nasiona marihuany

Leczenie autyzmu konopiami

Wyszukiwarka Forumowa:

Mamma

New member
Rejestracja
Kwi 19, 2020
Postów
1
Buchów
0
Do MaRkUs84 potrzebna pomoc dla mojego Syna

[MENTION=27782]MaRkUsS84[/MENTION] pomocy! Czytalam Twoją historię z Synem. Jestem mamą 10letniego Syna z ASD, ogromną hiperaktywnoscią z zaburzeniami koncentracji uwagi, z bardzo częstymi epizodami agresji i autoagresji. Jego zachowanie jest nieprzewidywalne... Generalnie dziecko jest w terapii farmakologicznej - Medikinet i Rispolept od paru lat non stop. Efekty mizerne.
Widzę, że jesteś bardzo zaawansowany w temacie pomocy swojemu Synowi i masz dobre rezultaty. Pomóż proszę, odezwij się do mnie. Sama nie będę mieć uprawy, ale chętnie zrobię zakupy z twoją pomocą. Dlugie lata szukałam jakiegoś wątku w internecie. Ciężko znaleźć cokolwiek a dziś takie odkrycie Jestem pełna nadziei. Chciałabym się z Tobą skonsultować odnośnie dawek i leku.
Proszę Cię o kontakt.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Polecam poczytać o diecie ketogenicznej w leczeniu autyzmu i innych zaburzeń, zajął bym się oczyszczaniem organizmu z neurotoksyn, zrobić badania i wdrożyć odpowiednie kroki. Polecam książkę 'mit chorób nieuleczlnych i wielki biznes' jest tam dużo odnośników do prac naukowych i grupe na fb pod tą samą nazwą, prowadzona jest przez autora książki. Życzę zdrowia i naprawdę warto przeczytać tą książkę ! Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół