nasiona marihuany

[8 x No Name REG] Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać - czyli czy warto wysadzać sezonowe rośliny w lipcu?!

Wyszukiwarka Forumowa:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, jako ze mam troche wolnego i mi sie lekko nudzi to przygotowalem 5 czy 6 mini spotow na pelnosezonowki reg No Name. Bedzie to moj maly eksperyment obok 'normalnej' relacji ktora prowadze - link w podpisie.

Postaram sie tutaj odpowiedziec na pytanie czy warto wysadzac pelnosezony, na poczatku, w srodku/ pod koniec lipca i jakie to moze przyniesc rezultaty. Czy warto kielkowac na spotach i ewentualnie na co uwazac i takie tam...

Narazie fotek spotow nie mam bo nie mialem czasu robic. Cel uprawy to nauka troszke suszu i moze jakies pesteczki...

Moj pierwszy ruch to bylo przygotowanie spotow, poczatkowo myslalem ze bede kielkowac tylko na spotach wiec przekopalem ziemie przygotowalem miejscowki, i kupilem specialna ziemie do siewek, z ogrodniczego.

Pozniej poleciala partia pestek na do kubkow bylo ich moze 100 (pelnosezonowki reg - no name). Wszystkie po 24-48h polecialy bezposrednio na spoty i zostaly zakopane 2 cm pod ziemia. Bylo to jakis tydzien temu, jako ze pogoda u mnie ostatnio szaleje to mogl to byc slaby ruch i licze sie z tym ze wiekszosc nie wyjdzie, albo nie przetrwa ostatnich burz. Jako ze burze to masa slimakow wiec slimakol leci obficie...

Moj kolejny ruch kielkowanie w mini boksie, zrobilem go na szybko z 5 Ciu lampek biurkowych 1 zarowki 100W zwyklej okraglej oraz 4 cfl 23W 2700K GTV, jakies 1400LM kazda.










Pestki byly 24 h w wodzie pozniej na wacie i trafily do kubeczkow powoli zaczynaja wzrastac, kolejna partia jeszcze jest na wacie (jakies 20 sztuk).

Spoty odwiedze jak malenstwa beda mogly na nich zostac wysiane czyli zaczne za pare dni moze tydzien i skoncze za jakies 2 maksymalnie 3 czyli juz prawie przy sierpniu! sic!

Standardowo uzywac bede biostymulatorow asashi, tytanitu. Nawozy to azofoska na weg, polifoska na flo, moze cos tam jeszcze durzuce.

No to narazie tyle spodziewajcie sie niespodziewanego, dziwnych eksperymentow i nieszablonowych rozwiazan!


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Q

Qing Long

Guest
Lubię eksperymenty itp.
Będę się przyglądał.
Powodzenia! :D
 
N

Nitrofit

Guest
Fajny pomysł. Może w końcu znajdziemy odpowiedź na jedno z bardziej frapujących pytań polskiego outdoora: "Do kiedy jest sens sadzić w Polsce sezonówki?" :). Też w tym roku późno wysadziłem trochę roślin, i na pewno będę tu zaglądał, bo wątek zapowiada się ciekawie. Pozdro!
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Tutaj te same geny co w niespodziance to mozesz podgladac :))

Cerber rozbawiles mnie <rotfl>
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Fajnie by było jak wszystkie pestki były tej samej odmiany, wtedy było by wszystko jasne czy rośliny bez względu na wiek zaczynają kwitnąć w tym samym czasie. Na pewno będę śledził. Z fartem <coolpalacz>
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Fajnie by było jak wszystkie pestki były tej samej odmiany, wtedy było by wszystko jasne czy rośliny bez względu na wiek zaczynają kwitnąć w tym samym czasie. Na pewno będę śledził. Z fartem <coolpalacz>

Pestki sa odziwo z 'jednego rzutu' ale rozstrzal fenotypow tez duzy. Bedziemy obserwowac kiedy zaczna indukowac.

Juz chyba z 7 wyszlo na powieszchnie ;)
 

nikczemny

Member
Rejestracja
Cze 2, 2016
Postów
13
Buchów
0
ja też w tym roku posadziłem późno bo 26 czerwca ;p Oby do kosy ! i zapraszam do siebie.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Twoje sezony puściłem dzisiaj na outa.
Moim zdaniem jak ktoś wie co robi to da radę.
W tamtym roku sezony wysadzone w połowie lipca bardzo nieźle wyszły lecz jeden szczyt złapała pleśń, a mogły z tydzień posiedzieć jeszcze.

Będę patrzał co tu czynisz, a może i coś nowego do głowy wpadnie.
 

BlazeR11

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
93
Buchów
0
Jestem ciekawy bo sam trochę eksperymentuje.
Sezony wysadzilem z początkiem lipca. Bede wchodził i szukał rad ;)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Jestem ciekawy bo sam trochę eksperymentuje.
Sezony wysadzilem z początkiem lipca. Bede wchodził i szukał rad ;)


o to tez bede sledziec ;) u mnie juz 7 na powieszchni


 
Ostatnia edycja:

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Poka co tam się dzieje, u mnie połowoczerwcowe/ miesięczne aktualnie przerabiają hydroponikę bo cały spot zalało :)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Poka co tam się dzieje, u mnie połowoczerwcowe/ miesięczne aktualnie przerabiają hydroponikę bo cały spot zalało :)

Ze spotow nie mam jeszcze fotek bo nie robilem. Ale wybieram sie w srode albo pod koniec tygodnia bo ma byc poprawa pogody to moze juz pierwsze tam trafia :jaraczz:

 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Fajnie ze to robisz , pewnie duzo bedzie zalezec od odmian ale ciakawe ile z nich dojdzie..powodzenia
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
moje ulubione zabawki przyszly ;)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół