nasiona marihuany

Auto w Nawłoci amnesia,white widow, blueberry cheese, mazar, ak472 16 panien

Wyszukiwarka Forumowa:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Siemka, jest to moja pierwsza fotorelacja na forum, chodź 3 udany sezon aut. Na samym początku miałem też pełnosezonówki ale niestety ślimaki dokonały tragedii. Nie poddałem się i znów zamówiłem pesteczki 20szt. Nie wstawiam zdjęć jak były małe bo chyba wolicie zobaczyć od razu ładne krzaczki.
Nawozy których będę używał:
-pałeczki z guano i nikoryzą
-biohumus
-asihi sl
-stymulator wzrostu plonowania tytanit
-burza kwiatów
-pk 13/14
-melasa
Odmiany:
-1x amnesia
-1x blueberry cheese
-1x white widow
-1x mazar
-12x ak472
Rośliny rosną w 10l doniczkach w sklepowej ziemi d dodatkiem perlitu i dolomitu. Środek na ślimaki jest rozsypywany co 2tyg.
Mam w planach robić nasiona także na pewno rozdam ich trochę na forum lub wymienię się z kimś. W tym tygodniu spryskuję azotanem srebra ak472. Spryskiwałem już asahisl i tytanitem. Podlewane wodą z biohumusem. Do ziemi na początku wbiłem po 2 pałeczki guano z nikoryzą.
Jeden autonat był z poprzedniego nieudanego rzutu. Ostał się jedyny na dodatek nie wiem co to za odmiana. Niestety 2tyg temu ptaszek uciął prawie całego planta, ale na szczęście ładnie się puścił.
Na zdjęciach mają 4tyg i myślę że nic im nie brakuje ale oceńcie sami (mało fot ale za 2tyg nadrobię)






Zaraz po nagince wstały


Liczę na jakąś motywację do dalszych działań, aktualizacja zdjęć będzie co 2tyg.
Blueberry cheese dobrze położony zaczyna już kwitnąć
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
słońce mają praktycznie cały czas, wokoło rośnie nawłoć i jest wygnieciona
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
tyle donic na spocie a wchodzisz tam w krotkich spodenkach i oprocz tego kilka osob naraz wiec wydeptane. Obys wiedzial co robisz ziomek
Rosliny ładniutkie, z fartem
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
I co z tego ze w krotkich spodenkach i tak jest ciezko sie tam dostac. Chodzi tam ze mna tylko kumpel. Sciezek praktycznie nie widac, trzeba uwazac zeby nie wygniesc. Dodatkowo dla maskowania sa porozrzucane galezie przy wejsciu
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Bardzo dobrze to wygląda rośliny zdrowe i ogólny plan masz dobry. Ale koledzy mają racje na spota nie chodzi się zgrają całą!
Szcieżki depczecie, wzbudzacie ogólne podejrzenia, ryzyko wpadki zwiększa się proporcjonalnie do liczby osób odwiedzających spota, jęsli to wasza wspólna uprawa to chodzcie tam pojedyńczo mniej się narobicie czas zaoszczędzicie....
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Chodzimy pojedynczo ja jestem co 2 tygodnie bo w delegacji robie.Na fotce akurat sie trafilo ze jestesmy we dwoch. Miejscowka jest spoko a o bezpieczenstwo dbamy w 100%.
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Jak już poświęciłeś tyle czasu, to wykop dołki 30-40cm na donice, rozmieść je i wsadź asymetrycznie, zakamufluj je tą słomą co tam leży aby nie było widać tej czarnej ziemii. BHP w tym fachu tkwi w szegółach, sztuce kamuflażu i szybkich nógach. Pozdro
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Puchacz mam właśnie taki zamiar tylko muszę rozdzielić rośliny na dwa spoty w razie wpadki
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Wczoraj jeden ak472 zostal spryskany azotanem srebra, dzis zabieg bedzie powtorzony. Stezenie 0.5g azotanu w 1l wody destylowanej. Panna ma jakies 30 dni od kielka. Jest opcja ze wyjda mi nasiona czy misze sadzic na szybkosci nowe panny na nasiona

Zamówiłem na wszelki wypadek kilka nasion gdyby z aktualnych automatów nic się nie zapyliło:
- 2x blueberry
- 1x blackberry kush
- 1x amnesia
- 5x ak47
- 1x ak472
- 2x critical russian
 
Ostatnia edycja:

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Dzieki. Aktualne fotki juz w weekend. Nowe pociechy juz zazywaja kapieli i mysle ze dzis wieczorem beda wachac ziemie
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Odmiany wypisane na wczesniejszej stronie ale zapodam jeszcze raz:
-2x blueberry
-1x blackberrey kush
-1x amnesia
-5x ak47
-1x ak472
-2x critical russian
Dosadzam gdyz spryskalem automata azotanem srebra kiedy mial jakies 30 dni panienki do zapylenia z tego samego rocznika i obawiam sie ze nic z tego nie wyjdzie wiec te mlodziaki sa jak zbawienie. Chetnie uslysze opinie na ten temat
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Aktualizacja z 23.07.16
Panny spryskane tytanitem i podlane burzą kwiatów. Nasiona w ziemi w ilości 7szt tyle przetrwało z 12. Jedno zostało wykopane prawdopodobnie przez ptaka. Część gałązek ponaginana. Rozsypany snacol
Aktualnie mają 6tyg. Wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku.


Amnesia


Najstarszy automat ucięty przez ptaka prawie do zera

Nieproszony gość

Porównanie z 5 litrową butelką

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół