nasiona marihuany

Co ile oprysk z tytanitu?

Wyszukiwarka Forumowa:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Witam.

Mam kilka pytań na które nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, a jestem typem forumowego kreta i nawet wątki z 2005-06 czytam <palacz> może ktoś pomoże chociaż z częścią.

Co ile czasu powinienem wykonywać oprysk z tytanitu i od jakiej dawki zacząć.

Czy mogę połączyć tytanit z teldorem na pleśń i pryskać tak często jak samym tytanitem, teldor ma 1 dzień karencji.

Proszę o rady, bo dwa dni temu przenawoziłem azotem i nie chce automatom więcej stresu dostarczać zwłaszcza, że zaczęły juz kwitnąć.

Jeśli ta mo jakieś znaczenie to dodam, że na flo mam burze kwiatów, big bud, overdrive, tytanit i biohumus do kwitnących. Mam zamiar podlewać burza z big budem na przemian z biohumusem, zamiast podlewania sama woda między nawozem tak jak to robiłem w czasie veg, myślicie, że to dobry pomysł ?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Raz na tydzień styknie pryskanie tytanitem,a dawki 0,8 do 1 ml/l wody.
Czy można mieszać tytanit z czymś na pleśń to nie wiem,ale ja mieszam z topsinem i nawozem na flo i nic złego się nie dzieje-chyba :freak:
 

automatika

zajarana
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
100
Buchów
1
Producent zaleca 3 do 5 oprysków tytanitem na sezon. Większa ilość oprysków podobno nie przynosi żadnych widocznych rezultatów. Zaleca się także stosować w stresowych momentach życia roślinki. Spokojnie można mieszać z innymi środkami, w tym środkami ochrony roślin. Sama mieszam z superplonem i topsinem lub miedzianem i wszystko jest gitara.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
I oprysk - na rozwinięte kwiaty;
II - po zawiązaniu topka ; coś takiego



1 ml na 1 litr starczy ?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Proszę o rady, bo dwa dni temu przenawoziłem azotem


To się pilnuj jak teraz dla odmiany nie chcesz z kolei przenawozić tytanem albo fosforem i potasem :lol3:


Tytan to mikroelement. A mikroelement to "pierwiastek chemiczny występujący w bardzo małych (śladowych) ilościach w organizmach roślinnych..."


Z tymi pozostałymi środkami też uważaj, Overdrive - fosfor i potas, big bud - fosfor i potas, burza kwiatów - fosfor i potas + azot.


Pozdro pięć.
 
Ostatnia edycja:

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Widziałem na forum sporo plantów popalonych burzą, czy zalecane dawki będą bezpieczne dla pomidorów czyli na przykład 5mg burzy + 2 ml big buda, czy może lepiej zacząć od mniejszych ? Jeśli tak od jakich proponujecie.
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Zacznij od mniejszych dawek :)
Jak najbardziej możesz łączyć ze środkami ochrony roślin lub nawozów na flo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół