nasiona marihuany

Wyrób haszyszu metodą wstrząsową

Wyszukiwarka Forumowa:

WPMJ

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2011
Postów
153
Buchów
0
mam podobny problem, owszem osadzilo sie ale gdy proboje to wyjac lyeczka ty wystarczy male drganie i wszystko sie ulatnia spowrotem w wodzie.. Macie jakies pomysly jak to zebrac z tego sloika ?

To wam cycki opadna. lejek y filtrem\sitkiem, gumowy wezyk a na koncu kranik. Troche wyobrazni i wiecie jak to dziala.
 
D

delete

Guest
Sposób MAROKAŃSKI

WITAM .


Kiedy najdzie mnie ochota na ten smakołyk .....prosty sposób w 10 minut .

POTRZEBUJĘ : miski najlepiej o gładkiej powierzchni i dnie , chusta chyba nylonowa nie pruje się ... nie wiem ,składam ją na trzy razy ... kładę na góre miski ...od dołu chustę naciągam by utworzyła membranę .....na niej kładę zioła ino suche.... następnie trzymając cały czas nakładam reklamówkę { musi być duża aby zmieścić całą miskę } od dołu znowu chwytam i naciągam tak jak chustę .....teraz jeśli dobrze trzymam i wszystko jest ok... uderzam palcami lub czymś z góry w reklamówkę i z boków górnej krawędzi miski ....po np. minięciu 5 minut ....powoli zdejmuje reklamówkę potem delikatnie zabieram duże resztki zioła i poklepując po chuście ściągam ją a w misce znajduje to o co mi chodziło .....












...oczywiście to nie jest wszystko co mógłbym uzyskać.... gdybym dalej napierał ale na teraz mi wystarczy


.......do zgarniania ,,piasku'' używam ptasiego piórka , którym potem dokładniej rozgrzebuję taką kupkę w poszukiwaniu niechcianych zabijaczy smaku np. włosa itd.

POZDRAWIAM I POLECAM !
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Piękny marokan! Dokładnie identyczna metoda!
A ci z wygrzebywaniem lyzeczka to mnie roz***ali. Postawic na kaloryferze i woda odparuje. Do chu*a z dzisejsza mlodzieza!
 
D

delete

Guest
Właśnie z takiego utrzymywania są takie sztabki, ajj ile bym dał żeby mieć taką czekoladkę z Maroka...
normal_Maroc_Haszysz.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół