grarancja spokoju.
Po prostu musice grac dobrych oburzonych obywateli ceniacych swoja wolnosc i znajacych swoje sprawa. Zadnego strachu czy pokazywania ze ma sie cos za uszami czy na sumieniu...

elo
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
Mój znajomy miał zawiasy i pod koniec wyroku również miał odwiedziny z tym że był to zwykły dzielnicowy, koleś nie chciał wejść na posesje zapytał tylko kolegę czy pracuje i czy posiada jakieś dobra materialne typu, samochód, mieszkanie i sobie pojechał wyglądało to jak by tylko chciał odpie****ić obowiązki służbowe.
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
No ku**a,jest juz po sprawie,wiec niech ciagna drag.
Nie daj sie na zadne strachy,sprawa jest w toku, bo masz zawiasy,wiec pelna dyskrecja i orientuj sie w terenie.
Powodzenia.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Dzieki wszystkim za pomoc. Na pewno bede sie pilnowal jak nigdy i nie zrezygnuje z czegos ci tak na prawde kocham <shiza>
 

Killerontheroad

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2016
Postów
130
Buchów
0
Weź się przeprowadź, psy jak się przypierd*lą i ich nie przegonisz, to mogą być zbyt natrętni, według mnie najlepiej przeprowadzka i zmienianie telefonu bardzo poprawia komfort poczucia bezpieczeństwa. Najgorzej jak Cię w okresie próby złapią :bball:
 

weeden874

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
98
Buchów
0
pamiętaj mordo ze jak skończą ci się zawiasy to jeszcze później masz pól roku sądownego, czyli teoretycznie nie masz już wyroku ale jak cie trzasną z czym kolwiek ( pelenie, uprawa itp.) to jedziesz na puchę i gibiesz od dechy do dechy ( recydywa ) ale to musi być ten sam artykuł, wiec radze uważać. Po drugie jeżeli chodzi o pisarskie, to won z domu bez nakazu gówno mogą teoretycznie a w praktyce każdy wie jak jest. Skargę złożyć za nękanie,nachodzenie i przestana przychodzić. a to ze byli to norma.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół