nasiona marihuany

Czy tego krzaka można wyleczyć?

Wyszukiwarka Forumowa:

yesjuken

Member
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
12
Buchów
0
Witam. Z wykiełkowanych 8 roślin (8 nasion) teraz zostało mi to. Jeden ze spotów, który miał cztery rośliny jest już przeszłością bo po wysadzeniu przyszły takie ulewy, że planty przykryły się ziemią, a stres był chyba dla nich za duży :(. Teraz jest jeszcze drugi, na którym 2 krzaki rosły całkiem dobrze, od 30 czerwca były na spocie i osiągnęły taki rozmiar, jak ten najdogodniejszy krzaczek na zdjęciu. Trochę się zdziwiłem jak odwiedziłem dzisiaj moje planty (po 3 dniach nieobecności) i nagle jeden z nich, z dobrze rokującego krzaka, stał się krzakiem, którego zżera jakiś "rak". Możecie mi powiedzieć czy da się go jeszcze uratować? Dodam, że 3 dni temu zauważyłem jedną małą dziurkę na jego listku i znalazłem obok pół żuka, wpie****anego przez mrówki żywcem. Usunąłem go wtedy metr dalej xd. A i odnośnie tego maleństwa leżącego na ziemi. 3 dni temu miał złamaną łodyżkę, podwiązałem go tak jak tego innego na zdjęciu ale niestety się położył. Chyba nie ma dla niego ratunku?

Zdjęcia najlepszej małej

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Ta miała złamaną łodyżkę ale powinna się wyleczyć

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

No i to jest ta pechowa panienka (u***ało jej całego liścia)

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

displayimage.php
[/URL][/IMG]

Ten się za***ał w akcji :/

displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Daj mu Apap na noc.
 

yesjuken

Member
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
12
Buchów
0
lepiej, żeby pod słowem "apap" krył się jakiś środek, nie chamstwo. Prosiłbym o poważne odpowiedzi.
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
lepiej, żeby pod słowem "apap" krył się jakiś środek, nie chamstwo. Prosiłbym o poważne odpowiedzi.

Masz rację synek. Napalm przestań kręcić beke tylko pomóż draniu. Ludzie tu mają problemy i trza pomagać a nie cisnac hehehehe. A tak btw to ten plancik ładnie idzie ,ale czy on nie ma za sucho tam?
 

yesjuken

Member
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
12
Buchów
0
W sumie to na spota chodziłem średnio co 2 dzień + te pogody nie sprzyjające (praktycznie co drugi dzień coś popada) więc wątpię. Z drugiej strony podlewam spryskiwaczem w ilości 130ml na krzaka a to chyba mało, w godzinach popołudniowych/wieczornych.
 

yesjuken

Member
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
12
Buchów
0
ma ktoś jakiś pomysł co mi wpieprza krzaka? (forum haszysz pomocy on ginie -_-)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół