nasiona marihuany

Żółwiki, niebieskie duszki, gwiazdki - co preferujecie z tych specyfików?

  • Autor wątku Lord of Bhang
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Bhang

Guest
A więc po jakiej piksie najlepsza faza dla mnie gwiazdka
A dla was jakie gwiazdki żłówiki czy niebieskie duszki jakie bomby jak wam wchodzło jestem ciekaw źeby nie było że jestem ćpunem bo kiedys założyłem podomny temat i mnie spamowali pare razy tylko próbowalem <palacz>
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
A na czym były te "piksy"?
MDxx, 2c-x, PMMA, fecie, kofeinie, dysocjancie, czy może wyschniętym semenie?
Nie wiesz, żresz co dają. Klasyk. Nie przejedź się tylko.
 
L

Lord of Bhang

Guest
A na czym były te "piksy"?
MDxx, 2c-x, PMMA, fecie, kofeinie, dysocjancie, czy może wyschniętym semenie?
Nie wiesz, żresz co dają. Klasyk. Nie przejedź się tylko.

Gwiazdki na mdma na bank sprawdzone
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
u mnie były jasno żółte duszki ja nie żarłem ale kumpla wy***ało totalnie. łapał zgona za***ał pikse i jak trzeźwy,tylko ze gały tak od***ane miał ...
 

denisos97

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
114
Buchów
0
ku**a zielonego klona jak zarzuciłem 1 raz w życiu to ziomkiem miałem powrót do dzieciństwa biegaliśmy po starym mieście i udawałem samolot strzelałem do ludzi a on za mną biegł i podawał mi amunicje POLECAM W ch*j można się za***iście pobawić.

Niebieskie duchy z pacmana japie****e ucina nogi nie czuc ich naspeedowany taki ze ch*j niesmiertelnosc mozna duzo glupot zrobic ale tez polecam

Jadlem wiele innych rodzai ZOLWIE NINJA DOMINO DYNIE sama chu*nia w porownaniu do tamtych

SWASTYKI CZARNE to cala noc ziomkami jak niemcy gadalsimy w ch*j smiesznie bylo xd
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Podwojne nakrapiane wisnie. piz*a nie z tego swiata ale tego juz sie nie kupi
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Czym nakrapiane? Piguły się tłoczy, czy tam prasuje. Jeden h*j.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
helupą? nieopłacalne. prędzej arszenikiem hehe
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
pewnie heroiną, jak to w tamtych czasach miało być w zwyczaju
legendy... pamiętam te wiśnie i te historie, to mogło być z 12 lat temu.. niestety te brązowe okruszki to nie brown jak mawiano a właśnie mdma w kolorze coli...
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
legendy... pamiętam te wiśnie i te historie, to mogło być z 12 lat temu.. niestety te brązowe okruszki to nie brown jak mawiano a właśnie mdma w kolorze coli...

też tą wersję słyszałem, typy na podniecie, ze to tym porobione, póżniej wygrzebałem jakąś strone w stylu - sprawdź to i wyszło szydło z wora, ze to jakiś wypełniacz wielobarwny hehe

ku**a w tych latach to w ogóle jeszcze produkują ?! albo się za bardzo odizolowałem od towarzycha albo ci których jeszcze w miarę toleruję też na tyle wydorośleli, że srają na tablety. z 8 lat temu jak nie dalej, sam nie pamiętam - były rzuty rolexów z holandii -

weź se autor wpie**** takich* z 5 pogryzionych na raz, dopal do tego i dochlej.. odechce ci się jak ci minie.

chyba awet z 10 to było temu, lat, jak jeszcze człowiek głupi był

*zielonych płaskich - były szersze i bardziej płaskie, każde z podziałką na rewersie
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
akurat ja tam się nie znam czym to było nakropione i faktycznie, mogło to być mniej więcej 12-15 lat temu :)
ostatnio jadłem czerwonego supermana, też dobra bania była tylko on tak nie wypie****ał jak tamte wiśnie tylko był taki bardziej "towarzyski".
całkiem spoko, jadło się pół i szło z rodzinką pobajerzyć :)
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
kiedys u***alem dwie gwiazdki i lezalem roz***any na lozku i ogladalem pingwiny z madagaskaru przez 1.5 godziny :D
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
te gwiazdki co jadles na 'mdma' to za pewnie były białe gwiazdki z kolekcjoner.nl :) cała polska była tym zalana bo 100 pigul kosztowalo chyba z 300zł jak nie mniej. osobiscie tego nie bralem ale ludzie na rejonie żarli to jak witaminy i nie jednego po***ało.
jak cię czytam to mam wrażenie, że jesteś podjaranym gimbusem który wymknął się rodzicą z pod kontroli
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół