nasiona marihuany

Liquid do e-papierosów Ambrosia z CBD

Wyszukiwarka Forumowa:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Witam, zawsze chciałem mieć olejek o smaku marihuany w swoim e-petku, jednak bardzo mało firm się tego podejmuje, bo nie chcą być kojarzeni z narkotykami. Parę dni temu po przeczytaniu artykułu http://www.cannabis.info/pl/abc/10004203-skuteczne-chmury-cbd-i-zdrowsze-wapowanie
zainteresowałem się vapowaniem CBD.

W artykule jest mowa o Ambrosi, czyli holenderskim olejku z zawartością właśnie tego leczniczego kannabinoid, w dodatku mają w ofercie różne moce 10mg, 20mg, 100mg i 200mg. Kosztuje to nie mało, bo za 10ml z 200mg CBD trzeba zapłacić ponad 200zł, jednak jestem w stanie wydać te pieniądze ze względów na zdrowotne korzyści z przyjmowania takiego specyfiku. Już sama świadomość, że jest to robione z Konopii jest dla mnie dumą, a jeśli działa to przeciw lękom, psychozom i ogólnie relaksuje (czyli podnosi jakość życia, samopoczucie), to jest czad! :jaraczz:

Stworzyłem ten wątek, bo bardzo mało jest empirycznych opisów tego "świętego" płynu i przed wydaniem tylu kasy, chciałbym się upewnić, że to nie jakaś ściema.

Vapował, ktoś na tym forum ten olejek? http://dobrekonopie.pl/product/e-liquid-ambrosia-o-smaku-marihuany-cbd-200mg/
Liczę na wysyp postów hihi naiwny. :crazy:




Edit. A żeby nie wyjść na naiwnego, to jeśli tu już wszedłeś, to napisz co o tym myślisz...
(nawet jakbyś miał odgrzebać kotleta)

PS. Będę patrzeć po ilości odsłon ilu się wywiązało. :pr:
 
Ostatnia edycja:

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
witam witam, nie paliłem tego ale podpinam się pod pytanie, bo chętnie też bym takiego olejku spróbował :)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ja zakupiłem go wtedy z zawartością 100mg CBD. Właściwie szału nie ma, smak może coś tam zalatuje konopiami, jednak jest tak rozcieńczony, że delektować się tym za bardzo nie można. CBD może i tam jest, jednak znacznie lepiej kupić sobie CBD doustne. Zauważyłem też, że tworzy się osad, więc przed użyciem trzeba wstrząsnąć buteleczkę. Kolor płynu jest taki zmatowiony/białawo i lekko zielonkawy, osad jest karmelowy, a zapach przypomina mi trochę takie lizaki z dzieciństwa co przedstawiały rozkrojony owoc - pomarańcz, czy coś takiego.

Drugi raz na pewno nie wydam 150zł na 10ml takiego płynu. <coolpalacz>
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Ja zakupiłem go wtedy z zawartością 100mg CBD.
[...]
Drugi raz na pewno nie wydam 150zł na 10ml takiego płynu. <coolpalacz>

Gdybym nie miał uprzedzenia do vapowania to kupiłbym od razu 200mg CBD albo więcej gdyby było w ofercie dostępne...
Niestety najcięższe blunty nie duszą mnie tak jak vapowanie gliceryny z tymi aromatami z e-szlugów.
Dlatego zapewne szybko nie poznam faktów, ale oczywiście również jestem ciekaw i dołączam do obserwowania dyskusji.

Pozdrawiam

Intermundi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół