nasiona marihuany

Czy ktoś miał coś od CBD Botanic?

Wyszukiwarka Forumowa:

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
ktos cos moze powiedziec o tym seedbanku?

przepraszam chodzilo mi o CBD Botanic
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Nie miałem nic ale strona raczej godna uwagi :)
Swoje strony i fanpage mają także na pewno nie jakiś fake.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
mam3 d-diesle z jednego opakowania i 3 zupelnie inne rosliny
rano zrobie zdjecia
ale ogolnie szly megamega w porownaniu do innych i poczatkowo wygladly bardo podobnie teraz to az nie moglem uwierzyc ze az tak inne sa od siebie zupelnie inne i co ciekawe mam je pod jedna lampa wiec powinny zachowywac sie podobnie

poogladalem filmiki na ich stronie i ii ii ii niemoge sie doczekac bo staram sie ograniczyc palenie (teraz jakies 10 do 30 jointow dziennie - jak 10 to musze dlugo spac)
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
mam3 d-diesle z jednego opakowania i 3 zupelnie inne rosliny
rano zrobie zdjecia
ale ogolnie szly megamega w porownaniu do innych i poczatkowo wygladly bardo podobnie teraz to az nie moglem uwierzyc ze az tak inne sa od siebie zupelnie inne i co ciekawe mam je pod jedna lampa wiec powinny zachowywac sie podobnie

poogladalem filmiki na ich stronie i ii ii ii niemoge sie doczekac bo staram sie ograniczyc palenie (teraz jakies 10 do 30 jointow dziennie - jak 10 to musze dlugo spac)

10-30 jointów? Pale rekreacyjnie 2 razy w tygodniu i mi starszy. Więc palacz z ciebie niezły, hehe.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
no tyle pale
minelo 30 lat i juz 15 lat z Maryska i nie pamietam kiedy mialem chociaz tydzien przerwy
problem mam ze swoja bo jak juz jakas awantura to terererererere ,,bo tyle jarasz,, a jaram tyle i nawet wiecej i ogarniam
i wqrwia mnie jak ktos mi mowi ze za duzo pale bo sam nie pali i gowno ma
to jak mam nie palic i miec jak on to w ch*j wole palic

---------- Post Zaktualizowany 03:52 ---------- Data pierwszego postu 03:32 ----------

ogolnie jestem bardzo nerwowy i dlatego czekam na te cbd roslinki
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół